Ik hoop maar dat je me niet verantwoordelijk houdt ivm mijn weerberichten. Hagel kan heel onverwachts komen en ik stel weerberichten op vroeg in de ochtend. Wat er 's-avonds gebeurt 15 uur later kan ik niet goed inschatten.quote:Op zondag 25 augustus 2024 14:51 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Zit m’n kop vol te proppen bij de FEBO
Het blijft statistiek en geen zekerheden maat.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:01 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ik hoop maar dat je me niet verantwoordelijk houdt ivm mijn weerberichten. Hagel kan heel onverwachts komen en ik stel weerberichten op vroeg in de ochtend. Wat er 's-avonds gebeurt 15 uur later kan ik niet goed inschatten.
Ik hoop dat ik een mooie zeildag voor jou en je vrouw kan aanbieden met alles erop en eraan.
Ik heb geen zeilbootquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:01 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ik hoop maar dat je me niet verantwoordelijk houdt ivm mijn weerberichten. Hagel kan heel onverwachts komen en ik stel weerberichten op vroeg in de ochtend. Wat er 's-avonds gebeurt 15 uur later kan ik niet goed inschatten.
Ik hoop dat ik een mooie zeildag voor jou en je vrouw kan aanbieden met alles erop en eraan.
Van Sas dan maar opstellen.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:07 schreef Fok-it het volgende:
Rot op met die Wellenreuther joh. Wat een choke kneus
Ik ook niet, maar wel beschikking tot. Misschien heb je m'n post gemist laatst, maar heb de mogelijkheid tot gebruikmaking. Flinke dame van ongeveer 14 meter lengte. Moet 'r wel elke avond terugbrengen naar de thuishaven omdat ze te huur moet zijn. Kan niet dagen op pad met overnachtingen al is daar accomodatie voor.quote:
OLIJ INquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:07 schreef Fok-it het volgende:
Rot op met die Wellenreuther joh. Wat een choke kneus
Wel heel bijzondere aankoop was dat ja. Zou hem niet herkennen als hij door de straat liep in ieder geval. Dat zegt wel watquote:
Bijlow voor jodenfooitje weg doenquote:
Dat is opzich wel logisch.quote:
Noppert waarschijnlijk op de laatste dagquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:13 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Dat is opzich wel logisch.
Die is niet gemaakt voor topsport en is niet echt overdreven goed door gebrek aan ontwikkeling hierdoor.
Het niet halen van een fatsoenlijke keeper daarentegen.
Dan vlieg ik naar het maasgebouwquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:15 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Noppert waarschijnlijk op de laatste dag
Welke van de twee?quote:
Weet paar jaar terug dat hij naar Engeland ging. Dan weet je natuurlijk al dat hij 5 jaar later met hangende pootjes terug komt naar Nederland om op de bank te mogen zitten ergens.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:12 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wel heel bijzondere aankoop was dat ja. Zou hem niet herkennen als hij door de straat liep in ieder geval. Dat zegt wel wat
Dat wel ja, maar dat is ook zoietsquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:13 schreef Bezsen het volgende:
En verdient waarschijnlijk een bak geld
Aké begs to differ.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Weet paar jaar terug dat hij naar Engeland ging. Dan weet je natuurlijk al dat hij 5 jaar later met hangende pootjes terug komt naar Nederland om op de bank te mogen zitten ergens.
Omdat het geen lump sum game is.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:18 schreef Fok-it het volgende:
Waar zijn alle Wieffer, Slot en CL miljoenen?? Er wordt letterlijk geen reet uitgegeven aan transfers
6 jaar Chelsea, 17 wedstrijden. Bournemouth heeft hem goed gedaan. Paar jaar op PL niveau spelen wordt je niet slechter van.quote:
Had ie minder verdient en spelers die uit de eredivisie transfereren mislukken aan de lopende band in Engeland de laatste jaren.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
Als hij bij Feyenoord was gebleven (maar goed, die geven ook niet altijd jeugd een kans) en daarna naar Engeland was hij toch gewoon goed geweest.
Maar niet dusdanig minder inkomsten dat je het alleen moet hebben van wat selectieopvulling wat alles bij elkaar nog geen 10 miljoen kost.. Vorig jaar haalde ze ook 35 miljoen en ging er maar voor 40 weg.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:19 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Omdat het geen lump sum game is.
Feyenoord had tot 2 jaar geleden een negatief eigen vermogen en heeft aanzienlijk minder inkomsten dan PSV/Ajax.
Ik zou even de jaarverslagen van 2022 lezen om te kijken hoe slecht Feyenoord er toen nog steeds voor stondquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:26 schreef Fok-it het volgende:
Maar niet dusdanig minder inkomsten dat je het alleen moet hebben van wat selectieopvulling wat alles bij elkaar nog geen 10 miljoen kost..
Hitler was van plan de Kuip om te smelten om er tanks van te maken las ik ooit in het historisch archief van R'dam.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:27 schreef Bezsen het volgende:
Daarnaast moet er cash opgebouwd worden voor overname stadion.
Klopt.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:29 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Hitler was van plan de Kuip om te smelten om er tanks van te maken las ik ooit in het historisch archief van R'dam.
Ze willen er geen concerten meer laten houden toch tegen betalingquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:27 schreef Bezsen het volgende:
Daarnaast moet er cash opgebouwd worden voor overname stadion.
Ze willen gewoon eigenaar van stadion worden.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ze willen er geen concerten meer laten houden toch tegen betaling
Ja weet ik.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:31 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Ze willen gewoon eigenaar van stadion worden.
Dat huurt Feyenoord nu he.
De club met de meeste schulden zijn al jaren weinig succesvol.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:34 schreef Abid-Meher het volgende:
Voetbal is gewoon wie de meeste schulden kan hebben
Dat je als speler tot het laatste moment onzeker bent of je uberhaupt ingeschreven kan wordenquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:35 schreef Bezsen het volgende:
Barcelona die Gundogan moet terugverkopen om spelers in te kunnen schrijven![]()
Staal is aparte business. Ik ken TaTa, Nedstaal en Ovako. Die laatste twee van Alblasserdam en zijn beide failliet gegaan. In 2012 was ik betrokken bij de bouw van DPFPV Flintstone in Singapore en ze waren 4.000 ton staal kwijt. Bleek het verwerkt in het schip en dus steviger uitgevoerd. Heeft de reder er een slaatje uitgeslagen om een hogere ijsklasse te kunnen aanvragen bij IMO (International Maritime Organisation binnen de Verenigde Naties) en de werf er voor aansprakelijk gesteld voor 15mil ofzo. Op totale bouwkosten van 145mil is dat significant. Ik heb de claims toen ook ondersteund met wetgeving. De stadstaat Singapore heeft moeten bijspringen anders ging hun werf financieel onderuit.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:30 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Klopt.
Toen is er gelogen over de hoeveelheid staal in het stadion richting de Duitsers. En is het niet doorgegaan.
Ook wel beetje net niet spits toch?quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:40 schreef Kaneelstokje het volgende:
RijkhoffGOD gisteren 2 goals. Beter vervangt hij snel McBrobby.
quote:Op zondag 25 augustus 2024 14:59 schreef Bezsen het volgende:
Sifan Hassan is meer Nederlands dan Max.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |