Dat kan zeker beter ja. Ziet er een beetje uit als een middelbare school project, met veel te veel bij elkaar geraapte dingen en ideeën. Maar dat heeft ook wel weer z'n charme ergens. En Joost is ook een groot enthousiast kind dus dat past welquote:Op woensdag 8 mei 2024 23:01 schreef blackswangreen het volgende:
Joost's optreden is nogal chaotisch, een zooitje eigenlijk. Er zit totaal geen lijn in. Maar het is wel vrolijk en energiek. Het drijft echt puur op de kracht van het nummer, want qua storytelling en beeldvoering is het best wel slecht.
Aranquote:Op woensdag 8 mei 2024 23:04 schreef RipCity het volgende:
Aran Bade: Act Joost Klein mist totaalidee: 'Vocaal niet helemaal goed'.
Denk dat het veel tieners wel gaat aansprekenquote:Op woensdag 8 mei 2024 23:05 schreef Spumonisal het volgende:
[..]
Dat kan zeker beter ja. Ziet er een beetje uit als een middelbare school project, met veel te veel bij elkaar geraapte dingen en ideeën. Maar dat heeft ook wel weer z'n charme ergens. En Joost is ook een groot enthousiast kind dus dat past wel
Het nummer is zoooo goed in elkaar gezet, vakwerkquote:Op woensdag 8 mei 2024 23:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat het veel tieners wel gaat aanspreken
Ik vind dit wel erg hoor. Voor Eden bedoel ik.quote:
Zouden ze dit nu ook eindeloos blijven herhalen bij Boulevard?quote:Op woensdag 8 mei 2024 23:04 schreef RipCity het volgende:
Aran Bade: Act Joost Klein mist totaalidee: 'Vocaal niet helemaal goed'.
En voor Israel. Wist niet dat ze in Zweden zo'n supporters waren van die terroristen daar. Maar zullen wel veel lokale 'malmo' mensen zijn...quote:Op woensdag 8 mei 2024 23:07 schreef grazz het volgende:
[..]
Ik vind dit wel erg hoor. Voor Eden bedoel ik.
quote:Op woensdag 8 mei 2024 23:07 schreef Em31 het volgende:
[ x ]
Nu kan dit nog wel, want je moet toch al laatste, maar in de finale zou dit echt zo dom zijn.
Nee, die noemen dit even, en schakelen dan naar Mia en Dia, zoals ze ze noemen, om te laten zien dat het nog erger kan.quote:Op woensdag 8 mei 2024 23:08 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Zouden ze dit nu ook eindeloos blijven herhalen bij Boulevard?
Israël 0 points aub. Hadden nooit mee moeten doen dit jaarquote:Op woensdag 8 mei 2024 23:09 schreef RipCity het volgende:
[..]
En voor Israel. Wist niet dat ze in Zweden zo'n supporters waren van die terroristen daar. Maar zullen wel veel lokale 'malmo' mensen zijn...
Hopelijk krijgt ze veel support vanuit europa.
quote:Op woensdag 8 mei 2024 23:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Het nummer is zoooo goed in elkaar gezet, vakwerk
Was hij daarom te laat?quote:
200 miljoenquote:Op woensdag 8 mei 2024 23:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Ben juist een beetje bang dat hij morgen voor de live show een nog grotere druk heeft van 200 miljoen kijkers ofzo en dat het vocaal er niet beter op gaat worden.
Maar de televoters gaan het vast leuk en goed genoeg vinden.
Ik denk eigenlijk dat je helemaal gelijk hebt. Met een iets andere soort staging had je idd makkelijk 100-150 jury punten gepakt en een hoop televise en krijg je een mooie positie.quote:Op woensdag 8 mei 2024 22:52 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar er had best wel een 100-150 score ingezeten denk ik hoor.
Nu is alles boven de 50 heel mooi meegenomen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jammer toch dat die leaks zo snel over het hele internet gaan
Ja, na gezakt te zijn naar 35.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |