quote:Ok, dit is écht mijn laatste reactie.. Ik kan het niet laten.. Hoe kun je deze twee dingen IN GODSNAAM nou achter elkaar zeggen?!
Op dinsdag 11 maart 2003 12:31 schreef sp3c het volgende:
'we' waren in die tijd beter, dat valt niet te ontkennen.dat was dan ook niet het probleem van de koloniale tijd, het probleem was dat we al die mensen daar uit gebuit hebben en dat was een kwalijke zaak.
Over dingen als slavernij en onderdrukking zal ik niet eens beginnen. Poeh poeh, wat waren 'we' goed... ON-GE-LOOFLIJK dat mensen zo kunnen denken..De arrogantie en de oogkleppen.. Niets geleerd van het verleden...
Ik geef het op.
quote:Ik denk (hoop) dat "beter" in dit geval "technologische voorsprong" betekent. Want dát is het enige wat hier in mijn ogen past.
Op dinsdag 11 maart 2003 12:40 schreef Dentist het volgende:Ik geef het op.
quote:Gelijk heb je. Sommige mensen zullen dat nooit erkennen, of zullen dit blijven bagatelliseren.
Op dinsdag 11 maart 2003 12:40 schreef Dentist het volgende:[..]
Ok, dit is écht mijn laatste reactie.. Ik kan het niet laten.. Hoe kun je deze twee dingen IN GODSNAAM nou achter elkaar zeggen?!
Over dingen als slavernij en onderdrukking zal ik niet eens beginnen. Poeh poeh, wat waren 'we' goed... ON-GE-LOOFLIJK dat mensen zo kunnen denken..De arrogantie en de oogkleppen.. Niets geleerd van het verleden...
Ik geef het op.
ik zeg niet dat we zo goed of geweldig waren dat verzin je er allemaal ter plekke bij. Ik zeg alleen dat we het een stuk beter hadden dan de rest en als we die volken niet hadden uitgebuit maar opgebouwd net als wat er nu bv in afghanistan gebeurt en strax in Irak dan zag het er allemaal een stuk beter uit nu.
het is erg simpel om gelijk maar op je paard te springen en alle kanten op te stijgeren zodra iemand het woord kolonie in de mond neemt, maar als je niet normaal kunt lezen houd je commentaar dan aub voor je
quote:Wie heeft de slavernij afgeschaft, het Westen of het Midden-Oosten ?
Op dinsdag 11 maart 2003 14:13 schreef Nyrem het volgende:[..]
Gelijk heb je. Sommige mensen zullen dat nooit erkennen, of zullen dit blijven bagatelliseren.
quote:jij bent typische zo'n voorbeeld van iemand die zoiets niet begrijpt; de mensheid kan veel leren van haar geschiedenis. Als ik jou was zou ik dat ook eens doen, voordat je maar altijd wijst naar de ander.
Op dinsdag 11 maart 2003 14:27 schreef CeeJee het volgende:[..]
Wie heeft de slavernij afgeschaft, het Westen of het Midden-Oosten ?
quote:misschien dat je je eigen advies is op moet volgen en daadwerkelijk naar die geschiedenis moet kijken.
Op dinsdag 11 maart 2003 14:30 schreef Nyrem het volgende:[..]
jij bent typische zo'n voorbeeld van iemand die zoiets niet begrijpt; de mensheid kan veel leren van haar geschiedenis. Als ik jou was zou ik dat ook eens doen, voordat je maar altijd wijst naar de ander.
wij waren niet de enigen die aan slavenhandel deden, ook de volken waar die slaven vandaan kwamen deden hier vrolijk aan mee.
dan zie ik niet in waarom wij ons schuldig zouden moeten voelen ivm ons verleden
quote:Hoe zou dat komen? En geef je defenitie van 'beter'.
Op dinsdag 11 maart 2003 14:24 schreef sp3c het volgende:
. Ik zeg alleen dat we het een stuk beter hadden dan de rest
quote:Nee het is niet simpel, om wat intelligenter na te denken over de wereld. Getuige jouw wat simpele kort-af redenatie.
het is erg simpel om gelijk maar op je paard te springen en alle kanten op te stijgeren zodra iemand het woord kolonie in de mond neemt, maar als je niet normaal kunt lezen houd je commentaar dan aub voor
Om vooruit te komen in de toekomst, zal je het verleden moeten begrijpen en erkennen dat het fout was. Zo alleen kan men een positieve verandering teweeg brengen in de wereld.
quote:wij aten elkaar niet meer op, in atjeh doen ze dit nog steeds ... om maar wat te noemen
Op dinsdag 11 maart 2003 14:35 schreef Nyrem het volgende:[..]
Hoe zou dat komen? En geef je defenitie van 'beter'.
quote:blablablablabla je kan wel iedere keer alles afdoen als simpel, kortaf en onintelligent maar je weerlegt helemaal nix
[..]Nee het is niet simpel, om wat intelligenter na te denken over de wereld. Getuige jouw wat simpele kort-af redenatie.
Als je het namelijk ECHT zou begrijpen en zou erkennen, dan zou je nu namelijk van mening zijn dat men wat terug hoort te doen/terug te geven.
quote:toch hadden we voordat we de zee op trokken al de beste schepen ter wereld en een min of meer democratische regering.
Zaken waardoor het mogelijk was voor ons om onze welvaart heel snel op te bouwen. Ten koste van de rest van de wereld.Om vooruit te komen in de toekomst, zal je het verleden moeten begrijpen en erkennen dat het fout was. Zo alleen kan men een positieve verandering teweeg brengen in de wereld.
het enige land die hier last van heeft gehad is Spanje omdat die het land eerst bezet hadden
quote:Jeez, ja blijf achteruit kijken dan kom je ver.
Op dinsdag 11 maart 2003 14:35 schreef Nyrem het volgende:[..]
Hoe zou dat komen? En geef je defenitie van 'beter'.
[..]Nee het is niet simpel, om wat intelligenter na te denken over de wereld. Getuige jouw wat simpele kort-af redenatie.
Als je het namelijk ECHT zou begrijpen en zou erkennen, dan zou je nu namelijk van mening zijn dat men wat terug hoort te doen/terug te geven.
Zaken waardoor het mogelijk was voor ons om onze welvaart heel snel op te bouwen. Ten koste van de rest van de wereld.Om vooruit te komen in de toekomst, zal je het verleden moeten begrijpen en erkennen dat het fout was. Zo alleen kan men een positieve verandering teweeg brengen in de wereld.
En "Nee het is niet simpel, om wat intelligenter na te denken over de wereld. Getuige jouw wat simpele kort-af redenatie" right back at you. Wat een dooddoeners gooi jij erin zeg. Ik ga toch ook niet steeds zeggen dat ik elke post die je post ongeloofelijk achterlijk vind?! Het gaat hier niet om intelligenter denken of niet het gaat om de inhoud.
Elke discussie kan je afdoen met van, tja, als je ff wat intelligenter zou nadenken dan...
De history van ons is heel slecht, moeten we daar het MO daar maar in laten zitten omdat wij er ook doorheen zijn gegaan? Hoezo, jij leert toch ook van wat anderen al voor je geleerd hebben. Laat het MO dan ook wat leren van ons.
Hun cultuur loopt achter op het onze, en niet alleen in de tech sector. Zolang wij het ok vinden dat er hier tempels mogen worden gebouwd en andersom niet lopen wij op zo goed als alles voor. Daar mag iets *niet*, hier *wel*, whats better. Zolang er daar nog onderling ongeloofelijk veel moeilijkheden zijn en niet hier lopen wij voor. Dat de koerden Saddam niet aanstonden komt niet door het westen hoor. (*enkele* voorbeelden, zijn er nog veeeeel meer, helaas)
quote:
De kans dat Israël door Irak zal worden aangevallen, zoals dat tijdens de Golfoorlog is gebeurd, is heel, heel klein heeft de Israëlische legerleider, Moshe Yaalon, gezegd in een vrijdag gepubliceerd vraaggesprek met de krant Maariv.Yaalon zei dat de Israëlische geheime dienst geen spoor van Scud-raketten heeft gevonden in het westen van Irak, van waaruit in 1991 39 Scuds op Israël werden afgevuurd.
Het Amerikaanse televisiestation Fox News meldde vrijdag juist van Amerikaanse defensiefunctionarissen te hebben vernomen dat Scud-raketten werden opgesteld in West-Irak, wat zou kunnen wijzen op Iraakse plannen om nog voor een oorlog uitbreekt preventief een raketaanval op Israël uit te voeren.
Het interview met Yaalon dateerde van maandag en zijn informatie zou inmiddels kunnen zijn achterhaald. Maar de website van een andere Israëlische krant, Yediot Ahronot, haalde vrijdag defensiefunctionarissen aan die bevestigden geen teken van Scuds te hebben waargenomen.
Yaalon zei de kans dat Irak vroegtijdig een aanval op Israël zal uitvoeren in elk geval gering te achten. Dat zou niet slim zijn, zei hij, omdat het dan snel afgelopen zou zijn met de internationale verdeeldheid die Irak tot nu toe voor een oorlog heeft gespaard.
[Copyright 2003, Novum Nieuws / Associated Press]
http://www.davidicke.net/newsroom/america/usa/2003/031303b.html
quote:Blaat. Verder denken is ook moeilijk voor sommige geloof ik.
Op vrijdag 14 maart 2003 23:24 schreef M.ALTA het volgende:
Ik vond dit wel een goed lijstje Q&A hiervoor:http://www.davidicke.net/newsroom/america/usa/2003/031303b.html
Q: How many people have died in wars since World War II?
A: 86 million
Ok, geef alle pro-war mensen dan nog ff die 2ton irakezen, op zon aantal maakt het toch niet veel meer uit.
Q: Are there any proven links between Iraq and September 11th terrorist attack?
A: No
Zelfde soort mensen, gruwel dictator, Bin Laden hc anti-western. Genoeg.
Q: Does Iraq present more of a threat to world peace now than 10 years ago?
A: No
Says who, jezus. Weet de schrijver exact wat Irak voor geheime dingen heeft? Vaag dat we die inspecteurs ernaar laten zoeken als de schrijver van dit stukje alles al weet. Erg zonde van dat geld.
Q: How many civilian deaths has the Pentagon predicted in the event of an attack on Iraq in 2002/3?
A: 10,000
Q: What percentage of these will be children?
A: Over 50%
Wat erg, in Afrika gaan er veel grotere getallen dood. Maar nee, sites zoals dit maken zich liever druk over die paar Irakezen... want its the big and bad US thats involved. En tja, dat betekend dat dingen die *veel* belangerijker zijn opeens niet meer zo belangrijk worden he.
Q: How many of these inspections had problems?
A: 5
Irak strategy: Aardig zijn voor de inspecteurs, denkt heel vredelievend mensheid dat Irak oh zo goed is en dat de US the bad guy is. Nogal simpele "mindgame" strategieen...
Q: How many nuclear warheads has US got?
A: over 10,000
Q: Which is the only country to use nuclear weapons?
A: the US
Q: How many nuclear warheads does Israel have?
A: Over 400
Gelukkig maar, we leven hier lekker protected en gaan *verder*. Als de US etc dat allemaal niet zouden hebben zouden de MO'ers ons al lang binnegelopen zijn en zouden wij met dezelfde shit als daar zitten, elle lange oorlogen, conflicten, achterlijke geloofsovertuigingen. Yes, thats what we want. And no fok.nl ofcourse. No internet. No freedom. Geen korte rokjes meer. Blugh!
Q: Who said, "Our lives begin to end the day we become silent about things that matter"?
A: Dr. Martin Luther King, Jr
Yup, aanvallen dus niet alles maar "laten gaan".
Achterlijk.
quote:ben het met hele bovenstaande post eens, maar deze vond ik zo grappig dat er nog wel een extra toelichting bij kan
Op zaterdag 15 maart 2003 02:29 schreef Dubbel het volgende:
Q: How many of these inspections had problems?
A: 5
van de 100 inspecties zijn er
95 naar een verdacht uitziende houten kist in de woestijn
5 naar een gebouw met een groot hek eromheen, waar iraki's in beschermingspakken rondlopen en met "chemical weapons factory" erop.
rara welke 5 er problemen ondervinden
het voorbeeld is natuurlijk een beetje overdreven, maar het moge duidelijk zijn dat saddam natuurlijke díe inspecties die ertoe doen verhindert, dus dan is vijf verhinderde inspecties toch al heel wat...
het hele idéé van inspecties bij iemand die niks te verbergen zou hebben is dat je overal mag kijken, het feit dat dat blijkbaar niet mag zegt mij al genoeg.
quote:Dat de inspecteurs nog weinig resultaat hebben geboekt is het bewijs dat Saddam niet meewerkt. Saddam zou zijn massavernietigingswapens (die de VN bij de vorige inspecties met eigen ogen heeft gezien) aan de VN laten zien zodat de inspecteurs ze zouden kunnen controleren en eventueel vernietigen.
Op zaterdag 15 maart 2003 09:47 schreef ixion het volgende:[..]
van de 100 inspecties zijn er
95 naar een verdacht uitziende houten kist in de woestijn
5 naar een gebouw met een groot hek eromheen, waar iraki's in beschermingspakken rondlopen en met "chemical weapons factory" erop.
Blix sloot zijn verslag aan de Veiligheidsraad van 27 januari 2003 af met duidelijke aanwijzingen hoe Irak zou kunnen voldoen aan de eisen van de VN, die er op neerkomen "dat Irak de stelling moet verlaten dat als de inspecteurs niets vinden er ook niets is".
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |