https://www.nu.nl/achterk(...)hem-goed-gedaan.htmlquote:Realityster Mark Gillis heeft na 24 dagen de intensive care verlaten. Dat laat zijn vader Peter Gillis maandag weten aan het ANP.
De 28-jarige Gillis werd vorige maand in kritieke toestand opgenomen in het ziekenhuis. Hij bleek een ernstige longontsteking te hebben. Zijn vader liet vorige week weten dat Mark opnieuw moet leren lopen, praten en eten en dat hij "enorm verward" en "angstig" is.
In het weekend kon Mark voor het eerst goed slapen, vertelt Peter. "Die slaap heeft hem goed gedaan, want sinds hij wakker werd is hij veel helderder en minder onrustig. Dat bood weer fijne momenten om eens met hem te communiceren."
"De rest van het weekend ging het in die flow door, dus daar waren wij en de artsen erg tevreden over." Daarom hebben de artsen volgens Peter maandagmiddag besloten om Mark te ontslaan van de intensive care.
De realityster noemt het een mijlpaal. "Mark is intussen verhuisd naar een gesloten afdeling van het ziekenhuis, waar ze verder gaan werken aan zijn herstel en revalidatie."
Mooi dat hij weer beter is.quote:
Joh. Word er ook een wakker.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 13:19 schreef Jauke het volgende:
Sorry maar ik krijg serieus het idee dat dit allemaal zwaar aangedikt is en dat het één grote publiciteitsstunt is.
Eerst koffie.quote:
Die vrouw met keeltattoo leek me iig best een agressief type.quote:Op zondag 15 september 2024 06:57 schreef tong80 het volgende:
Kan het Massa is kassa topic niet vinden, maar net in Hart van Nederland het ergste soort Tokkies die het park niet af willen. Grauwe, magere heksvrouwen met rokers stem, tatoo's in de nek, met dikke Tatoo-mannen die schreeuwend met Peter en familie in "discussie" gaan. Peter lijkt er Majoor Boschardt bijHet terugkijken waard.
"Leek:?"quote:Op zondag 15 september 2024 07:19 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Die vrouw met keeltattoo leek me iig best een agressief type.
Die ja. Schrik er weer van.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |