Het syndroom van Korsakov, ook wel de ziekte van Korsakov genoemd, is een blijvende geheugenstoornis die voornamelijk veroorzaakt wordt door vitamine B1-tekort, meestal het gevolg van het te weinig gevarieerd eten bij chronisch alcoholmisbruik.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 14:08 schreef Kriegel het volgende:
EK / Vandaag 14 jaar geleden. WK-halve finale tegen Uruguay. 3-2.......
Gaat het?
Het gaat prima. Als je 50.000 topics hebt geopend sluipt er wel eens een foutje tussen. Hoe gaat het met jou ? Nog steeds overrated ?quote:Op zaterdag 6 juli 2024 14:08 schreef Kriegel het volgende:
EK / Vandaag 14 jaar geleden. WK-halve finale tegen Uruguay. 3-2.......
Gaat het?
Deze tekst kun jij nooit geschreven hebben. Er staan te veel klinkers in. Jij houdt het meestal bij PVV. Ook zo genoten eergisteren? Heb er nog een briljant topic over geopend.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 14:10 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Het syndroom van Korsakov, ook wel de ziekte van Korsakov genoemd, is een blijvende geheugenstoornis die voornamelijk veroorzaakt wordt door vitamine B1-tekort, meestal het gevolg van het te weinig gevarieerd eten bij chronisch alcoholmisbruik.
Zag hem net. Stadion vol lege plekken. Mooi feitje over van Bronckhorst is dat ie zich meldde voor de open dag, maar dat ie zich niet hoefde om te kleden omdat ze hem al hadden gescout.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |