Misschien kunnen we gewoon scoren voordat het penalty's worden, in de 116e minuut ofzoquote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:34 schreef franklop het volgende:
[..]
Alleen niet voor een mogelijke finale.
En dit EK staat het op 1/1 (Portugal)quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Even recente toernooien opgezocht.
WK 2014: Nederland had 2 penaltyreeksen achter elkaar. We weten allemaal wat er gebeurde. Costa Rica had juist in de 8e finale al een penaltyreeks gewonnen en verloor daarna van Nederland. 2/2
EK 2016: Polen had er 2, 8e finale en kwartfinale. Verloren de 2e. 1/1
WK 2018: Rusland en Kroatië hadden allebei al een penaltyreeks gewonnen toen ze in de kwartfinale weer naar strafschoppen gingen. Er moest er wel 1 winnen, dat werd Kroatië. 1/2
EK 2020: Zwitserland, Spanje en Italië hadden alle drie 2 penaltyreeksen na elkaar en alleen Italië wist de 2e te winnen. 2/3.
WK 2022: Kroatië had weer 2 penaltyreeksen na elkaar in de 8e en kwartfinale, allebei gewonnen. Argentinië won er ook 2, maar daar zat een ronde tussen. 0/1.
Dus 6 van de 9 keer dat een land 2 penaltyreeksen achter elkaar had verloor dat land de 2e reeks. Dat ziet er goed uit
Ah shit, die deed ik uit m'n hoofd maar was vergeten dat het al voorgekomen was.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:35 schreef franklop het volgende:
[..]
En dit EK staat het op 1/1 (Portugal)
Buiten die kans van Depay na een minuut kom ik alleen wel heel summier tot echt goed uitgespeelde kansen. Of mijn geheugen laat me in de steek.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:33 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Het probleem was toch een beetje dat Nederland niet van die aardige openingsfase profiteerde? Turkije kon makkelijk, voornamelijk bij doeltrappen, onder druk worden gezet. Daarna kon Montella het corrigeren, en was er eigenlijk een patstelling tot de 1-1 gelukkig viel. Daarna kwam de situatie van de openingsfase weer terug.
Wat voor Koeman pleit, is dat hij wel beter is in het aanpassen aan de wedstrijdsituatie dan Southgate. Ik denk dat we het daarin moeten zoeken.
Memphis in de zevende minuut. Verder was het inderdaad karig, dat klopt. Maar het hielp niet mee dat de vermoeiende Xavi Simons als een spastische treelo veel gunstige situaties om zeep holp.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Buiten die kans van Depay na een minuut kom ik alleen wel heel summier tot echt goed uitgespeelde kansen. Of mijn geheugen laat me in de steek.
Je kan altijd nog voor hoge ballen naar voren op Wout gaanquote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind het geen goed teken dat Nederland tegen de defensief erg matige Turken al nauwelijks iets wist te creëren
Ik vond Zirkzee in de paar minuten dat hij speelde heel verfrissend overkomen. Xavi was inderdaad erg matig tegen de Turken, net als Gakpo de eerste helft.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:39 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Memphis in de zevende minuut. Verder was het inderdaad karig, dat klopt. Maar het hielp niet mee dat de vermoeiende Xavi Simons als een spastische treelo veel gunstige situaties om zeep holp.
Het zal wel weer afwachten worden hoe lang hij wacht met Weghorst, en wanneer hij Frimpong/Malen denkt in te passen.
Het is 50/50. Beide landen presteren niet top en hebben geluk gehad.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:26 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Het is echt een onmenselijke taak om hier een uitslag te voorspellen. Zelfs de onderliggende stats bieden bijna geen uitsluitsel.
Dat zou betekenen dat je initiële plan (weer) niet werkt.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:52 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je kan altijd nog voor hoge ballen naar voren op Wout gaan
Het is Koeman.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:54 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik vond Zirkzee in de paar minuten dat hij speelde heel verfrissend overkomen. Xavi was inderdaad erg matig tegen de Turken, net als Gakpo de eerste helft.
W.m.b. komt Koeman meteen met Malen / Frimpong, Xavi meer op rechts en Weghorst als diepe spits met Memphis erachter.
Ook mag er nagedacht worden over het vervangen van van Dijk, maar dat zal wel taboe zijn.
Malen kun je beter gericht in de wedstrijd inbrengen, dan meteen laten starten. Heb je niets meer over daarna.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 12:54 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik vond Zirkzee in de paar minuten dat hij speelde heel verfrissend overkomen. Xavi was inderdaad erg matig tegen de Turken, net als Gakpo de eerste helft.
W.m.b. komt Koeman meteen met Malen / Frimpong, Xavi meer op rechts en Weghorst als diepe spits met Memphis erachter.
Ook mag er nagedacht worden over het vervangen van van Dijk, maar dat zal wel taboe zijn.
Bergwijn laten staan dan? Frimpong/Dumfries was volgens mij ook niet de beste combi in een van die vorige wedstrijden.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Malen kun je beter gericht in de wedstrijd inbrengen, dan meteen laten starten. Heb je niets meer over daarna.
Dat idee heb ik bij wel meer spelers. Weghorst bijvoorbeeld. Die renderen het meest tegen een wat vermoeidere tegenstander als ze zelf nog fris zijn.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Malen kun je beter gericht in de wedstrijd inbrengen, dan meteen laten starten. Heb je niets meer over daarna.
Ik zou gewoon met dezelfde basis als zaterdag starten. De spelers die je vanaf de bank kunt brengen, hebben een verrassingseffect die andere, degelijke spelers in de basis niet hebben. Dat Dumfries zaterdag door het ijs zakte, a la. Maar de sprintjes en intensiteit van Frimpong, Malen en het Weghorst-effect heb je later in een wedstrijd wat aan.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Bergwijn laten staan dan? Frimpong/Dumfries was volgens mij ook niet de beste combi in een van die vorige wedstrijden.
Zelfs met Bergwijn, ja?quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:11 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik zou gewoon met dezelfde basis als zaterdag starten.
De enige oplossing daarvoor zie ik doorschuiven met Simons naar rechtsbuiten en dan Veerman op het middenveld. Wat jij?quote:
Ik zou zelf wel met Malen beginnen. Die moet ook wel een beetje aan de binnenkant kunnen spelen, is een klasse beter dan dat luie varken en kent tevens de GEUR VAN DE KLEEDKAMER.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:15 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De enige oplossing daarvoor zie ik doorschuiven met Simons naar rechtsbuiten en dan Veerman op het middenveld. Wat jij?
Het kan, het kan. Over de flank van Trippier valt op zich wat te halen, maar zie er meer in om dat schaakmat te zetten later in de wedstrijd. Ik ben gewoon heel bang dat het inzetten van onze drie JOKERS eerder in de wedstrijd te snel tot een patstelling gaat leiden en je niets meer aan je bank hebt behalve Wout Maria, Brobbey en Zierikzee.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou zelf wel met Malen beginnen. Die moet ook wel een beetje aan de binnenkant kunnen spelen, is een klasse beter dan dat luie varken en kent tevens de GEUR VAN DE KLEEDKAMER.
Vergeet vooral Frimpong niet.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 13:24 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Het kan, het kan. Over de flank van Trippier valt op zich wat te halen, maar zie er meer in om dat schaakmat te zetten later in de wedstrijd. Ik ben gewoon heel bang dat het inzetten van onze drie JOKERS eerder in de wedstrijd te snel tot een patstelling gaat leiden en je niets meer aan je bank hebt behalve Wout Maria, Brobbey en Zierikzee.
Ja, ik zit de hele tijd met Frimpong / Malen als een gouden tandem voor later in de wedstrijd in mijn hoofdquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |