abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214689291
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 09:18 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Je blijft die leugens verspreiden ondanks dat je de afgelopen jaren al meerdere keren gecorrigeerd bent.
Dan is het niet per ongeluk maar pure opzet om misinformatie te verspreiden.

In 2018 vielen 9.373 doden door het griepvirus. Het vaccin was niet effectief tegen de dat jaar rondgaande variant.

In 2020 vielen 20.030 coronadoden, in 2021 waren het er 19.400.
Pas in 2022 zakte het naar 8.200 doden.

Besef ook dat we in 2018 geen lockdown, mondkapjes of grootschalige vaccinatieronden hadden, zonder die maatregelen was corona nóg veel dodelijker geweest.
Hij noemt specifiek februari...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_214689303
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 10:00 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
In het voorjaar van 2020 vielen er 6.000 doden met/door corona. 2019 vielen er 9.444 doden. Daarnaast heb ik eerder al een berekening gemaakt, daarin blijkt dat het aantal doden per dag gemiddeld tijdens een griepseizoen hoger ligt dan tijdens een coronaseizoen.
Stop met het cherry picken van maanden. In het voorjaar van 2020 was corona er nog maar net, we hebben ook een heftig corona najaar gehad.

En dat ondanks alle maatregelen die we voor de griep niet genomen hebben.

quote:
De mondkapjes en vaccinaties waren ineffectief.
Met name vaccinaties waren heel effectief. Maar in jouw hoofd uiteraard niet want dan kloppen al je theorieën niet meer.
pi_214689333
quote:
1s.gif Op maandag 12 augustus 2024 10:53 schreef Wantie het volgende:

[..]
Hij noemt specifiek februari...
Dat is niet zo moeilijk, we hadden de eerste corona besmetting in Nederland op 27 februari 2020.
Toen was de maand al om.

Ik gebruik de jaarcijfers.
pi_214689555
Hoe is dit trouwens überhaupt nog een topic
  maandag 12 augustus 2024 @ 11:28:21 #55
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_214689603
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 10:55 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Stop met het cherry picken van maanden. In het voorjaar van 2020 was corona er nog maar net, we hebben ook een heftig corona najaar gehad.

En dat ondanks alle maatregelen die we voor de griep niet genomen hebben.
[..]
Met name vaccinaties waren heel effectief. Maar in jouw hoofd uiteraard niet want dan kloppen al je theorieën niet meer.
We tellen griepseizoenen ook individueel. Met het griepseizoen van 2018 heb ik het ook over de winter van 2018, niet geheel 2018.
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
  maandag 12 augustus 2024 @ 11:29:43 #56
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_214689616
quote:
1s.gif Op maandag 12 augustus 2024 10:50 schreef Wantie het volgende:

[..]
Waarom alleen in februari?
In februari 2018 was de griep op z'n hoogtepunt, de epidemie zelf duurde 16 weken inderdaad. Begon al eind 2017 volgens mij.
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
pi_214689672
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 11:28 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
We tellen griepseizoenen ook individueel. Met het griepseizoen van 2018 heb ik het ook over de winter van 2018, niet geheel 2018.
Nogmaals, er vielen 9.373 griepdoden in 2018 en 20.030 coronadoden in 2020.

En dat ondanks alle maatregelen die er genomen zijn, dat aantal had nog veel hoger kunnen zijn.

Je kan niet selectief gaan shoppen in cijfers van maanden die je goed uitkomen, simpelweg omdat griep en corona op andere momenten in het jaar piekten.

Dat is echt een smerige manier van cijfers gebruiken.

Daarnaast was het eerste coronageval in Nederland pas op 27 februari 2020. Dus die maanden kan je sowieso al niet vergelijken.
pi_214689700
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 augustus 2024 17:29 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

Bijwerkingen en veelvoorkomende vaccinatieschade
Reacties op de plek van de prik (pijn, roodheid)
Vermoeidheid
Hoofdpijn
Niet lekker voelen
Koorts
Spierpijn
Pijn in de gewrichten
Misselijkheid
Braken
Koude rillingen
Opgezette lymfeklieren (meestal in de oksel van de gevaccineerde arm)
Huiduitslag, al dan niet op de prikplek
Ontsteking van de hartspier of hartzakje
https://www.lareb.nl/bijwerkingen-coronavaccins
interessant.... Je linkt naar een webpagina van LAREB over bijwerkingen bij vaccinaties...
Maar zelf 'besluit' je er een term bij te plaatsen, die zacht gezegd erg suggestief is: " en veelvoorkomende vaccinatieschade".

Die term "vaccinatieschade" staat nergens in de oorspronkelijke pagina, die juist over Bijwerkingen gaat en waarover het Lareb graag ook op feiten gebaseerde kennis probeert te verspreiden, die niet desinfomerend is, zie bv hun pagina over https://www.lareb.nl/vaccin-kennis/

Lareb doet ook bewust moeite ook minder paniekerig feiten weer te geven en legt uit dat bepaalde bijwerkingen veelvoorkomen zijn, vooral het misselijk voelen of enige dagen je slecht voelen en huidirritaties... Dat kan eventjes lastig zijn maar is geen grond tot zorg en gaat vanzelf weer over.
Zeldzame (en veel minder voorkomende) Bijwerkingen dienen met meer zorg behandeld te worden en gemeld te worden, dan gaat het wel over zeer zeldzame gevallen, bv Myocarditis en pericarditis na coronavaccinatie komt in 6 tot 10 op de miljoen vaccinaties voor: https://www.lareb.nl/vacc(...)-na-coronavaccinatie

Wat je nu doet is echter de feitelijke kennis te vermengen met je eigen vermoedens of suggestieve aantijgingen en vooral een hoop half-weten of verkeerde interpretaties waarbij je allerhande zaken plots erbij poogt te slepen.

Mag ik suggereren dat als je wil verwijzen naar een Lareb pagina en suggereert dat je daaruit informatie quote, je ook de correcte informatie moest posten en niet je eigen verzinsels onder een linkje naar de Lareb-site gaat plaatsen?
Dat is namelijk opzichtige misinformatie en data-manipulatie.

[ Bericht 1% gewijzigd door RM-rf op 14-08-2024 09:20:28 ]
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_214689709
quote:
1s.gif Op maandag 12 augustus 2024 11:22 schreef devlinmr het volgende:
Hoe is dit trouwens überhaupt nog een topic
Het staat niet voor niets in ver alhoewel het beter in bnw zou passen...
pi_214689733
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 10:57 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Dat is niet zo moeilijk, we hadden de eerste corona besmetting in Nederland op 27 februari 2020.
Toen was de maand al om.

Ik gebruik de jaarcijfers.
En terecht.

Hij probeert de krenten er uit te vissen, wat aangeeft dat hij niet zuiver in de discussie staat.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_214689754
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 11:29 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
In februari 2018 was de griep op z'n hoogtepunt, de epidemie zelf duurde 16 weken inderdaad. Begon al eind 2017 volgens mij.
Okay, dus 16 weken, waarin volgens jou 4 weken boven de piek van Covid uit kwamen.

Covid duurde langer dan 16 weken en kende verregaande maatregelen om het aantal besmettingen in te perken.

Hoezo zijn beide dan vergelijkbaar.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  maandag 12 augustus 2024 @ 12:00:00 #62
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_214689870
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 08:53 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
Nee, er zijn talloze wetenschappers die erkennen dat vaccinatieschade bestaat. In Duitsland wordt er zelfs grootschalig onderzoek naar gedaan. Daarnaast worden wetenschappers gesubsidieerd door de overheid, dus ze worden gedwongen om hetzelfde pad te bewandelen als het WEF.
Geen idee wat mijn steun voor Oekraïne te maken heeft met het onderwerp van dit topic. Anyway opnieuw laat je zien dat je faalt.

Elke wetenschapper erkent dat de vaccins niet zonder bijwerkingen zijn, sterker nog één van de vaccins werd niet meer gebruikt voor een bepaalde leeftijdsgroep.

Echter het groepje "wetenschappers" dat geheel tegen de vaccins is, is nihil. En tja, het zullen er best nog veel zijn, maar procentueel gezien is het dus minder dan 0,1%.

Dat er onderzoek gedaan wordt is op zich logisch, je moet altijd alles blijven onderzoeken. Zo kwam men er bijvoorbeeld achter dat mijn antipsychotica off-label wordt voorgeschreven als slaap middel. Dat blijkt alleen door onderzoek niet zo slim te zijn.

Daarnaast gaat het vaal om wetenschappers in totaal andere vakgebieden als het al echte wetenschappers zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door SwJ op 13-08-2024 17:04:20 ]
The name is Putler, Vladimir Putler
pi_214689946
Al zou de griep in 2018 voor 200.000 doden gezorgd hebben, wat doet dat dan af aan de corona epidemie?

De griep kennen we al vele decennia en daar kunnen we vrij goede inschattingen van maken.

Covid19 kwam als een nieuw, onbekende corona variant en we hebben met thuiswerken, leerlingen thuis houden, lockdowns, mondkapjes en vaccinaties besmettingen zoveel mogelijk voorkomen, tot corona muteerde tot een redelijk onschuldige varianten. Die varianten zorgen ook nu nog steeds wel voor doden, net als de griep, maar het is beheersbaar. De IC's kunnen het aan.

Zou je dat niet gedaan hebben, dan zou je een onbekend aantal hogere besmettingen en doden gehad hebben maar vanwege de maatregelen is dat niet gebeurd.

De preventieparadox.

[ Bericht 5% gewijzigd door TheFreshPrince op 12-08-2024 12:17:27 ]
pi_214690157
quote:
1s.gif Op maandag 12 augustus 2024 11:45 schreef Wantie het volgende:
Okay, dus 16 weken, waarin volgens jou 4 weken boven de piek van Covid uit kwamen.
deze discussie voeren zonder cijfers en duidelijke definities is nutteloos.

ik vermoed dat voor de duur van een griep epidemie deze persoon gebruik maakt van de NIVEL-definitie van een griep-epidemie (volgens hen duurde deze overigens 18 weken, gebaseerd op een schatting van het aantal laboratoriumtest waarin influenze aangetoond is en deze omgerekend naar de bevolking, dagelijks 50 infecties per 100.000 patienten geld dan als epidemie),
een artikel gepost door enkele onderzoeker in infectieziektes:
https://www.nvmm.nl/pdf/a(...)seizoen-20172018.pdf (NIVEL rapport over de griep epidemie van 2017-2018)
https://www.rivm.nl/bibliotheek/rapporten/2018-0049.pdf (RIVM rapport over de griep epidemie van 2017-2018)

quote:
De influenza-epidemie van het seizoen 2017/2018
begon in week 50 van 2017 en duurde 18 weken. De
epidemie piekte in week 10 van 2018 met een incidentie van 17 personen met influenza-achtige ziektebeelden per 10.000 inwoners, en een incidentie vlakbij dit
maximum van week 4 tot en met 9. De meeste
influenza-activiteit werd veroorzaakt door influenza Bvirussen van de Yamagatalijn, terwijl een influenza Bvirus van de Victorialijn in het vaccin was opgenomen.
Richting het einde van het seizoen werden er geleidelijk meer influenza A-virussen gedetecteerd. De
A(H1N1)pdm09-virussen behoorden tot clade 6b.1 en
vertoonden goede antigene gelijkenis met de vaccinstam. De A(H3N2)-virussen behoorden hoofdzakelijk
tot clades 3C.2a2 en 3C.2a1b, waarvoor de antigene
overeenkomst met de vaccinstam redelijk tot goed
was. Sporadisch werden ook influenza B-virussen van
de Victorialijn gedetecteerd die een deletie in het hemagglutinine hadden en antigeen sterk afweken van
de vaccinstam. Bijzonder was de detectie van een reassortant A(H1N2)-virus dat slechts bij één patiënt gevonden werd. De vaccineffectiviteit tegen bevestigde
influenza B/Yamagata-virusinfectie was circa 44 procent.
De oversterfte in de winter van 2018/2018 lag hoger dan het gemiddelde van de 5 voorgaande jaren, maar opvallend genoeg was het tot week 9 lager dan het jaar ervoor (2016/2017) ... we hebben het dan over een extra oversterfte van hooguit 1,5 duizend mensen...
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)len-in-wintermaanden

ver verwijderd van de oversterfte die we in 2020 registreerden.

De reden dat echter de griep-epidemie van 2017-2018 ook voor de gezondheidszorg (en wetenschappers en beleidmakers) erg bepalend was en er veel onderzoek naar gedaan is, heeft niet zozeer met een uitzonderlijke sterfte te maken, die was helemaal niet zo hoog en niet eens veel hoger dan sterfte in andere jaren met een sterke griep-epidemie (bv 2014-2015 en 2012-2013).

Wat vooral doorslaggevend was dat er tijdens de griep-epidemie van 2018 op het hoogtepunt een dreigende overbelasting van de zorg zich aandiende...
het bleek dat in februari en maart 2018 ook juist veel verplegers of mensen in de gezondheidszorg zich aanstaken en dardoor steg het ziekteverzuim enorm ...
tegelijkertijd liep ook het aantal mensen met longproblemen in ziekenhuizen en de IC's...
niet vergelijkbaar met 2020, maar in 2018 was er ook een tjd dat rond de 350 mensen met een longaandoening op de ICs lagen, wat ook toen al een zwaar belastingsprobleem werd en ook toen werd er al vanuit de gezondheidszorg gewaarschuwd naar de politiek dat deze dreigende overbelasting een potentieel groot probleem kon zijn in een zware epidemie.

artikelen hierover:
https://www.ntvg.nl/artik(...)riepseizoen-van-2018
https://www.ad.nl/binnenl(...)ppatienten~ab5eb9e0/

Als iemand verder over statistisken wil discussieren, is het wel goed een regel in te stellen om controleerbare en transparante CBS-data te gebruiken of eventueel data van NIVEL of het RIVM (die bv gegevens verzamelen over het aantal loaboatoriumtests waarin virusdeeltjes geregistreerd worden)
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  maandag 12 augustus 2024 @ 13:03:09 #65
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_214690317
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 12:43 schreef RM-rf het volgende:

[..]
loaboatoriumtests
Best een moeilijk woord he?
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  maandag 12 augustus 2024 @ 13:06:50 #66
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_214690353
quote:
1s.gif Op maandag 12 augustus 2024 11:45 schreef Wantie het volgende:

[..]
Okay, dus 16 weken, waarin volgens jou 4 weken boven de piek van Covid uit kwamen.

Covid duurde langer dan 16 weken en kende verregaande maatregelen om het aantal besmettingen in te perken.

Hoezo zijn beide dan vergelijkbaar.
Lekker bezig met framen? Een coronaseizoen duurt net zo lang als een griepseizoen hoor.
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
  maandag 12 augustus 2024 @ 13:10:38 #67
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_214690377
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 11:35 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Nogmaals, er vielen 9.373 griepdoden in 2018 en 20.030 coronadoden in 2020.

En dat ondanks alle maatregelen die er genomen zijn, dat aantal had nog veel hoger kunnen zijn.

Je kan niet selectief gaan shoppen in cijfers van maanden die je goed uitkomen, simpelweg omdat griep en corona op andere momenten in het jaar piekten.

Dat is echt een smerige manier van cijfers gebruiken.

Daarnaast was het eerste coronageval in Nederland pas op 27 februari 2020. Dus die maanden kan je sowieso al niet vergelijken.
In het eerste coronaseizoen overleden 6.000 mensen (50 per dag), in het tweede coronaseizoen overleden er 11.000 (46 per dag). Tijdens het griepseizoen van 2018 overleden er 9.444 mensen (80 per dag).
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
  maandag 12 augustus 2024 @ 13:11:55 #68
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_214690386
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 12:10 schreef TheFreshPrince het volgende:
Al zou de griep in 2018 voor 200.000 doden gezorgd hebben, wat doet dat dan af aan de corona epidemie?

De griep kennen we al vele decennia en daar kunnen we vrij goede inschattingen van maken.

Covid19 kwam als een nieuw, onbekende corona variant en we hebben met thuiswerken, leerlingen thuis houden, lockdowns, mondkapjes en vaccinaties besmettingen zoveel mogelijk voorkomen, tot corona muteerde tot een redelijk onschuldige varianten. Die varianten zorgen ook nu nog steeds wel voor doden, net als de griep, maar het is beheersbaar. De IC's kunnen het aan.

Zou je dat niet gedaan hebben, dan zou je een onbekend aantal hogere besmettingen en doden gehad hebben maar vanwege de maatregelen is dat niet gebeurd.

De preventieparadox.
De maatregelen waren ineffectief. In Zweden en andere landen zonder maatregelen ging het prima met het virus.
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
pi_214690389
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 13:10 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
In het eerste coronaseizoen overleden 6.000 mensen (50 per dag), in het tweede coronaseizoen overleden er 11.000 (46 per dag). Tijdens het griepseizoen van 2018 overleden er 9.444 mensen (80 per dag).
En een appel is geen peer. :D
pi_214690953
Volgens TS moet ik wel een behoorlijk supermens zijn aangezien ik de 2 "gewone" vaccins en nog 2 boosters heb genomen maar helemaal nergens last van heb gekregen.
pi_214690988
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 13:06 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
Lekker bezig met framen? Een coronaseizoen duurt net zo lang als een griepseizoen hoor.
Nope, maar leuk geprobeerd.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_214691294
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 13:10 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
In het eerste coronaseizoen overleden 6.000 mensen (50 per dag), in het tweede coronaseizoen overleden er 11.000 (46 per dag). Tijdens het griepseizoen van 2018 overleden er 9.444 mensen (80 per dag).
nee, het (oversterfte-)cijfer van 9444 is een getal van de mortality monitoring system dat is opgezet door het RIVM CIb en het CBS
quote:
2.4.3 Epidemiological situation, season 2017/2018
In the 2017/2018 winter-season, all-cause mortality was significantly increased during 15 weeks
of the 18-week influenza epidemic (week 51-2017 through 14 of 2018 with a dip in week 52)
(based on deaths reported within 3 weeks). Cumulative excess mortality was estimated at
9,444 deaths occurring during the 18 weeks of the 2017/2018 influenza epidemic
, which is the
highest since the monitoring was initiated in 2009. It was even higher than during the longest
21-week influenza epidemic of 2014/2015 (with estimated 8,582 deaths).
The highest number of deaths (4,049 of which 1,189 were excess deaths) was observed in week
10 of 2018 (based on deaths reported within 2 weeks). This partially coincided with a cold snap
that occurred in week 9 and 10: for seven consecutive days a maximum temperature of 1ºC or
less was measured from February 25th to March 3rd (-5 ºC to 1ºC).
During the influenza epidemic the highest excess mortality was observed in persons 75 years
and older (7,633 excess deaths), but excess was also observed in 55-64 year olds (353 excess
deaths) and 65-74 year olds (1,089 excess deaths) (based on deaths reported within 3 weeks).

uit https://www.rivm.nl/bibliotheek/rapporten/2018-0049.pdf
ze geven hier zelf ook al aan dat er een piek ind d oversterfte zit precies tijdens een aanhoudende koudefase, en dit zeker een rol kan spelen in de wat hogere oversterfte in die dagen (dus ook een weergerelateerde invloed op oversterfte )

Tijdens de eerste golf van de corona-pandemie, die volgens het CBS gerekend wordt van week 12 tot/met week 19 (8 weken dus) overleden er 8,4 duizend personen meer dan te verwachten volgens oversterftemonitoring (totale sterfte 26 duizend)

https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)erfte-en-oversterfte

Als je het dus gaat vergelijken, zal je uitkomen op 150 doden per dag tijdens de eerste coronagolf in 2020....
gebruik makend van duidelijke CBS definities en data, die controleerbaar en transparant zijn, geen vage 'deel-uitsnedes' of suggestieve beweringen.

een vergelijking van de sterfte-statistieken maakt ook duidelijk dat de sterfte in de griepepidemie van 2017-2018 enorm anders was dan die tijdens de corona-golf...

In week 14 van 2020 waren er 2061 meer overlijdens dan de verwachtte sterfte van 3024; Een oversterfte van 68,1% in een week (en in week 15 ook een oversterfte van 68,4%: 4981 overlijdens waar er in voorgaande jaren gemiddeld 2957 verwachtte overlijdens zouden moeten zijn )

in 2017-2018 was er gedurende bijna de hele 18 weken durende epidemie een oversterfte (om exact te zijn in 15 weken van de 18 totale duur)
de grootste sterfte vond plaats in week 10, toen er 4,049 overlijdens geregistreerd werden, waarvan 1,189 als oversterfte golden (verwachtte sterftelijkheid voor week 10 was 2,773) een oversterfte van 46% (dat toen wel als record gold overigens, tot maart 2020)
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  maandag 12 augustus 2024 @ 15:01:00 #73
445736 The-BFG
Putin is een klootzak
pi_214691561
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 13:11 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
De maatregelen waren ineffectief. In Zweden en andere landen zonder maatregelen ging het prima met het virus.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)anten-hard-getroffen

Verder vergeet je even zaken zoals bevolkingsdichtheid, cultuur en vele andere aspecten waardoor je landen niet kan vergelijken; wat ook tevens weer voor verschil in maatregelen zorgde.
The name is Putler, Vladimir Putler
  maandag 12 augustus 2024 @ 15:35:42 #74
490410 Dr8gonOfLife
#VaccinatieschadeAwareness
pi_214691885
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 15:01 schreef MatthijsDJ het volgende:

[..]
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)anten-hard-getroffen

Verder vergeet je even zaken zoals bevolkingsdichtheid, cultuur en vele andere aspecten waardoor je landen niet kan vergelijken; wat ook tevens weer voor verschil in maatregelen zorgde.
Je linkt naar de NOS. :9~ :9~ :9~
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️‍⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕
pi_214691956
quote:
0s.gif Op maandag 12 augustus 2024 15:35 schreef Dr8gonOfLife het volgende:

[..]
Je linkt naar de NOS. :9~ :9~ :9~
Ja, hersenlozen als jij zien dat als onbetrouwbaar :') _O-
De heer is mijn herder, maar honderd euro brengt me verder.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')