quote:Zwemmen | Drie Duitsers ziek na zwemmen in Seine: 'Negen keer overgegeven'
Van de vier Duitsers die deelnamen aan de 10 kilometer openwaterzwemmen, zijn er drie ziek geworden. Ze hadden last van misselijkheid, braken en diarree, meldt het Duitse olympische comité.
Leonie Beck, een belangrijke concurrente van Sharon van Rouwendaal, bracht op Instagram al naar buiten dat ze ziek was geworden. De waterkwaliteit in de Seine is al de hele Spelen een heikel thema. Door hevige regenval kwam er veel rioolwater in de rivier terecht.
Lekker danquote:
Als het drie Duitsers zijn en verder eigenlijk niemand hebben ze dan niet een bedorven bratwurst gegeten ofzo?quote:
Het selectieve karakter is wel opvallend ja... of ze zijn verkeerd voorbereid qua antibiotica ofzoquote:Op zondag 11 augustus 2024 17:26 schreef wimderon het volgende:
[..]
Als het drie Duitsers zijn en verder eigenlijk niemand hebben ze dan niet een bedorven bratwurst gegeten ofzo?
Nyls Korstanje vindt dit leukquote:Op zaterdag 10 augustus 2024 06:03 schreef Pino112 het volgende:
https://swimswam.com/smh-(...)ts-for-the-olympics/
[..]
50m allen
Niet achter iemand zwemmen "because I can't be arsed to get kicked in the face"quote:Op maandag 12 augustus 2024 19:37 schreef DeLuna het volgende:
https://www.instagram.com/reel/C-gquChu34Z/?igsh=ZGpicjE5aGpvMXA0
Interview met Daniel Wiffen na de 10km open waterwat een gast
https://archive.ph/FxXhtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wijze woordenquote:Betaal je privé geen hoge prijs als je als sporter zo verhardt?
,,Nee. Ik heb wel vriendjes gehad, maar dat is alweer lang geleden. Het is zo'n gedoe, dat daten. Dan vinden mannen je leuk, maar willen ze eerst seks, terwijl ze het ook met een ander doen. Daar heb ik geen zin in. Je vindt me leuk of niet. Bovendien heb ik het heel goed in mijn eentje. Ik zet mezelf op de eerste plaats, niet een ander, wat ik in het verleden vaak gedaan heb. Als ik heel moe ben, ga ik lekker bankhangen of series kijken met mijn trainingsmaatje, die sinds een jaar bij me woont. Ik heb het goed voor elkaar, dacht ik in Doha. Anderhalf jaar geleden heb ik een huis gekocht, niet ver van mijn ouders. Daar ga ik in augustus wonen. Ik had twee leuke honden en mijn ouders waren gezond ..."
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |