quote:
Op donderdag 25 juli 2024 08:08 schreef Eightyone het volgende:Dat is in mijn hoofd redelijk gescheiden.
Qua happy hardcore staat anno nu weinig meer op dan Wonderful days. Qua andersoortige commerciële dance van toen is er meer overgebleven, o.a. de twee hierboven. -->
Spotify (er is ook een donkerder
tegenhanger)
Meestal zijn dat wel relatief volwassen klinkende nummers.
Ze stonden vroeger bij mij op dezelfde compilatie cdtjes ik herinner me een gratis cdtje van de rabobank waar "no good" en "never alone" de toppers waren voor mij. En in die tijd werd dat wel op een hoop gegooid.
Wellicht dat dune, mental theo en dj paul net iets later waren. Maar de 2unlimited etc die hierboven genoemd worden zitten wel in dezelfde tijd.
Maarja ik werd laatst ook al raar aangekeken toen ik tegen een student zei "oh dus gewoon house muziek", hij kende de term house maar vaagjes