FOK!forum / Olympische Spelen 2024 / [Turnen] #4 - Nu meerkampfinale met Naomi Visser!
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:27
Nu live (01/08 18:15): Finale meerkamp (individueel) vrouwen: https://nos.nl/livestream(...)eerkamp-met-visser-v
Livescores: https://olympics.com/en/p(...)-around/fnl-000001--

Turnen op de Olympische Spelen 2024 in Parijs

Geachte forumleden,

De Olympische Spelen 2024 in Parijs staan voor de deur! Ook deze editie belooft het turnen een van de hoogtepunten van de Spelen te worden. Met getalenteerde turners van over de hele wereld die strijden om de felbegeerde medailles, zal het ongetwijfeld een spektakel worden.

Wat zijn jullie verwachtingen en voorspellingen voor deze editie? Welke turners en turnsters moeten we in de gaten houden?

De turners en turnsters komen van 27 juli tot en met 5 augustus in actie. De wedstrijden vinden plaats in de Bercy Arena.

TeamNL bestaat uit:
Vera van Pol | Sanna Veerman | Naomi Visser | Lieke Wevers | Sanne Wevers
Casimir Schmidt | Loran de Munck | Frank Rijken | Jermain Grünberg | Martijn de Veer

Wedstrijdschema:

Zaterdag 27 juli 2024 | Resultaten |
11:00 | Kwalificatie heren (subdivisie 1)
15:30 | Kwalificatie heren (subdivisie 2) 8OMO9Wh.png
20:00 | Kwalificatie heren (subdivisie 3)

Zondag 28 juli 2024 | Resultaten |
09:30 | Kwalificatie dames (subdivisie 1)
11:40 | Kwalificatie dames (subdivisie 2)
14:50 | Kwalificatie dames (subdivisie 3) 8OMO9Wh.png
18:00 | Kwalificatie dames (subdivisie 4)
21:10 | Kwalificatie dames (subdivisie 5)

Maandag 29 juli 2024
17:30 | Team finale heren | Kwalificatiescores | Resultaten |

Dinsdag 30 juli 2024
18:15 | Team finale dames | Kwalificatiescores | Resultaten |

Woensdag 31 juli 2024
17:30 | Meerkamp finale heren 8OMO9Wh.png (Casimir Schmidt, Frank Rijken) | Kwalificatiescores | Resultaten |

Donderdag 1 augustus 2024
18:15 | Meerkamp finale dames 8OMO9Wh.png (Naomi Visser) | Kwalificatiescores | Resultaten |

Zaterdag 3 augustus 2024
15:30 | Vloer finale heren | Kwalificatiescores | Resultaten |
16:20 | Sprong finale dames | Kwalificatiescores | Resultaten |
17:16 | Paard finale heren 8OMO9Wh.png (Loran de Munck) | Kwalificatiescores | Resultaten |

Zondag 4 augustus 2024
15:00 | Ringen finale heren | Kwalificatiescores | Resultaten |
15:40 | Brug finale dames | Kwalificatiescores | Resultaten |
16:24 | Sprong finale heren | Kwalificatiescores | Resultaten |

Maandag 5 augustus 2024
11:45 | Brug finale heren | Kwalificatiescores | Resultaten |
12:38 | Balk finale dames (Sanne Wevers 1e reserve) | Kwalificatiescores | Resultaten |
13:33 | Rekstok finale heren | Kwalificatiescores | Resultaten |
14:23 | Vloer finale dames | Kwalificatiescores | Resultaten |

Voor ¤6 kun je op HBO Max álle onderdelen in kwalificaties zien: https://hbo.max.com/nl/nl/olympics (https://play.max.com/olympic-sport/artistic-gymnastics)
De NOS zendt de finales uit op zowel NPO1 als op https://nos.nl/sport/
Dit maal zonder commentaar van Hans van Zetten, het is ongekend. Wel met Céline van Gerner, die geen ongepaste boomer is.
q3r5a9A.gif F2bS8F8.gif

SPOILER: Spoedcursus 'Help, ik snap er niks van?!'
De toestellen
Er zijn 6 verschillende toestellen voor het herenturnen en 4 verschillende voor het damesturnen. Elk heeft zijn eigen finale, en daarnaast zijn er nog meerkampen; (team/individuele) finales waar op alle onderdelen geturnd wordt en de som daarvan de winnaar bepaalt.

Voor de heren (in olympische volgorde):
Vloer | Paardvoltige | Ringen | Sprong | Brug met gelijke leggers | Rekstok
Voor de dames (in olympische volgorde):
Sprong | Brug met ongelijke leggers | Evenwichtsbalk | Vloer

Sprong en vloer bestaan dus zowel voor dames als voor heren. Vroeger werden deze twee onderdelen verschillend gebruikt; tegenwoordig geldt dat alleen nog voor de vloer. Bij sprong moesten de heren lengte paard springen en de dames breedte paard. Omdat door de toenemende moeilijkheidsgraad van de sprongen het klassieke paard onveilig was geworden, is het paard sinds 2002 vervangen door de 'Pegases'.

Op het onderdeel vloer doen de dames hun oefening op (instrumentale) muziek en de heren zonder. De vloeroefening (evenals de balkoefening van dames) mag niet langer dan 1:10 of 1:30 duren en de tijd wordt pas opgenomen vanaf de eerste beweging. 10 seconden voor de maximale eindtijd hoort men een piep die aangeeft dat de oefening afgerond moet worden (bij dames is dit alleen bij de balkoefening). Duurt dit te lang, dan zullen er punten voor afgetrokken worden van de score van de turner of turnster. De vloer is 12x12m en de evenwichtsbalk is 10 cm breed.

De brug was aanvankelijk hetzelfde toestel voor beide geslachten, waarbij één van de leggers bij de vrouwen verhoogd werd en men dus ook van hoog naar laag zwaaide. In de loop der tijd is de afstand tussen deze 2 leggers vergroot (waardoor het zwaaien aan de hoge legger meer op het onderdeel rekstok is gaan lijken) en heeft de brug met ongelijke leggers zich tot een ander toestel gevormd dan de mannelijke brug met gelijke leggers.

De oefeningen
In een oefening moet de deelnemer verschillende kracht- en lenigheidsonderdelen laten zien. Dit worden elementen genoemd, en de samenstelling van deze elementen maakt de oefening.
Bij sommige toestellen zoals rekstok en brug komen ook zogenaamde 'vluchtelementen' voor, dit zijn elementen waarbij het toestel even wordt losgelaten en weer wordt vastgepakt.
De turn(st)er stelt zelf samen met zijn/haar trainer een oefening samen met verschillende elementen, volgens de in het reglement gestelde eisen. Hiervoor wordt het reglement van de internationale turnfederatie (FIG) aangehouden. De eisen voor jurering en puntentelling staan allemaal in de Code of Points (de Turnbijbel).

De D-score - difficulty/moeilijkheid
De D-score wordt berekend op basis van 3 aspecten: de moeilijkheidsgraad, de compositie-eisen en de connectiewaarde.

Moeilijkheidsgraad: (DV - Difficulty Value)
De elementen die een turn(st)er in zijn/haar oefening turnt hebben elk een eigen moeilijkheidsgraad die allemaal beschreven staan in de Code of Points (de Turnbijbel). Deze variëren van A t/m I, waarbij A-elementen 0.1 waard zijn en I-elementen 0.9.
Compositie-eisen: (CR - Composition Requirements)
De turn(st)er moet in zijn/haar oefening elementen laten zien uit 4 verplichte elementgroepen per toestel. Deze kun je dus zo moeilijk mogelijk maken om tegelijkertijd punten te winnen op de moeilijkheidsgraad. Voor elke eis waaraan voldaan wordt, worden 0.5 punten toegekend, met een maximale score van 2.00 punten.
Connectiewaarde: (CV - Connection Value)
Het direct combineren van 2 of meer van deze elementen, zonder wiebeltjes of pauzes ertussen, levert je 0.1 of 0.2 punten per combinatie op (afhankelijk van de waarde van de verbonden elementen).

De samenvoeging van deze elementen en aspecten vormt dus de D-score, de difficulty-score. Uitzondering hierop is het toestel sprong, waarbij elke mogelijke sprong en de bijbehorende D-score vast staat in de 'sprongtabel'.

Topturn(st)ers streven ernaar om hun oefeningen zo moeilijk mogelijk te maken (veel hoge elementen en veel combinaties), en dus een hogere score op de moeilijkheid te kunnen vangen. Hoe hoger deze score, hoe meer ruimte je hebt om wat puntjes mis te lopen op de uitvoering. Maar mis je tijdens je uitvoering combinaties of maak je een element niet helemaal af, dan loop je dus punten op de D-score mis.

Alle waarden worden bij elkaar opgeteld en dat vormt (afhankelijk van het toestel) vaak een D-score variërend van 4.700 tot 6.700 ongeveer. De waardes van verschillende (oude en nieuwe) elementen worden na elke Olympische Spelen gereviseerd en bijgesteld, waardoor elk olympisch seizoen weer begint met een nieuwe Code of Points en de D-waarde over het algemeen weer lager wordt door gedevalueerde elementen.
De D-score heeft een 'open einde', dus hoger kan altijd, als je maar aan de (veiligheids)eisen van de FIG voldoet.

* Bonustip: Er zijn Youtubekanalen die een soort 'breakdowns' doen van turnoefeningen van internationale wedstrijden/turnsters. Een soort lesje 'Turnbijbel' over de D-score. Welke elementen worden geturnd, wat die waard zijn, en hoe dus de uiteindelijke D-score van die oefening samen is gesteld.
Hier de balkoefening van Sanne Wevers met 'ondertiteling' en berekening van de D-score, onder de huidige CoP:

De E-score - execution/uitvoering
Daarnaast heb je nog de E-score, de execution-score oftewel de uitvoering. Hierbij is de uitgangswaarde altijd 10.000, en worden tijdens/na de oefening door de jury punten afgetrokken voor fouten in vorm, uitvoering, techniek en compositie. Fouten zoals kromme armen/benen, benen uit elkaar, balansverstoringen en na-hupjes/pasjes kosten je punten. Dit wordt beoordeeld op kleine, medium of grote fouten waarbij respectievelijk 0.1, 0.3 of 0.5 punten van je E-score afgetrokken worden. Val je van je toestel af? Dan kost dit je een hele punt. Een fout wordt als val gezien als je kont, knieën of handen de grond raken waar dat niet hoorde. Als je op de balk je evenwicht verliest en je handen gebruikt om jezelf erop te houden (zonder op de grond te vallen) telt het ook als een val.
De E-score is dus volledig afhankelijk van hoe goed je je oefening op het moment suprême uitvoert, waarbij een 10.000 een perfecte uitvoering is.

De D- en E-score bij elkaar opgeteld vormen de uiteindelijke score van de turn(st)er op dat onderdeel. Bij de sprongfinales worden er 2 verschillende sprongen gedaan, waarvan het gemiddelde van beide scores geldt als eindscore voor dat onderdeel.

Meer weten over de Code of Points?
Huidige vrouwen-turnbijbel (WAG CoP 2022-2024) | Huidige mannen-turnbijbel (MAG CoP 2022-2024) | Voorgaande turnbijbels

Wij nodigen u uit om uw inzichten en verwachtingen te delen over deze editie van de Olympische Spelen. Welke prestaties verwacht u van TeamNL? Zijn er internationale turners waar we bijzondere aandacht aan moeten besteden? Laten we samen vooruitblikken op deze spannende wedstrijden.

Meer informatie over de Olympische gymnastiekwedstrijden vindt u hier.

Met vriendelijke groet,
Uw FOK!-Sport AI (en een beetje van Moira)

Input voor deze tekst: dit, dit en deze pagina. (En ook deze eerdere Moira OP)

[Sorry als deze OP ineens verdwijnt]

[ Bericht 1% gewijzigd door Moira op 01-08-2024 20:01:05 ]
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:27
Geen nahup.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:27
Ze kreeg 15.1 voor deze in de teamfinale, ben benieuwd
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
Geweldige landing
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
Goed commentaar op ES.
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
Hapert de NOS stream bij jullie ook?
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
quote:
9s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:26 schreef wimderon het volgende:
De tribunes zitten weer vol met Amerikaanse bakvissen zo te horen.
Is dat nu erger dan een 8 jaar terug?
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:27 schreef koffieleuk het volgende:
Ze kreeg 15.1 voor deze in de teamfinale, ben benieuwd
Nu weer.
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:28 schreef ijs_beer het volgende:
Hapert de NOS stream bij jullie ook?
Geen idee
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
Regie blijft bij sprong, eindelijk een stel hersens daar
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:28
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:28 schreef ijs_beer het volgende:
Hapert de NOS stream bij jullie ook?
Ik kijk op de Belg.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
YDP?
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
Grote nahup.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:28 schreef ijs_beer het volgende:
Hapert de NOS stream bij jullie ook?
Nee, net getest.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
Grote nahup wel
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
Gave sprong, flinke nahup
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:28 schreef Felagund het volgende:

[..]
Ik kijk op de Belg.
|:)
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
We feliciteren Biles met haar goud
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:29
Dit is gespeeld.
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:30
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:29 schreef Coco het volgende:

[..]
Nee, net getest.
Oke thanks. Ligt het bij mij. Eens kijken wat hbo doet.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:30
15.766
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:30
Wel grote stap naar achteren.
wimderondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:30
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:28 schreef Felagund het volgende:

[..]
Is dat nu erger dan een 8 jaar terug?
Dat is alweer zo lang geleden, dus dat antwoord moet ik schuldig blijven :+
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:30
koekoek
TAmarudonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
15.766 _O-
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
Nou NOS ga eens live naar het turnen ipv een kut item
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:30 schreef wimderon het volgende:

[..]
Dat is alweer zo lang geleden, dus dat antwoord moet ik schuldig blijven :+
3 jaar geleden is niet echt vergelijkbaar in Corona-tijd.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou NOS ga eens live naar het turnen ipv een kut item
Wat kijk je dan op de hbo stream?
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
Boh.
TAmarudonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou NOS ga eens live naar het turnen ipv een kut item
sowieso Simone Biles > een groepswedstrijd bij het damesvolleybal
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:31
@Zipportal is online *O*
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
Die NOS stream loopt altijd vies achter.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:31 schreef Coco het volgende:
@:zipportal is online *O*
Had wel mentions gestrooid. Geen reactie.

Gewoon.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
ai
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
Ik heb gewoon de HBO stream aan en jullie voor de commentaar.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:32 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Had wel mentions gestrooid. Geen reactie.

Gewoon.
Was op kantoor.
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:31 schreef Coco het volgende:

[..]
Wat kijk je dan op de hbo stream?
3x3 basketbal
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
Chinezen zijn wel mental midgets eigenlijk ;(
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:31 schreef TAmaru het volgende:

[..]
sowieso Simone Biles > een groepswedstrijd bij het damesvolleybal
Nee dat dan weer niet.
Jedi_Pimpdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:32
Weer een Chinese naam verkeerd uitgesproken, het gaat maar door.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:33
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:32 schreef koffieleuk het volgende:
Chinezen zijn wel mental midgets eigenlijk ;(
Die zag eruit als 14.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:33
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:26 schreef ijs_beer het volgende:
Lijkt me toch een degelijke score voor Lee.
Voor sprong is dit wel vrij laag toch?
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:33
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
3x3 basketbal
Parodie op korfbal. @3rr0r
Noberdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:33
Altijd weer die overacting.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:34
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:33 schreef Coco het volgende:

[..]
Die zag eruit als 14.
Rubriek is na 30 jaar wel eens uitgekauwd
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:35
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:33 schreef Coco het volgende:

[..]
Die zag eruit als 14.
Dat vind ik van alle Chinezen en Japanners die mee doen. :@
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:35
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:35 schreef Ama het volgende:

[..]
Dat vind ik van alle Chinezen en Japanners die mee doen. :@
Zodra ze 50 worden zien ze er ineens uit als 90
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:36
Yes Kaylia
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:36
Rende ze nou zo gek of?
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:36
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:35 schreef Coco het volgende:

[..]
Zodra ze 50 worden zien ze er ineens uit als 90
:D
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:37
Als je een oefening niet mag missen is het Nemour op brug zometeen O+
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:37
Weet iemand wie de commentators zijn bij ES?
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:37
w/
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:37
Naomi op balk nu!
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:38
Visser nu!
Luctor.et.Emergodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:38
Naomi op balk w/
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:38
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:37 schreef Zipportal het volgende:
w/
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:38
Omg ze laten zowaar Naomi zien?
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:38 schreef Moira het volgende:
Omg ze laten zowaar Naomi zien?
Stukje service!
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
Dat noemen we een hit ^O^
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
Netjes
BlauwePhloxdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
Woah goed gedaan van Naomi!
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
Goed gedaan hoor. *O*
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
Vieze Vincent meteen in beeld.
Luctor.et.Emergodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:39
Super goed.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:40
Positief over NL zijn ze.
DeLunadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:40
Poah balk is m'n favoriete toestel
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:40
Ik vind dat meisje wel ongezond dun :@
wimderondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:40
Kon niet beter, terwijl er een flinke nahup bij zat.
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:40
Leuk commentaar op HBO erbij. Ook over hoe Nederland bepaalde elementen heeft gerevolutioneerd
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:41
Ik mis wel een type Eythora Thorsdottir ;(
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:42
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:41 schreef Coco het volgende:
Ik mis wel een type Eythora Thorsdottir ;(
Erg sneu dat die er niet bij kan zijn.
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:42
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:41 schreef Coco het volgende:
Ik mis wel een type Eythora Thorsdottir ;(
Wij allemaal, wij allemaal. Ontzettend zonde dat ze geblesseerd is.
BlauwePhloxdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:42
Op NOS heb ik steeds haperingen/kort zwart beeld in de stream, jullie ook?
Jedi_Pimpdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:42
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:37 schreef koffieleuk het volgende:
Als je een oefening niet mag missen is het Nemour op brug zometeen O+
Hoe laat is dat ongeveer?
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:43
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:42 schreef BlauwePhlox het volgende:
Op NOS heb ik steeds haperingen/kort zwart beeld in de stream, jullie ook?
Dat had ijsbeer net ook.
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:44
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:42 schreef Jedi_Pimp het volgende:

[..]
Hoe laat is dat ongeveer?
Over een 20 minuten ongeveer gok ik

Edit: ohnee eerder wel
TAmarudonderdag 1 augustus 2024 @ 18:44
Jammer dat er een paar aliens meedoen, als ik even een wielerterm mag gebruiken. Dichtbij de medailles komen wordt erg lastig.
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:44
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:42 schreef BlauwePhlox het volgende:
Op NOS heb ik steeds haperingen/kort zwart beeld in de stream, jullie ook?
Had ik ook, ja. Jij ook via een Chromecast?
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:45
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:42 schreef Jedi_Pimp het volgende:

[..]
Hoe laat is dat ongeveer?
Ze moet als 5e, heel veel meer dan 10 minuten zal het niet zijn denk ik
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 18:46
Wat een verschil met Visser :@
BlauwePhloxdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:46
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:44 schreef ijs_beer het volgende:

[..]
Had ik ook, ja. Jij ook via een Chromecast?
Ik kijk op de NOS-app op mijn tv. Maar misschien is dat via de ingebouwde Chromecast, dat zou kunnen.

Volgens mij blijf ik wel live kijken gelukkig. Als in: de haperingen geven geen vertraging.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:48
Ik heb het turnen niet gevolgd, doen de wevers weer mee?

SPOILER
umJTJtP.jpg
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:48
Die afsprong doet ze als één van de weinigen, daar mag ik wel over
Lord-Ronddraaidonderdag 1 augustus 2024 @ 18:49
Kan Naomi het verhaal van Simone verstoren?
BlauwePhloxdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:49
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:48 schreef Coco het volgende:
Ik heb het turnen niet gevolgd, doen de wevers weer mee?

SPOILER
Ja, maar hebben de finales niet gehaald dus je gaat ze niet meer zien waarschijnlijk.

Tenzij er nog iemand uitvalt in de balkfinale, dan mag Sanne invallen.
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 18:49
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:49 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Kan Naomi het verhaal van Simone verstoren?
Als ze haar onderuit duwt tijdens haar oefening vast wel
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:49
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:49 schreef BlauwePhlox het volgende:

[..]
Ja, maar hebben de finales niet gehaald dus je gaat ze niet meer zien waarschijnlijk.
Sanne nog wel eerste reserve op de balk.
StephanLdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:50
Hoe ze er op springt :o
Lord-Ronddraaidonderdag 1 augustus 2024 @ 18:50
Ze doet het al stukken beter dan beide mannen. Daar heb ik werkelijk niks van gezien de hele finale.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:50
Oei dit gaat niet heel lekker voor Black.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:50
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:48 schreef Coco het volgende:
Ik heb het turnen niet gevolgd, doen de wevers weer mee?

SPOILER
Biles wel met een situatieschets.

Zipportal in OS / [Turnen] #1
Em31donderdag 1 augustus 2024 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:50 schreef StephanL het volgende:
Hoe ze er op springt :o
Blijft altijd bizar om te zien
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:51
Verdomme val van MIJN Ellie
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:51
Gelukkig heeft ze haar AA medaille al binnen
StephanLdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:51 schreef Em31 het volgende:

[..]
Blijft altijd bizar om te zien
Zag er vrij makkelijk uit :+
Xylosdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
Zeggen ze nu telkens simon biles bij de nos?
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:50 schreef Felagund het volgende:
Oei dit gaat niet heel lekker voor Black.
Dit is niet leuk
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
Daar ging ik helemaal mis.
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
Commentator van Sporza aantal minuten geleden "Black moeten we in de gaten houden:"

CHUTE
Em31donderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:52 schreef StephanL het volgende:

[..]
Zag er vrij makkelijk uit :+
Ik bedoelde het begin, jij zeker na die val? _O-
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dit is niet leuk
Ze zag de hele oefening al wat onzeker uit.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:52
Komaan Andrade, hier moet je weer aanhaken
StephanLdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:52 schreef Em31 het volgende:

[..]
Ik bedoelde het begin, jij zeker na die val? _O-
Nee het begin ook. Zonder handen :o
Em31donderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
Sow
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
Ze mogen die brug wel even oliën.
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:52 schreef Coco het volgende:
Daar ging ik helemaal mis.
Jij?
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:53 schreef FvanS het volgende:

[..]
Jij?
Ja
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
Zeer nice
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:53 schreef Coco het volgende:

[..]
Ja
Wat deed je
3rr0rdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:33 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Parodie op korfbal. @:3rr0r
Goofy-Emoji.png
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:53
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:53 schreef FvanS het volgende:

[..]
Wat deed je
Foutief quoten.
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:54
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:53 schreef Coco het volgende:

[..]
Foutief quoten.
Oei
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:54
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:52 schreef Xylos het volgende:
Zeggen ze nu telkens simon biles bij de nos?
Ja, Simon Biles en Sanissa Lee. Fonetisch gespelde namen zijn supermoeilijk uit te spreken voor Edje Cornelisse.
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:54
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:51 schreef koffieleuk het volgende:
Gelukkig heeft ze haar AA medaille al binnen
Wie?
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
Straks dwergwerpen?
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
Dat ging mis bij Biles.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
Oh wow wow wow
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
oei
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
Goeiste afsprong.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
Wel goede dismount.
DeLunadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:55
Doet de NOS stream ook een beetje raar bij jullie? Het wordt steeds even zwart met een "bop"-geluid
Pauldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
ben er liefies
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
Vreemde stilstand dat ging niet goed
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:54 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Wie?
Ellie Black, een zilver op het WK in Montreal :)
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
Oh, ik ga even nog wat koken.
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
Andrade heeft op sprong en brug al bijna 0.5 ingewonnen op haar kwaliscores.
Voor Biles was dit een pijnlijke brugfout
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
quote:
10s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:55 schreef DeLuna het volgende:
Doet de NOS stream ook een beetje raar bij jullie? Het wordt steeds even zwart met een "bop"-geluid
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:42 schreef BlauwePhlox het volgende:
Op NOS heb ik steeds haperingen/kort zwart beeld in de stream, jullie ook?
Je bent niet de enige
Lord-Ronddraaidonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
Commentatrice helemaal blij dat anderen ook een kans to shine krijgen.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
quote:
10s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:55 schreef DeLuna het volgende:
Doet de NOS stream ook een beetje raar bij jullie? Het wordt steeds even zwart met een "bop"-geluid
@ijs_beer had er ook al last van ja.
Starflyerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:56
Hier liet Biles toch wat puntjes liggen.
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
quote:
10s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:55 schreef DeLuna het volgende:
Doet de NOS stream ook een beetje raar bij jullie? Het wordt steeds even zwart met een "bop"-geluid
Ja, ben geneigd om naar Eurosport over te stappen :@
Em31donderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:53 schreef StephanL het volgende:

[..]
Nee het begin ook. Zonder handen :o
Ohja :D en hoe ‘licht’ het altijd lijkt, in plaats van op die balk te knallen. :+
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Moira het volgende:

[..]
Ja, ben geneigd om naar Eurosport over te stappen :@
Zeker doen, zeer fijn commentaar.
Pauldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
waneer moet NL
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Moira het volgende:

[..]
Ja, ben geneigd om naar Eurosport over te stappen :@
Ik vind De Belg ook altijd fijn bij het turnen (serieuze post).
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:56 schreef Starflyer het volgende:
Hier liet Biles toch wat puntjes liggen.
Is ook niet haar sterkste onderdeel toch?
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
Gewoon d'n Ed en Celien bij de NOS?
DeLunadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
Gelukkig maar, dan ligt het niet aan onze apparatuur
Jedi_Pimpdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:57
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Moira het volgende:

[..]
Ja, ben geneigd om naar Eurosport over te stappen :@
Sowieso beter commentaar van de twee kundige Britse dames.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Paul het volgende:
waneer moet NL
Visser is ook bezig, heeft de balk al gehad.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Jedi_Pimp het volgende:

[..]
Sowieso beter commentaar van de twee kundige Britse dames.
Wie zijn dat?
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Coco het volgende:

[..]
Zeker doen, zeer fijn commentaar.
De Engelse neem ik aan dan toch? Vond ik ook prima inderdaad. Ik kijk ff hoe lang ik het nog volhoud want ik waardeer Celine dan weer wel O+
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
13.733 :o
Starflyerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef Ama het volgende:

[..]
Is ook niet haar sterkste onderdeel toch?
Haar minste, dacht ik.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
Stabiele subtopper Kinsella
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:58 schreef Moira het volgende:

[..]
want ik waardeer Celine dan weer wel O+
Eens.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
Andrade in de plus
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 18:58
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:57 schreef koffieleuk het volgende:
Gewoon d'n Ed en Celien bij de NOS?
Yep, maar Ed praat natuurlijk steevast poep en de stream loopt iets verder achter en hapert soms wat
Amadonderdag 1 augustus 2024 @ 18:59
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:58 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Haar minste, dacht ik.
Ja dat bedoelde ik eigenlijk. :@
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:59
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:56 schreef koffieleuk het volgende:

[..]
Ellie Black, een zilver op het WK in Montreal :)
Ja maar dat is geen OS-medaille
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 18:59
Andrade al ongeveer 1.2 punten van haar 1.9 punten achterstand in de kwalificaties goedgemaakt, als we dat als uitgangspunt nemen
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:00
• 20.00 uur: BMX: kwartfinales met met Jaymio Brink, Dave van der Burg, Laura Smulders, Merel Smulders en Manon Veenstra
• 21.03 uur: zwemmen (v): Tes Schouten (finale 200 meter school) 🥇🥈🥉

Ter info.
Jedi_Pimpdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:00
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:58 schreef Coco het volgende:

[..]
Wie zijn dat?
Geen idee.
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:00 schreef Zipportal het volgende:
• 20.00 uur: BMX: kwartfinales met met Jaymio Brink, Dave van der Burg, Laura Smulders, Merel Smulders en Manon Veenstra
• 21.03 uur: zwemmen (v): Tes Schouten (finale 200 meter school) 🥇🥈🥉

Ter info.
Bedankt, maar we gaan eerst even hier goud pakken
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 18:59 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja maar dat is geen OS-medaille
WKs doen niet er super gek veel onder, maar wel een na-Olympisch WK wat altijd wat minder bezet is ja
supernigerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
Chute
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
OEI
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
Ach.
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
Goed begin :')
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
oef
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:01
Esposito :X
Jedi_Pimpdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:02
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:01 schreef FvanS het volgende:

[..]
Bedankt, maar we gaan eerst even hier goud pakken
In before "typisch Nederlands" wanneer Visser naar verwachting eindigt.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:02
Grof gebouwd.
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:02
Goeie chute.
Lord-Ronddraaidonderdag 1 augustus 2024 @ 19:02
Dat zijn toch echt wel de mooiste momentjes bij deze sport. Merk wel dat die NOS stream dik achterloopt.
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:03
Ligt het trouwens aan mij of is de camerahoek voor de brug anders dan normaal?
Jedi_Pimpdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:03
Ik vroeg het gister ook al maar geen antwoord, weet iemand of je met een ellegreep afspringen meer punten krijgt?
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:03
Nederlandse tactiek.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:03
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:03 schreef Zipportal het volgende:
Nederlandse tactiek.
Choken?
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:04
OU
Luctor.et.Emergodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:04
Ik hoorde de naam van Visser en vervolgens zie ik een Chinese. :(
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:04
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:03 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Ik vroeg het gister ook al maar geen antwoord, weet iemand of je met een ellegreep afspringen meer punten krijgt?
Ik weet het niet zeker, maar lijkt me zeker logisch. Elementen op de brug in ellegrip zijn namelijk wel altijd meer waard.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:04
Voila!
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:04
a7a982635622b746c1457bf8b7450460.gif
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:05
Die Ou is op de brommer (balk)
supernigerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:05
Voila
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:05
Naomi's muziekje is prima
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 19:05
Chineesjes zijn allemaal net 12 jemig
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
Chineesjes zijn allemaal net 12 jemig
Al besproken.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
Tijd voor Kaylia *O*
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
Kijken mensen
supernigerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
Sooow
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
Zo snel als spiderman.SOW
TweedeKlumdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:04 schreef FvanS het volgende:
[ afbeelding ]
5 euro
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:06
_O_
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:07
Gave oefening
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:07
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:06 schreef koffieleuk het volgende:
Kijken mensen
Het is alweer afgelopen.
Janneke141donderdag 1 augustus 2024 @ 19:07
De tering _O-
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:07
Niet super clean en dan nog de hele oefening zo vol maken. Niet verkeerd.
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:07
Die Chineesjes zijn allemaal 10
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:08
De toestelfinale zal dan helemaal feest worden.
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:08
Nemour _O_ ik hou van die brugoefeningen waar ze alles aan elkaar linken, net als Nina Derwael O+
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:08
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die Chineesjes zijn allemaal 10
Leeftijd daalt iedere keer.
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:08
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:00 schreef Zipportal het volgende:
• 20.00 uur: BMX: kwartfinales met met Jaymio Brink, Dave van der Burg, Laura Smulders, Merel Smulders en Manon Veenstra
• 21.03 uur: zwemmen (v): Tes Schouten (finale 200 meter school) 🥇🥈🥉

Ter info.
Dat is pas na turnen
Bomenverzamelingdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:08
De oefening van die Algerijnse _O_
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:08
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die Chineesjes zijn allemaal 10
SPOILER
giphy.gif?cid=790b76115c4d127a1e10d8555d11d511684594845f6ed752&rid=giphy.gif&ct=s
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:09
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dat is pas na turnen
Dat ziet iedereen.
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:09
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die Chineesjes zijn allemaal 10
Gebiedsverbod van de Velde?

[ Bericht % gewijzigd door ijs_beer op 01-08-2024 19:09:54 ]
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:09
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:08 schreef Coco het volgende:

[..]
Leeftijd daalt iedere keer.
Er is zowaar een Chinees van 24 bij though. Dat is echt geriatrisch voor hun, dat is 3 Olympische seizoenen _O-
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:10
Applaus.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:10
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:09 schreef Moira het volgende:

[..]
Er is zowaar een Chinees van 24 bij though. Dat is echt geriatrisch voor hun, dat is 3 Olympische seizoenen _O-
Wat is eigenlijk de minimum leeftijd?
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:10
@R-woud93 kijkt nu ook mee.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:10 schreef Coco het volgende:
@:R-Woud93 kijkt nu ook mee.
Eagles 0-1.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:11
Present
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:11
Suni mist een combi
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:11
Zeer goed van Sunisa
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:12
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:11 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Eagles 0-1.
Oh shit ik moet gaan modden.
BlauwePhloxdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:12
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:10 schreef Coco het volgende:

[..]
Wat is eigenlijk de minimum leeftijd?
Het jaar dat je zestien wordt geloof ik, dus je kan nog vijftien zijn bij deelname.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:12
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:12 schreef Coco het volgende:

[..]
Oh shit ik moet gaan modden.
Toch een dood topic.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:12
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:10 schreef Coco het volgende:

[..]
Wat is eigenlijk de minimum leeftijd?
15, je moet 16 worden in het jaar van deelname
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:12
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:12 schreef Coco het volgende:

[..]
Oh shit ik moet gaan modden.
Niemand kijkt, hopelijk blijft dat zo :)
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:13
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:10 schreef Coco het volgende:

[..]
Wat is eigenlijk de minimum leeftijd?
Minimaal 16 in het Olympische jaar, dus het jongste dat je tegen kunt komen is iemand van 15 die later dit jaar nog 16 wordt.
Gelukkig wordt het in het vrouwenturnen steeds normaler om in je 20er jaren nog vrolijk door te blijven turnen _O_
Ik hoop dat die minimumleeftijd ooit naar 18 wordt getild :@
Koffieplanterdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:13
Hey, Steph Curry.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:13
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:13 schreef Moira het volgende:

[..]
Minimaal 16 in het Olympische jaar, dus het jongste dat je tegen kunt komen is iemand van 15 die later dit jaar nog 16 wordt.
Gelukkig wordt het in het vrouwenturnen steeds normaler om in je 20er jaren nog vrolijk door te blijven turnen _O_
Ik hoop dat die minimumleeftijd ooit naar 18 wordt getild :@
Waarom hoop je dat?
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:14
13.4 netjes voor Naomi!
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:14
Na balk weten we meer
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:15
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:14 schreef koffieleuk het volgende:
Na balk weten we meer
Na vloer nog meer!
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:15
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:13 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Waarom hoop je dat?
Omdat het een sport is die decennialang minderjarige meisjes heeft uitgebuit tot het punt dat ze op hun 18e met pensioen gingen (zowel lichamelijk als geestelijk kapot). Je ziet bij de 18+ turnsters dat hun lichaam en geest goed hebben kunnen groeien, dat ze hun eigen turncarrière vormgeven zoals zij dat zelf willen, etc. Dat zou de norm moeten zijn imo.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:15 schreef Felagund het volgende:

[..]
Na vloer nog meer!
Morgen nog meer!
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
Waarom gaat de NOS nu naar de reclame. Kutzender
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
NOS opdonderen.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
Dan maar Eurosport.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:15 schreef Moira het volgende:

[..]
Omdat het een sport is die decennialang minderjarige meisjes heeft uitgebuit tot het punt dat ze op hun 18e met pensioen gingen (zowel lichamelijk als geestelijk kapot). Je ziet bij de 18+ turnsters dat hun lichaam en geest goed hebben kunnen groeien, dat ze hun eigen turncarrière vormgeven zoals zij dat zelf willen, etc. Dat zou de norm moeten zijn imo.
Ja, dat klinkt best logisch inderdaad.

Gezondheid staat voorop :)
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:15 schreef Felagund het volgende:

[..]
Na vloer nog meer!
Briljant
Lord-Ronddraaidonderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:14 schreef Moira het volgende:
13.4 netjes voor Naomi!
Komt ze daarmee niet verder achter op de podiumkandidaten?
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:16
Publieke omroep zonder reclame graag.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:17
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:16 schreef ijs_beer het volgende:
Publieke omroep zonder reclame graag.
Gaan we regelen.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:17
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:16 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Morgen nog meer!
Besef me wel dat dit eigenlijk niet kan ten aanzichte van mensen met geheugenverlies
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:17
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:15 schreef Moira het volgende:

[..]
Omdat het een sport is die decennialang minderjarige meisjes heeft uitgebuit tot het punt dat ze op hun 18e met pensioen gingen (zowel lichamelijk als geestelijk kapot). Je ziet bij de 18+ turnsters dat hun lichaam en geest goed hebben kunnen groeien, dat ze hun eigen turncarrière vormgeven zoals zij dat zelf willen, etc. Dat zou de norm moeten zijn imo.
_O_
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:17
Ze zijn de videoband van de oefening van de Braziliaanse kwijt?
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:17
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:16 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Ja, dat klinkt best logisch inderdaad.

Gezondheid staat voorop :)
Ja snapje, duurzaam omgaan met lichaam en geest van die meiden :Y
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:17
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:17 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Gaan we regelen.
Schoofed
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:18
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:17 schreef koffieleuk het volgende:

[..]
Besef me wel dat dit eigenlijk niet kan ten aanzichte van mensen met geheugenverlies
Die kijken de 84e herhaling van de NOS maar.
ijs_beerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:18
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:17 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Gaan we regelen.
Oke Dick.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:18
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:18 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Die kijken de 84e herhaling van de NOS maar.
Dat zou ik niemand willen aandoen
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:19
AANVALLUH
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:19
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:18 schreef koffieleuk het volgende:

[..]
Dat zou ik niemand willen aandoen
Ze zijn het daarna toch weer vergeten!

:') :'(
Lord-Ronddraaidonderdag 1 augustus 2024 @ 19:19
Als jullie dan toch een direct lijntje met Schoof hebben regel dan ook gelijk dat NOS de volgende keer dezelfde rechten als HBO nu heeft koopt.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:20
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:19 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Als jullie dan toch een direct lijntje met Schoof hebben regel dan ook gelijk dat NOS de volgende keer dezelfde rechten als HBO nu heeft koopt.
Akkoord, maar dan verdwijnt wel onzin zoals wie is de mol.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:20
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:19 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Als jullie dan toch een direct lijntje met Schoof hebben regel dan ook gelijk dat NOS de volgende keer dezelfde rechten als HBO nu heeft koopt.
Ik denk niet dat Schoof dat wil gaan betalen.
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:20
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:

[..]
Komt ze daarmee niet verder achter op de podiumkandidaten?
Het heeft nooit in de verwachting gelegen dat ze daarvan in de buurt kwam. Ze is als 21e van de 24 gekwalificeerd en staat nu na 2 rotaties 12e (met een vol punt meer dan ze op die toestellen in de kwalificaties scoorde) ^O^
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:19 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Als jullie dan toch een direct lijntje met Schoof hebben regel dan ook gelijk dat NOS de volgende keer dezelfde rechten als HBO nu heeft koopt.
Dacht dat er een omroep minder moest niet extra volgens huidige rariteitenkabinet
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:20 schreef Coco het volgende:

[..]
Akkoord, maar dan verdwijnt wel onzin zoals wie is de mol.
Zeg :(
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:20 schreef Coco het volgende:

[..]
Akkoord, maar dan verdwijnt wel onzin zoals wie is de mol.
win win dus
Dale__Cooperdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:19 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Als jullie dan toch een direct lijntje met Schoof hebben regel dan ook gelijk dat NOS de volgende keer dezelfde rechten als HBO nu heeft koopt.
Dit is toch perfect. De NOS heeft nooit 48 streams tegelijk open staan.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:22
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:21 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dacht dat er een omroep minder moest niet extra volgens huidige rariteitenkabinet
NPO2+3 weg. Alleen Nederland 1 zonder reclame.
TAmarudonderdag 1 augustus 2024 @ 19:22
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:13 schreef Moira het volgende:

[..]
Minimaal 16 in het Olympische jaar, dus het jongste dat je tegen kunt komen is iemand van 15 die later dit jaar nog 16 wordt.
Gelukkig wordt het in het vrouwenturnen steeds normaler om in je 20er jaren nog vrolijk door te blijven turnen _O_
Ik hoop dat die minimumleeftijd ooit naar 18 wordt getild :@
Een zekere Nederlandse beachvolleyballer is het hier niet mee eens
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:22
Simone op bronzen positie halverwege de wedstrijd, het is ongekend _O-
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:22
Visser kans op een diploma?
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:22
Ik wil echt de Amerikaanse stream terugkijken :D
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:22
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:22 schreef Coco het volgende:

[..]
NPO2+3 weg. Alleen Nederland 1 zonder reclame.
Hier ben ik wel voorstander van.
kilondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:23
Heerlijk die hype van "kan Biles dit nog goed maken??"

Ja. Het antwoord is ja. Tenzij ze flinke fouten maakt uiteraard.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:23
Warming up allen.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:23
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:22 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Hier ben ik wel voorstander van.
Gaan we regelen.
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:23
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:23 schreef kilon het volgende:
Heerlijk die hype van "kan Biles dit nog goed maken??"

Ja. Het antwoord is ja. Tenzij ze flinke fouten maakt uiteraard.
Publiek is wel lekker stil.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:23
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Visser kans op een diploma?
Voor HET VERHAAL.
Starflyerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:23
Nederland weer genaaid door de jury, dus -O-
Mexicanobakkerdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:24
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:23 schreef Starflyer het volgende:
Nederland weer genaaid door de jury, dus -O-
Jurering moet nu eenmaal on the spot
Pino112donderdag 1 augustus 2024 @ 19:24
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:20 schreef Coco het volgende:

[..]
Akkoord, maar dan verdwijnt wel onzin zoals wie is de mol.
En NOS Eredivisie
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:24
Leuk feitje:

Ik heb ook geturnd.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:24
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:22 schreef Moira het volgende:
Simone op bronzen positie halverwege de wedstrijd, het is ongekend _O-
Throwback na Mustafina die in Rio na 2 toestellen bovenaan stond, om uiteindelijk nipt 3e te worden
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 19:25
quote:
14s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:24 schreef Pino112 het volgende:

[..]
En NOS Eredivisie
Studio Voetbal!

:')

Frikandellen Raf, Ibi Appelvlaai, Witte Chinees en altijd zure Pierre
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:25
Ik zie nu trouwens pas dat Nemour een 7.2 D-score heeft, koekoek :o
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:24 schreef Coco het volgende:
Leuk feitje:

Ik heb ook geturnd.
Waarom ben je gestopt?
Felagunddonderdag 1 augustus 2024 @ 19:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:24 schreef Coco het volgende:
Leuk feitje:

Ik heb ook geturnd.
Wat was je beste toestel?

Ik heb ook kort geturnd (jaartje of zo) toen ik nog een klein Felagundje was.
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:26
OE
wimderondonderdag 1 augustus 2024 @ 19:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:19 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Als jullie dan toch een direct lijntje met Schoof hebben regel dan ook gelijk dat NOS de volgende keer dezelfde rechten als HBO nu heeft koopt.
De NOS met hun tergend lange reclameblokken en niet terugkijkbare streams?
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:26 schreef Felagund het volgende:

[..]
Wat was je beste toestel?

Ik heb ook kort geturnd (jaartje of zo) toen ik nog een klein Felagundje was.
Ringen
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:26
quote:
14s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:24 schreef Pino112 het volgende:

[..]
En NOS Eredivisie
Akkoord, voegt toch niets toe.
Pino112donderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:26 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Waarom ben je gestopt?
Omdat ie er natuurlijk geen kloten van kon hahaha
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
Goed antwoord na brug _O_
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:24 schreef koffieleuk het volgende:

[..]
Throwback na Mustafina die in Rio na 2 toestellen bovenaan stond, om uiteindelijk nipt 3e te worden
Oooh ik was wel zoooo blij dat Musti daar die Olympische plak pakte tho :o
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:26 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Waarom ben je gestopt?
Vond het een beetje te gay.

Trainer was wel erg verdrietig want die zag potentie.
TAmarudonderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
niet slecht van simone
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:27 schreef koffieleuk het volgende:
Goed antwoord na brug _O_
Wel weer 2 fouten.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:27 schreef Coco het volgende:

[..]
Vond het een beetje te gay.

Trainer was wel erg verdrietig want die zag potentie.
Dat snap ik wel ja.
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:27
Simone is niet op balk gevallen dus Simone wint :D
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:28
Ik vond de flikflak doodeng en toen vond ik het ook wel genoeg
Mikeyttdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:28
Dit is toch duidelijk de winnaar
FvanSdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:28
Eigenlijk zou AI gewoon turnen moeten beoordelen in de toekomst. fuck de jury
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:28
Brug gelijke leggers vond ik ook leuk.
Zipportaldonderdag 1 augustus 2024 @ 19:29
Ik geloof dit wel.
Wienerschnitzelsdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:29
Weer 0.15 lager dan tijdens de kwalificatie, Andrade gaat echt dichtbij komen zonder fouten.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:29
Qiu Qiyuan wordt verbasterd tot Tsjoe Tsjoe Wa
BlauwePhloxdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:29
Ik ook geturnd. Gestopt omdat ik van mijn ouders niet naar de selectie mocht, want dan moesten ze te vaak rijden.😆

Toen geen uitdaging meer dus toen vond ik het te saai.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:29
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:28 schreef FvanS het volgende:
Eigenlijk zou AI gewoon turnen moeten beoordelen in de toekomst. fuck de jury
Zijn ze mee aan het testen!
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:29
14.566 voor Biles op vloer balk, da’s wel weer minder dan ze in kwali had :o (14.733)

[ Bericht 8% gewijzigd door Moira op 01-08-2024 19:35:18 ]
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:30
Ik heb er wel nog steeds voordeel van, want ik ben nog steeds erg lenig.
koffieleukdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:30
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:29 schreef Moira het volgende:
14.566 voor Biles op vloer, da’s wel weer minder dan ze in kwali had :o (14.733)
Zo jouw stream loopt een halfuur voor
Mikeyttdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:30
hmmm, al 3 fouten
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:30
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Weer 0.15 lager dan tijdens de kwalificatie, Andrade gaat echt dichtbij komen zonder fouten.
Gaat echt legendarisch zijn als Andrade wint in een wedstrijd waar ze allebei prima turnen. Dat foutje van Simone op brug slaat qua punten doorgaans nog geen deuk in een pakje boter voor haar.
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:31
Ik kan hier niet objectief naar kijken.
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:32
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:31 schreef R-woud93 het volgende:
Ik kan hier niet objectief naar kijken.
Waarom niet?
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 19:32
Oei
R-woud93donderdag 1 augustus 2024 @ 19:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:32 schreef Coco het volgende:

[..]
Waarom niet?
Ik snap er te weinig van.
Mikeyttdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:33
oei
Frozen-assassindonderdag 1 augustus 2024 @ 19:33
quote:
2s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:32 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Ik snap er te weinig van.
Dat is wel vaker zo bij jou
Moiradonderdag 1 augustus 2024 @ 19:33
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:30 schreef koffieleuk het volgende:

[..]
Zo jouw stream loopt een halfuur voor
Geen stream, heb de livescorepagina open :@

Edit: oh wacht ik bedoel natuurlijk balk :')
Cocodonderdag 1 augustus 2024 @ 19:33
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:33 schreef Moira het volgende:

[..]
Geen stream, heb de livescorepagina open :@
Dat is valsspelen.
TweedeKlumdonderdag 1 augustus 2024 @ 19:33
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2024 19:13 schreef Moira het volgende:

[..]
Minimaal 16 in het Olympische jaar, dus het jongste dat je tegen kunt komen is iemand van 15 die later dit jaar nog 16 wordt.
Gelukkig wordt het in het vrouwenturnen steeds normaler om in je 20er jaren nog vrolijk door te blijven turnen _O_
Ik hoop dat die minimumleeftijd ooit naar 18 wordt getild :@
Pa Wevers lacht hierom.