En er zijn van die dagen dat je soep nooit opraakt!quote:Op woensdag 10 juli 2024 12:26 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Dat ligt aan jezelf. Je kunt iedere dag meerdere malen buiten eten
Je eisen aan het weer zijn gewoon te hoogquote:Op woensdag 10 juli 2024 12:33 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Huh...ff snel een broodje naar binnen buffelen tussen de druppels slalommen.
Ik bedoel gewoon een mooie rustig lang tafelen.
Zelfvullende borden, wie wil dat nou niet!quote:Op woensdag 10 juli 2024 12:34 schreef Mammietje het volgende:
[..]
En er zijn van die dagen dat je soep nooit opraakt!
Zeker, en het is heerlijk weer nu (disclaimer: het is hier nu droog) dus lekker met alle ramen en deuren en alles open voor de fijne tochtquote:Op woensdag 10 juli 2024 12:30 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Goed bezig.
Dadelijk onderuitgezakt Tour kijken?
Mooie etappe, hopelijk smullen op meerdere fronten de laatste 50kmquote:Op woensdag 10 juli 2024 12:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zeker, en het is heerlijk weer nu (disclaimer: het is hier nu droog) dus lekker met alle ramen en deuren en alles open voor de fijne tocht
Hier tot nu toe ookquote:Op woensdag 10 juli 2024 13:06 schreef Mark-Hgl het volgende:
Al de hele dag trekken de buien en de donkere luchten links en rechts langs me heen maar wonderwel is het tot dusver droog gebleven.
quote:Bart Somers, burgemeester van Mechelen: "Dit is een nooit geziene ramp"
Een tiental gezinnen heeft de nacht doorgebracht op hotel na het verwoestend noodweer dat dinsdagavond een spoor van vernieling trok door de Mechelse deelgemeenten Heffen, Leest en Hombeek. Vermoedelijk ging het om een windhoos die negen hoogspanningsmasten en de torenspits van de kerk in Heffen deed knakken. “Zeker is het niet, maar als je de ravage aan de kerk van Heffen ziet, kan het bijna niet anders dan dat het om een windhoos ging. Dit is een nooit geziene ramp”, zegt burgemeester Bart Somers (Voor Mechelen).
In Leest smakte een eerste pyloon van een hoogspanningsleiding tegen de grond. Dat had wellicht een soort kettingreactie tot gevolg. In totaal zijn er zeker negen masten omgevallen, tot in de Moststraat in de naburige deelgemeente Hombeek. De hoogspanningskabels zijn op huizen terechtgekomen en op verschillende plaatsen boorden kabels zich door de daken.“Uit veiligheidsoverwegingen kan een tiental gezinnen voorlopig niet thuis blijven. We hebben deze mensen de nacht laten doorbrengen op hotel”, vertelt Somers.
Hier ook.quote:Op woensdag 10 juli 2024 13:11 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hier tot nu toe ook
Genoeg donkere luchten te zien, letterlijk links en rechts, maar tot op heden droog, doch tering klam.
Brengt helaas weinig verkoeling.quote:Op woensdag 10 juli 2024 13:22 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Je verzuipt goed de laatste 24 uur
25+, gewoon hitte. Verschroeiend niet meer neequote:Op woensdag 10 juli 2024 14:05 schreef dick_laurent het volgende:
https://www.weerplaza.nl/actueel/
Dit ziet er eerder uit als heerlijk lenteweer. Die TT klopt echt niet.
Ligt aan de luchtvochtigheid. Lv laag is aangenaam, maar zoals nu gewoon vies warmquote:Op woensdag 10 juli 2024 14:10 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
25+, gewoon hitte. Verschroeiend niet meer nee
Ik word gek... van de week zei je nog dat de temperatuur bovengemiddeld was....quote:Op woensdag 10 juli 2024 12:11 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Zelfs twee graden onder gemiddeld
Qua temperatuur echt een topzomer voor mij dit jaar tot nu toe
Merk weinig verschil tussen de seizoenen dit jaar. Nat, nat, nat en nat.quote:Op woensdag 10 juli 2024 13:18 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Hier ook.
Maar geniet van deze zomerse temperatuur mensen. Voor je het weet is het weer herfst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |