Fruitsalade voor 190 dollarquote:
Ik moest ook lachen om dat stukje over "There are no stupid questions" ..... en hij droog "No, only stupid askers of questions"quote:Op vrijdag 3 mei 2024 23:48 schreef Perox het volgende:
Die Hinchcliffe is geweldig bij zijn reactie op die schuivende rekken die op de AM vielen.
"It will buff out, it's fine."
Hilarisch.
Nah, dit is gewoon een veredelde fp sessie, in de race rijd hij weer braaf achteraanquote:Op vrijdag 3 mei 2024 23:34 schreef Perox het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd had (heb) ik Ricciardo al afgeschreven maar hier verbaast hij me wel mee. Misschien heb ik hem te vroeg bij het vuilnis gezet.
Bleek wel moeilijk om de banden in het juiste window te krijgen en te houden over een heel rondje, dan is het wel leuk dat hij er zo uitspringt.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 01:55 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Nah, dit is gewoon een veredelde fp sessie, in de race rijd hij weer braaf achteraan
Het is geen circuit. Een circuit ligt een lading rubber op de weg waar iedereen met de vingers vanafblijft.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 08:55 schreef -XOR- het volgende:
Miami is wel een kutcircuit voor een sprintrace.
zou er niet ergens een komma moeten?quote:Op zaterdag 4 mei 2024 00:17 schreef SiGNe het volgende:
[..]
de steamed buns zijn ook vega.. $120 voor wat paddestoelen, groenten en mayo
Tegen wie zei die dat?quote:Op zaterdag 4 mei 2024 00:54 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik moest ook lachen om dat stukje over "There are no stupid questions" ..... en hij droog "No, only stupid askers of questions"
120,00quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |