Maar hij mag daar wel de hele nacht doorslapen? Dan had ik geen medelijden met 'm hoor ;-)quote:Op woensdag 11 december 2024 08:41 schreef Myraela het volgende:
Oh, en ook een post met wat medelijden voor mijn man. Want ik stuur hem naar zolder omdat ik met z'n tweeën nog gevaarlijker vind met een baby in bed. En naar zijn eigen woorden is dat ook niet top, want je eigen bed ligt toch beter.
inderdaad zeg, sommigen van mijn soortgenoten komen zo makkelijk weg voor dit soort dingen.quote:Op woensdag 11 december 2024 09:21 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Maar hij mag daar wel de hele nacht doorslapen? Dan had ik geen medelijden met 'm hoor ;-)
Ik kende de regels wel, maar las vooral vaak dat het als je geen borstvoeding geeft sowieso niet echt veilig is. Maar ik maak me zelf meer zorgen over dat ze uit bed kan vallen. Ik leg nu twee zwangerschapskussen onder de topper zodat ze nergens in verstrikt kan raken, maar ze ook niet zomaar weg kan rollen. Kind ligt overigens enorm stil als ze slaapt.quote:Op donderdag 12 december 2024 14:45 schreef Bami het volgende:
Ben je bekend met de richtlijnen voor veilig samen slapen? Afhankelijk van hoe je eea inricht in bed hoeft het totaal niet onveilig te zijn namelijk, en dan slapen jullie allebei misschien weer fijner.
Hier elke nacht nog een peuter die naast mij belandt, terwijl man lekker aan de andere kant ligt te snurken.
Onze niet meer baby heeft er een sinds haar eerste verjaardag. In een ledikantje sliep ze niet, en hierin wel. Het is eenpersoonsformaat, dus ik vind het eigenlijk net te klein om zelf comfortabel naast te kunnen liggen. Dus met een moeilijke nacht eindigt ze meestal toch nog in mijn bed.quote:Op donderdag 12 december 2024 18:30 schreef Myraela het volgende:
Zijn er anders ouders die een grondbed hebben voor hun baby?
Daar twijfel ik ook al tijden over. Lijkt me ook fijn als ik namelijk gewoon even bij haar kan liggen als slapen moeilijk gaat, en daarna weer weg kan.
Is het fijn? Zie ik grote risico's over het hoofd? En zou je dan dus een grotere aanraden als daar de ruimte voor is?quote:Op donderdag 12 december 2024 18:38 schreef Lokasenna het volgende:
Onze niet meer baby heeft er een sinds haar eerste verjaardag. In een ledikantje sliep ze niet, en hierin wel. Het is eenpersoonsformaat, dus ik vind het eigenlijk net te klein om zelf comfortabel naast te kunnen liggen. Dus met een moeilijke nacht eindigt ze meestal toch nog in mijn bed.
Een grotere lijkt me weer lastiger met beddengoed en matras kopen. Voor eventjes naast liggen is het prima maar voor uren ligt het ook gewoon niet lekker genoeg, zo'n dun kindermatras.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:03 schreef Myraela het volgende:
[..]
Is het fijn? Zie ik grote risico's over het hoofd? En zou je dan dus een grotere aanraden als daar de ruimte voor is?
Ik vind het idee van meer vrijheid voor haar overigens ook fijn. Al vraagt dat vast wel iets meer om rekening mee te houden dan ik nu kan overzien.
Hier slaapt ze nog in het ledikant naast ons bed. Als ze wakker wordt til ik haar eruit en voed ik haar liggend. Ik schuif dan het ledikantje tegen ons bed zodat ze er aan die kant niet uit kan rollen. Dus een bedhekje lijkt mij ook prima werken. Alleen voor jezelf wat onhandig. Ik schuif het ledikant gewoon weer weg.quote:Op donderdag 12 december 2024 18:02 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik kende de regels wel, maar las vooral vaak dat het als je geen borstvoeding geeft sowieso niet echt veilig is. Maar ik maak me zelf meer zorgen over dat ze uit bed kan vallen. Ik leg nu twee zwangerschapskussen onder de topper zodat ze nergens in verstrikt kan raken, maar ze ook niet zomaar weg kan rollen. Kind ligt overigens enorm stil als ze slaapt.
Maar zat net wat te zoeken, en ik denk dat een bedhekje een goede oplossing is.
M'n man slaapt te diep, dus ik vind het te spannend als hij er ook naast ligt.
Laat mij ook maar lekker boven doorslapen hoor...lolquote:Op woensdag 11 december 2024 11:20 schreef Grumpey het volgende:
[..]
inderdaad zeg, sommigen van mijn soortgenoten komen zo makkelijk weg voor dit soort dingen.
Daar lig ik ook wel eens als we allebei willen slapen (ik snurk zij is een prater). Herken het bedprobleem.quote:Op woensdag 11 december 2024 08:41 schreef Myraela het volgende:
Oh, en ook een post met wat medelijden voor mijn man. Want ik stuur hem naar zolder omdat ik met z'n tweeën nog gevaarlijker vind met een baby in bed. En naar zijn eigen woorden is dat ook niet top, want je eigen bed ligt toch beter.
Hoe oud is die nu? Die van ons gaat volgende maand naar haar eigen kamer, dan is ze 6 maanden, maar tot op heden kan ik het aantal nachten dat ze 1 keer is wakker geworden op 2 handen tellen nog, en nul keer wakker worden is 1 keer gebeurd (maar toen ging ze pas om 00:00 naar bed). Verder altijd wel 2 of 3 keer wakker. Meestal met weinig heisa, dus heeft weinig impact op mij aangezien mijn vrouw nog volledig borstvoeding geeft. Ik heb wel geopperd fles-voeding te beginnen, maar dat wilt ze (nog) niet.quote:Op zaterdag 21 december 2024 12:30 schreef Kiid het volgende:
Sinds twee dagen slaapt ze in haar eigen kamer.
Gaat eigenlijk al best wel goed, maar het uitvallen van een speentje is soms wel een dingetje
Ze is net 7 maanden geworden. Eigenlijk net als bij jou zelden problemen gehad met het slapen. Daar prijs ik mezelf heel gelukkig mee, haha.quote:Op zaterdag 21 december 2024 17:13 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Hoe oud is die nu? Die van ons gaat volgende maand naar haar eigen kamer, dan is ze 6 maanden, maar tot op heden kan ik het aantal nachten dat ze 1 keer is wakker geworden op 2 handen tellen nog, en nul keer wakker worden is 1 keer gebeurd (maar toen ging ze pas om 00:00 naar bed). Verder altijd wel 2 of 3 keer wakker. Meestal met weinig heisa, dus heeft weinig impact op mij aangezien mijn vrouw nog volledig borstvoeding geeft. Ik heb wel geopperd fles-voeding te beginnen, maar dat wilt ze (nog) niet.
Die keer dat ze om 00:00 naar bed ging was wel een dingetje. Vrouw is nog met moederschapsverlof, en ging naar kerstfeest van haar werk. Eerste keer meer dan een uur weg van de kleine, gevoed net voor 6 uur en zou om 20:30 terug zijn. Appt om 20:15 dat ze vertrekt, en om 20:30 appt ze dat ze met een lekke band staat. De Engelse ANWB gebeld (de AA), en ze zou prioriteit zijn, omdat ze er dus een van 5 maanden thuis had zitten. Ik flesje geprobeerd, maar dat wilde die kleine niet. Half uur later weer gebeld, en ze zouden haar prioriteit maken. Huh? Dat was ze toch al? Ik er toch maar naar toe gereden. Weer gebeld, en ze zouden er over een half uurtje, om 22:43 (heel precieze tijd) zijn. Om 23:15 weer gebeld. Er was nog niemand toegewezen! Zouden ze direct doen en terugbellen. Kwartier later weer gebeld, en ze konden niemand vinden, en adviseerden het toch maar de volgende ochtend te doen.
Nadat ik er was heeft mijn vrouw de kleine gevoed en die sliep vervolgens, en de auto was warm, dus weinig impact op haar, meer op mijn vrouw. Beetje slechte timing voor een lekke band!
Ik ken het gevoel jaquote:Op maandag 23 december 2024 13:59 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ze is net 7 maanden geworden. Eigenlijk net als bij jou zelden problemen gehad met het slapen. Daar prijs ik mezelf heel gelukkig mee, haha.
Vandaag een foto gehad van de opvang waarbij ze in een kerst pakje zat met wat decoratie. ZO schattig, op sommige momenten zou je dat het liefst alle socials vol willen knallen met die foto (maar we delen uiteraard geen foto's).
Zit hij in de slaapregressie ook die rond de 4 maanden speelt? Hopelijk komt hij daar snel overheen, sterkte!quote:Op donderdag 2 januari 2025 08:18 schreef KaBuf het volgende:
Stiekem fijn om te lezen dat anderen hier ook nog slaapproblemen hebben
Wij hebben een baby van 4,5 maand die we proberen te slaaptrainen, maar hij slaapt überhaupt verschrikkelijk. 's Nachts 2 tot 3 keer wakker en dan praktisch niet in slaap te krijgen.
Mijn vrouw zit al op het randje post natale depressie (of eigenlijk denk ik eroverheen) en dan helpt slaaptekort ook niet mee natuurlijk.
Die dachten we bij 3,5 maand al gehad te hebbenquote:Op vrijdag 3 januari 2025 20:10 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Zit hij in de slaapregressie ook die rond de 4 maanden speelt? Hopelijk komt hij daar snel overheen, sterkte!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |