Mwa kan wel, maar Sinner was duidelijk niet helemaal fit. Zichtbaar last van zijn heup. Verder wel credits voor Medvedev overigens. Hij stond sterk te spelen! Denk toch niet dat ie van Alcaraz gaat winnen.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:12 schreef leukeditter het volgende:
medvedev kan ook van alcaraz winnen,,gaat i doen ook denk ik
Ja, Paolini moet wel extreem goed zijn. Navarro sloopte Osaka en Gauff, en Paolini maakt haar gewoon af binnen het uur.quote:
Geen lockdown meer(niet meer thuis "werken"). En daarnaast ook nog voetbal en Tour de France. Geeft eigenlijk weinig tijd om te kijken.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:36 schreef GwaiLow het volgende:
Jeetje, we zitten nog bij topic nr 1. Wimbledon niet zo populair meer onder Fokkers?
Toch wel matig van Raducanu. Ze werd een beetje stijfjes wakker en besloot de mix dubbel met Andy maar niet te gaan spelen. Erg teleurstellend voor Andy dit. Ze is een mooie meid, maar ik verwacht dat hij wel klaar met haar is nu.
Ben blij dat ik tijdens mijn werk ook nog naar 3 sport schermen kan kijken. Al is het voetbal nu alleen nog maar om 21uur. Dus alleen Wimbledon en Tour nu.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:56 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Geen lockdown meer(niet meer thuis "werken"). En daarnaast ook nog voetbal en Tour de France. Geeft eigenlijk weinig tijd om te kijken.
De heup was niet het probleem, hoor.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:37 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Mwa kan wel, maar Sinner was duidelijk niet helemaal fit. Zichtbaar last van zijn heup. Verder wel credits voor Medvedev overigens. Hij stond sterk te spelen! Denk toch niet dat ie van Alcaraz gaat winnen.
Klopt hij voelde zich niet goed. Viel mij ook al op dat hij na een lange rally af en toe ging staan alsof hij over moest geven. Maar hij voelde ook een paar keer aan z'n heup.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 23:27 schreef EP3 het volgende:
[..]
De heup was niet het probleem, hoor.
Sinner had last van duizeligheid en voelde zich niet lekker. Zag er ook bleekjes uit.
Maar Medje speelde wel n prima wedstrijd.
Aah, dat is het 5-set dan verlies je erna/veel rust dus win je argument weerquote:Op woensdag 10 juli 2024 13:47 schreef GwaiLow het volgende:
Aiii wat jammer voor Minaur. dan denk ik dat Novak zijn nummer 25 wel bij mag schrijven. Met zoveel extra rust zie ik hem niet snel meer verliezen. Blijft toch wel geweldig. 25 slams!!
In 2012 hadden we nog nooit van een lockdown gehoord en was er ook Tour en EK voetbal, maar toen scheten we makkelijk 12 topics vol. We moeten gewoon reëel zijn: zonder Nadal en vooral zonder Federer is het gewoon minder interessant.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:56 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Geen lockdown meer(niet meer thuis "werken"). En daarnaast ook nog voetbal en Tour de France. Geeft eigenlijk weinig tijd om te kijken.
Ik moest 'm er even ingooien. Deze kreeg ik op een presenteerblaadje van Minaur.quote:Op woensdag 10 juli 2024 13:53 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Aah, dat is het 5-set dan verlies je erna/veel rust dus win je argument weer
Oh man, ik wil niks meer horen over Wimbledon 2012. Nadal mocht na zijn 2e ronde partij tegen Rosol al naar huis. Frustrerend potje was dat zeg..quote:Op woensdag 10 juli 2024 13:55 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
In 2012 hadden we nog nooit van een lockdown gehoord en was er ook Tour en EK voetbal, maar toen scheten we makkelijk 12 topics vol. We moeten gewoon reëel zijn: zonder Nadal en vooral zonder Federer is het gewoon minder interessant.
Toch 2-1 voor Musetti. Beiden totaal geen partij voor Djokovic trouwens.quote:Op woensdag 10 juli 2024 17:42 schreef TjjWester het volgende:
Het is echt tijd om te vertrouwen op de digitale techniek.
Musetti is het slachtoffer van een foute call, is de kans op de break kwijt en krijgt een gratis break erbij.....
Hoeveel geluk kan Fritz hebben.
Echt schandalig dat er nog geen automatische linecalling is, zoveel fouten gezienquote:Op woensdag 10 juli 2024 17:42 schreef TjjWester het volgende:
Het is echt tijd om te vertrouwen op de digitale techniek.
Musetti is het slachtoffer van een foute call, is de kans op de set kwijt en krijgt een gratis break erbij.....
Hoeveel geluk kan Fritz hebben.
De volledige derde set huilend doorbrengen is een tikkeltje labielquote:Op donderdag 11 juli 2024 17:26 schreef de_boswachter het volgende:
Die Vekic spoort toch niet helemaal…
Dopinggenot? Dubbelpartner van Errani ookquote:Op donderdag 11 juli 2024 17:34 schreef wimderon het volgende:
Paolini is wel weer de volgende in de rij Italiaansen met een wonderbaarlijke opleving op latere leeftijd. Schiavone, Vinci, Pennetta, Errani. Bijzonder.
En om nu te kunnen zeggen wat haar zo goed maakt...
Dat gezegd hebbende: ze lijkt me een leuker type dan de immer chagrijnig ogende Vekic, die zo te zien inmiddels ook voor het merendeel uit plastic bestaat.
Haha, wat zei ze? Dat ze het leven niet meer ziet zitten?quote:Op donderdag 11 juli 2024 20:33 schreef de_boswachter het volgende:
Die persconferentie van VekicRaymond van Barneveld taferelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |