Dat heeft de politie echt geen tijd voor.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:36 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Op deze schaal ben je echt wel een target voor politie hoor. Alsof een strafblad het dat waard isdie paar grijpstuivers.
Toen ik dit voor het eerst hoorde dacht ik dat het een grap was, maar er zijn dus echt klandistiene vapesmaakjes handelaren die precies als drugsdealers te werk gaanquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat zie je nu al met vapes gebeuren, die smaakjes zijn nergens meer te krijg behalve bij veelal straatdealers die ook coke etc. verkopen. De ideale kruisbestuiving voor die beroepsgroep, ook omdat vapen bij een zeer jong publiek in trek is.
De persoon op mijn werk die nog rookt werkt werk het hardste van allemaal, ondanks de frequente pauzes. Dus zij krijgt weinig commentaar.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:18 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Het geeft wel ergernis. In de tijd dat er op mijn werk nog rokers waren (niemand rookt er meer), gingen die rokers acht keer per dag 10 minuten naar buiten om "een peukie te doen". Buitengewoon irritant, want wij niet-rokers moesten gewoon doorwerken. En alleen die uitdrukking al als ze lachend naar een mederoker gaan "Peukie doen?". Flikker op met je peukie. En dan komen ze stinkend weer binnen. Bah!
Jongeren kopen die smaakjes gewoon online. Een coke dealer die vape smaken verkoopt, rightquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat zie je nu al met vapes gebeuren, die smaakjes zijn nergens meer te krijg behalve bij veelal straatdealers die ook coke etc. verkopen. De ideale kruisbestuiving voor die beroepsgroep, ook omdat vapen bij een zeer jong publiek in trek is.
Maar, het smaakjesverbod werd ruim van te voren al bekend gemaakt. Een beetje verslaafde heeft toch wel een aardige voorraad aangemaakt lijkt me.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat zie je nu al met vapes gebeuren, die smaakjes zijn nergens meer te krijg behalve bij veelal straatdealers die ook coke etc. verkopen. De ideale kruisbestuiving voor die beroepsgroep, ook omdat vapen bij een zeer jong publiek in trek is.
Absoluut, kan je zijn nummertje wel geven. Krijg je ook netjes een keer per maand een prijslijst door en een notificatie dat hij een nieuw nummer heeftquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:44 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Jongeren kopen die smaakjes gewoon online. Een coke dealer die vape smaken verkoopt, right
Ik weet nog dat het fl 2,65 kostte. Nu dus 20 keer zo duur!quote:
Waardoor je politici weer aan het krijsen krijgt van: "Zie je wel! Vapen is een gateway naar coke! Verbieden die hap!"quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat zie je nu al met vapes gebeuren, die smaakjes zijn nergens meer te krijg behalve bij veelal straatdealers die ook coke etc. verkopen. De ideale kruisbestuiving voor die beroepsgroep, ook omdat vapen bij een zeer jong publiek in trek is.
Karige dealer, versneden troep.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Absoluut, kan je zijn nummertje wel geven. Krijg je ook netjes een keer per maand een prijslijst door en een notificatie dat hij een nieuw nummer heeftErg klantgericht
Het lijkt wel alsof je dat fijn vindquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:44 schreef CryptoPunk het volgende:
De overheid heeft een goed verdienmodel gecreerd voor illegale sigarettenhandel en dat zal bij elke prijsverhoging alleen maar toenemen. Rookvrije generatie my ass, dat gaat nooit gebeuren,
Als ik toch al een crimineeltje zou zijn en een strafblad mij niet zou boeien zou ik het best overwegen om op grote schaal tabak te importeren vanuit hele goedkope landen.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:36 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Op deze schaal ben je echt wel een target voor politie hoor. Alsof een strafblad het dat waard isdie paar grijpstuivers.
Nee. Maar wel naar roken via de nicotine verslavingquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:47 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Waardoor je politici weer aan het krijsen krijgt van: "Zie je wel! Vapen is een gateway naar coke! Verbieden die hap!"
Roep je dit ook bij de lokale supermarkt over alcohol?quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:30 schreef TigerXtrm het volgende:
Nou wees er maar trots op. Lekker meewerken aan het verkopen van kanker om er zelf beter van te worden
Politie heeft wel meer te doen dan hun kostbare tijd te besteden aan iemand die wat sloffen shag verkooptquote:Op donderdag 6 juni 2024 11:36 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Op deze schaal ben je echt wel een target voor politie hoor. Alsof een strafblad het dat waard isdie paar grijpstuivers.
Dat geldt voor iedereen die zaken verkoopt die hoofdzakelijk schadelijk zijn zonder een proportioneel voordeel. Maar een winkel die exclusief tabak verkoopt omdat het een lekker verdienmodel is over de grens is daar wel een extreem voorbeeld van.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat geldt toch ook voor alle supermarkten die geen tabak (meer) verkopen.
Nee hoor, als jij 5 sloffen per week verkoopt. Dan verkoop je buiten je inner circle en gaat zoiets als een lopend vuurtje rond. Een beetje ijverige wijkagent slaat hier op aan. Eenvoudigere zaken zijn er niet. Zelfde zie je met illegaal vuurwerk. Maar neem gerust de proef op de som.quote:Op donderdag 6 juni 2024 11:59 schreef GM78 het volgende:
[..]
Politie heeft wel meer te doen dan hun kostbare tijd te besteden aan iemand die wat sloffen shag verkoopt![]()
Voor hun wordt het pas interessant bij een container of schuur vol
Natuurlijk niet. Zelfs de meeste simpele straatdealers zijn gewoon in beeld bij justitie maar er is simpelweg geen mankracht en prioriteit om die op te pakken, alleen wanneer ze denken dat ze daarmee een grotere vis kunnen vangen.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:04 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Nee hoor, als jij 5 sloffen per week verkoopt. Dan verkoop je buiten je inner circle en gaat zoiets als een lopend vuurtje rond. Een beetje ijverige wijkagent slaat hier op aan. Eenvoudigere zaken zijn er niet. Zelfde zie je met illegaal vuurwerk. Maar neem gerust de proef op de som.
Cool. Ik rij vanavond nog even naar Emmerich met een aanhanger. Als ik gepakt wordt stuur ik de boete van justitie en de belastingdienst naar jullie door.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Zelfs de meeste simpele straatdealers zijn gewoon in beeld bij justitie maar er is simpelweg geen mankracht en prioriteit om die op te pakken, alleen wanneer ze denken dat ze daarmee een grotere vis kunnen vangen.
Dan staat sigarettenhandel helemaal daar nog een paar treden onder.
En nog even een leuk Hongaars of Sloveens grietje voor een nacht erbij.quote:Op donderdag 6 juni 2024 09:27 schreef Caland het volgende:
Het is nu zelfs goedkoper om naar het Oostblok te vliegen, daar een nachtje in een hotel, zuipen, sloffen mee en alsnog minder kwijt zijn dan dat je in Nederland koopt![]()
EUGoden
Gefrustreerde kettingroker gespot.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:15 schreef inslagenreuring het volgende:
Apart dat men pretendeert dat het halen van peuken over de grens crimineel is. De echte misdaad zit hem in de diefstal van de Nederlandse staat.
Die maatregelen helpen gewoon geen reet, er wordt sinds mensenheugenis gerookt en dat zal altijd zo blijven. Het enige wat de overheid kan doen is fors investeren in voorlichting en prefentie en daar houdt het wel op.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |