Vraag mij af of die regio's niet gewoon vooral 12 punten geven aan mensen uit hun regioquote:Op zondag 9 maart 2025 01:24 schreef CarloV het volgende:
dit gaat echt helemaal nergens over die punten
zou zo maar kunnen, maar er zitten dan alsnog vrij discutabele keuzes tussenquote:Op zondag 9 maart 2025 01:25 schreef Momo het volgende:
[..]
Vraag mij af of die regio's niet gewoon vooral 12 punten geven aan mensen uit hun regio
Neh Napa schijnt heel Madeira achter hunzelf te hebben. En dat zou ik een stomme uitslag vindenquote:
Daarbij dat een systeem waarbij je daarna alles naar 1 t/m 12 omzet dan ook gewoon niet representatief meer is bij zulke chaos en kleine verschillen.quote:Op zondag 9 maart 2025 01:42 schreef Momo het volgende:
Die juries sloeg echt helemaal nergens op, lekker stemmen voor je eigen regio of een nummer dat verder kansloos is
Dat was Iolandaquote:Op zondag 9 maart 2025 01:43 schreef NailQueen het volgende:
Ik dacht dat die vrouw bij de band hoorde
Ja dit. Fijn liedje hoor maar ik zie het amper/niet door de semi komen straks.quote:Op zondag 9 maart 2025 09:34 schreef molloot200 het volgende:
Ik vind dit dus wel heel mooi maar eigenlijk wel voor mijn eigen playlist. Als in ik word hier wel blij van en luister het graag maar eigenlijk werkt het niet zozeer voor het ESF.
Zie dit nu pas. Ik weet het niet. Ik had de neiging om halverwege af te haken, dus geen goed teken. Beetje net niet....quote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:50 schreef Momo het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
@:Evenstar @:Viv mening?
Die zaten eigenlijk vooral niet in deze semi. Luxemburg, Frankrijk, VK. Zwitserland wel dan.quote:Op woensdag 14 mei 2025 01:28 schreef TheVulture het volgende:
Dat dit door is
Is er een soort Portugese diaspora waar we geen weet van hebben?
Het is denk ik echt weer de kwestie van dat er in de live shows ineens een enorm publiek bij komt (tov de online fans in de maanden ervoor) die ook rustig 50/60/70 jaar zijn en op mooie liedjes stemmen ipv op veel lawaai. Een beetje zoals met Dons ook gebeurde.quote:Op woensdag 14 mei 2025 01:28 schreef TheVulture het volgende:
Dat dit door is
Is er een soort Portugese diaspora waar we geen weet van hebben?
Brazilië, in de rest of the world votequote:Op woensdag 14 mei 2025 01:28 schreef TheVulture het volgende:
Dat dit door is
Is er een soort Portugese diaspora waar we geen weet van hebben?
beter kan ik het niet verwoordenquote:Op woensdag 14 mei 2025 09:28 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Brazilië, in de rest of the world vote
Ik denk dat het voornamelijk door is omdat het een gewoon bandje is die een gewoon liedje spelen, tussen allemaal zielloze epileptische aanval-veroorzakende acts. Het liedje op zich maakt dan niet zoveel uit, want dat doet echt helemaal niks op de streamingdiensten.
quote:Portugal: de schoonzoon van...
Naar Portugal dan. Guilherme Gomes en zijn band Napa zijn een van de weinige kandidaten in deze halve finale die echt muziek lijken te maken.
Ze doen dat met een gevoelig en melancholisch liedje: 'Deslocado'. Daarin bezingt de groep het gevoel van heimwee, dat wordt omschreven met het Portugese woord 'saudade'.
Er is een link met België: zanger Guilherme heeft al 8 jaar een relatie met de dochter van VRT-journalist Björn Soenens. Misschien dat het de Portugezen wat stemmen uit België oplevert? Dat zou wel eens nodig kunnen zijn, want veel kans op kwalificatie voor de finale lijken ze niet te hebben.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)eerste-halve-finale/
Bizar dat juist dit gezapige nummer tot een van de hits van het jaar kan uitgroeien, dan hadden Snap en Arcade toch wat meer smoelquote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:37 schreef molloot200 het volgende:
Zie dit terugkomen als achtergrond nummer bij een populaire TikTok trend op dit moment waarop mensen (ook veel Nederlanders) de schoonheid van hun woonplekken laten zien en dat gaat dan met name om de dorpjes en kleine steden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |