Wij hebben een blauwe, Zwitserland een vliegende rozequote:Op woensdag 8 mei 2024 16:28 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
[ x ]
Oh die heeft andere mensen op het podium
Nee joh, wat kutquote:Op woensdag 8 mei 2024 16:23 schreef Greys het volgende:
Hier nu een security melding dat ik 10 keer ingelogd ben. Ja duh, als je me eruit pleurt steeds.
Mag pas in de nieuwe sessie er weer in. Vanavond dus.
Kutzooi
Jup. Zelfde foutmelding als hier dus. En je kunt niet anders dan refreshen want de stream stopt en de enige manier om weer een paar seconden iets te zien was eruit en weer erin. En niemand die wist dat je dat maar 10 keer mag.quote:
In het perscentrum in Malmo zelf zijn er nog wel videobeelden, dus we horen wel waarschijnlijk of het AR gerucht klopt of niet.quote:Op woensdag 8 mei 2024 16:38 schreef d_elise het volgende:
Het universum is Joost goed gezind 😂 Wel jammer want ik zit eigenlijk de hele dag al in spanning, nog maar weer eens een paar uur wachten dan, helaas
Er zijn meer mensen die weer online komenquote:Op woensdag 8 mei 2024 16:40 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
De ESCUnited streams werken weer
Als de andere helft er nu niet meer in kan...quote:Op woensdag 8 mei 2024 16:40 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Er zijn meer mensen die weer online komen
ja, ze zouden die aantallen moeten resetten nu, na al die issues.quote:Op woensdag 8 mei 2024 16:41 schreef Momo het volgende:
[..]
Als de andere helft er nu niet meer in kan...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |