Het is geen groot verschil verder qua kosten, maar toch.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
kon laatst ook verlengen. 3 euro minder per maand en 10 gb meer
Maar die 5 maak ik al nauwelijks op. Dus ik ga, denk ik, voor 10 gb. Is dan 4 euro per maand goedkoper.quote:
Ik had hiervoor de Huawei van mijn moeder, was nog vrij nieuw toen ze kwam te overlijden maar die telefoon heeft het korter volgehouden dan deze. Maar Xiaomi is wel een optie dus.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
een vriend van me heeft al jaren xiaomi telefoons. niks mis mee. Ga zelf waarschijnlijk nu ook de 13T Pro kopen.
Huawei was ik het begin ook helemaal rotzooi, daarna zo ongeveer de beste telefoon die ik gehad heb, maar ja, daarna was met opeens bang voor chinese meekijkers
Ja, dat is natuurlijk een persoonlijke keuzequote:Op donderdag 13 juni 2024 09:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Maar die 5 maak ik al nauwelijks op. Dus ik ga, denk ik, voor 10 gb. Is dan 4 euro per maand goedkoper.
Jezus alweerquote:Op donderdag 13 juni 2024 09:50 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ja leuk, Zoggi ook ineens weer 3,8 % duurder
Mijn huidige telefoon is een Huawei en gaat al bijna 6 jaar mee, langer dan alle andere telefoons die ik heb gehad.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:47 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik had hiervoor de Huawei van mijn moeder, was nog vrij nieuw toen ze kwam te overlijden maar die telefoon heeft het korter volgehouden dan deze. Maar Xiaomi is wel een optie dus.
Ik heb het gevoel dat ik dit inmiddels bijna maandelijks lees.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:50 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ja leuk, Zoggi ook ineens weer 3,8 % duurder
Per juli voeren ze de inflatiecorrectie doorquote:
Ja of de tijd gaat zo snel..quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:50 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat ik dit inmiddels bijna maandelijks lees.
Bij wie shop je?quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:50 schreef Ama het volgende:
Als je een koelkast koopt zetten ze die dan ook op zijn plek? Zag het alleen bij de wasmachine. #durftevragen
Ik heb al zo veel bespaard in mei en juni dat ik zelfs een 2022 zomer wel prima door zal kunnen komen zonder boven m'n eindverbruik van vorig jaar te komenquote:
Ik weet het nog niet zeker maar zoals het nu lijkt bij de Media Markt.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:51 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Bij wie shop je?
Koelkast is vaak niet zo zwaar trouwens, da's met wasmachines een ander verhaal.
das pas fainquote:Op donderdag 13 juni 2024 09:51 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ik ga wraps met kip en paturain maken, want ik heb honger
helaas doet mn salaris dat niet.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:51 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Per juli voeren ze de inflatiecorrectie door
Doe eens normie
quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:51 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik weet het nog niet zeker maar zoals het nu lijkt bij de Media Markt.
Lijkt er wel op.quote:Witgoedservices
Nieuwe wasmachine, fornuis of ander witgoedapparaat nodig? Bij MediaMarkt kun je voor al je witgoed apparaten een aflever dag kiezen in de kalender. We bezorgen jouw nieuwe apparaat tot en met de vierde verdieping (tenzij er een lift beschikbaar is) en sluiten het aan. Indien gewenst nemen we jouw oude witgoedapparaat en het verpakkingsmateriaal mee.
Niet in juli.. wel in december.quote:
Ik zou daarvoor kiezen, want ik ben te debiel om een wasmachine of vaatwasser goed aan te sluitenquote:Op donderdag 13 juni 2024 09:53 schreef DeZwabber het volgende:
Coolblue sluit hem ook aan voor een paar tientjes extra geloof ik.
Ik vind vooral het "we voeren de oude af" echt top.quote:Op donderdag 13 juni 2024 09:54 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik zou daarvoor kiezen, want ik ben te debiel om een wasmachine of vaatwasser goed aan te sluiten
Dat laat ik over aan de experts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |