Als je GBs aan documenten upload en om 23:59 op indienen klikt dan ben je in de hoofden van sommige mensen, aangewakkerd door een lichte self-serving bias, op tijd.quote:Op dinsdag 3 september 2024 20:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat valt er te bevechten dan? Je bent op tijd of je bent niet op tijd. Daar zit niet zoveel licht tussen.
Blijf erbij dat ze dit pas hadden moeten doen als Akpom was vertrokken.quote:Op woensdag 4 september 2024 11:14 schreef PicoMMP het volgende:
Ajax heeft blijkbaar 2,4 miljoen betaald voor Wappie Wout.
Akpom is volgens mij net zo bruikbaar als Weghorst en vertegenwoordigt waarde.quote:Op woensdag 4 september 2024 11:17 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Blijf erbij dat ze dit pas hadden moeten doen als Akpom was vertrokken.
Met 4 4 2 kun je geen druk zetten. Onze huidige trainer is geen geschikte trainer voor dit systeem.quote:Op woensdag 4 september 2024 11:25 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Akpom is volgens mij net zo bruikbaar als Weghorst en vertegenwoordigt waarde.
Met het, waarschijnlijk, afketsen van Sulemana zou je eigenlijk 4-4-2 moeten spelen met Brobbey en Akpom voorin en Weghorst als pinch-hitter. Ben bang dat Akpom dit seizoen anders op linksbuiten komt te staan als Godts niet fit of in vorm is.
Is die transfervrijquote:
Jepquote:
Zou eigenlijk niet eens zo'n gekke gedachte zijn, is altijd wel van waarde als supersub, een beetje zoals Til in de rol bij PSVquote:
Prima.quote:
quote:Op woensdag 4 september 2024 11:25 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Akpom is volgens mij net zo bruikbaar als Weghorst en vertegenwoordigt waarde.
Met het, waarschijnlijk, afketsen van Sulemana zou je eigenlijk 4-4-2 moeten spelen met Brobbey en Akpom voorin en Weghorst als pinch-hitter. Ben bang dat Akpom dit seizoen anders op linksbuiten komt te staan als Godts niet fit of in vorm is.
Volgens mij speelt bijna niemand meer 4-4-2 tegenwoordig, zoals allang door Cruijff gezien maar de rest van de voetbalwereld had wat tijd nodig.quote:Op woensdag 4 september 2024 11:39 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Met 4 4 2 kun je geen druk zetten. Onze huidige trainer is geen geschikte trainer voor dit systeem.
Zal Ronald heel blij mee zijn, paar daagjes São Paulo op kosten van de zaak om zijn lievelingsspits aan het werk te zien.quote:
Ajax zal wel beroep hebben aangetekend tegen de afkeuring vanuit de FIFA en dat wordt normaliter achter gesloten deuren behandeld lijkt me.quote:Op woensdag 4 september 2024 14:21 schreef BEFEM het volgende:
Als we op tijd waren geweest dan zou het niet zo lang duren.
Gaat dat allemaal niet via mail?quote:Op woensdag 4 september 2024 14:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ajax zal wel beroep hebben aangetekend tegen de afkeuring vanuit de FIFA en dat wordt normaliter achter gesloten deuren behandeld lijkt me.
mooie prijzenquote:Op woensdag 4 september 2024 10:42 schreef Tjacka het volgende:
100 euro voor ppt
@:bofjijff
dat valt wel weer mee
Via Faxquote:Op woensdag 4 september 2024 14:31 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Gaat dat allemaal niet via mail?
Hopelijk net z'n flop als een speler met bijna dezelfde naamquote:Op woensdag 4 september 2024 14:00 schreef Frozen-assassin het volgende:
Kan kennelijk nog paar dagen duren voordat het duidelijk is of Kamaldeen Sulemana op tijd is getransfereerd. Kennelijk werken communicatiekanalen bij FIFA nog met paard en koets.
Je bent op tijd of niet, lijkt me weinig interpretatie bij te zitten. In dat interview was die ook niet stellig dat die op tijd was.quote:Op woensdag 4 september 2024 14:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ajax zal wel beroep hebben aangetekend tegen de afkeuring vanuit de FIFA en dat wordt normaliter achter gesloten deuren behandeld lijkt me.
Ja verkopende partij moet ook op tijd zijn staat in artikel NOS zojuist. Maar gebrek aan stelligheid van Kroes geeft uiteraard te denken inderdaad.quote:Op woensdag 4 september 2024 14:50 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Je bent op tijd of niet, lijkt me weinig interpretatie bij te zitten. In dat interview was die ook niet stellig dat die op tijd was.
Was natuurlijk lastig als je eerst moet verkopen en zo laat nog verkoopt. Op zich heeft Ajax indrukwekkend snel gehandeld, maar waarschijnlijk niet snel genoeg.quote:Op woensdag 4 september 2024 14:21 schreef BEFEM het volgende:
Als we op tijd waren geweest dan zou het niet zo lang duren.
Ajax kan nog wel op tijd zijn geweest. Op het moment dat Southampton dat niet was is het einde oefening. Het hangt dus niet van 1 partij af.quote:Op woensdag 4 september 2024 14:50 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Je bent op tijd of niet, lijkt me weinig interpretatie bij te zitten. In dat interview was die ook niet stellig dat die op tijd was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |