Vooral een speler die op geen enkele manier cht past in de speelstijl van Ajax/een 4-3-3. Compleet gestoord dus als je daar een smak geld voor neerlegt.quote:Op woensdag 19 juni 2024 09:58 schreef TheVulture het volgende:
Mikhautadze lijkt me ook vooral een kwestie van een mentaal geknakte speler die totaal geen vertrouwen voelde hier. Als je die een trainer geeft die wel vertrouwen in 'm uitstraalt is ie ineens stukken beter, spelers zijn af en toe net mensen.
Dat was cynisch maatquote:Op woensdag 19 juni 2024 09:40 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hij wou zelf niet meer voor Ajax spelen hoe zie je dat voor je?
Dat klopt ook wel, maar zo slecht als die jongen nu uit de verf kwam had ook echt wel te maken met een gebrek aan vertrouwen.quote:Op woensdag 19 juni 2024 10:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral een speler die op geen enkele manier cht past in de speelstijl van Ajax/een 4-3-3. Compleet gestoord dus als je daar een smak geld voor neerlegt.
Ik ben heel benieuwd hoe dit gaat uitpakken als Wout op de bank zit, ik zie namelijk niet echt een opstelling waarin er plek is voor zowel hem als Brobbeyquote:
Vrees toch dat het ook een beetje voorsorteren is op het feit dat Brobbey gaat vertrekken. Kan mij inderdaad niet voorstellen dat Weghorst naar Ajax gaat voor een plek op de bank.quote:Op woensdag 19 juni 2024 10:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ben heel benieuwd hoe dit gaat uitpakken als Wout op de bank zit, ik zie namelijk niet echt een opstelling waarin er plek is voor zowel hem als Brobbey
Stikjaloers.quote:Op woensdag 19 juni 2024 11:26 schreef Dale__Cooper het volgende:
MFK Ruomberok (SVK) - FC Tobol (KAZ)
Kilmarnock FC (SCO)
Silkeborg IF (DEN)
FK Vojvodina (SRB)
KF Llapi 1932 (KOS) - Wisła Krakw (POL)
Onze mogelijke tegenstander bij de loting vanmiddag.
Rosario komt toch gewoon uit de Ajax jeugd?quote:Op woensdag 19 juni 2024 10:07 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Weghorst, Rosario. Kunnen we ook gewoon wat Ajacieden halen?
en panathinaikos en maccab tikvahquote:Op woensdag 19 juni 2024 11:26 schreef Dale__Cooper het volgende:
MFK Ruomberok (SVK) - FC Tobol (KAZ)
Kilmarnock FC (SCO)
Silkeborg IF (DEN)
FK Vojvodina (SRB)
KF Llapi 1932 (KOS) - Wisła Krakw (POL)
Onze mogelijke tegenstander bij de loting vanmiddag.
llapi uit altijd lastigquote:Op woensdag 19 juni 2024 12:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die moeten eerst nog wel langs KF Llapi 1932, die zijn niet te onderschatten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |