Is het niet, juist niet. De extra is gratis. Het is tijdelijk extra belegd voor dezelfde prijs. McDonald's meldt dat gewoon. Die extra belegging is tomaat en ijsbergsla. En als je dat niet wilt, kan het ook, dan is het zonder deluxe. Maar het was gewoon de prijs van de normale visburger. De extra krijg je er gewoon bij.quote:Op woensdag 17 april 2024 12:25 schreef BiftekiMetFeta het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hoe oneerlijk is dat
Er was geen markt, dus geen moot gebakken visquote:Op woensdag 17 april 2024 14:05 schreef StevenHyde het volgende:
Ga dan naar de visboer bedoeld de mcdonalds hiermee te zeggen.
Mc Kroket was ooit een euro knaller van 1,50quote:Op donderdag 18 april 2024 20:52 schreef FlippingCoin het volgende:
Die dingen zijn tegenwoordig aaedig aan de prijs
Damnquote:Op donderdag 18 april 2024 20:57 schreef BiftekiMetFeta het volgende:
[..]
Mc Kroket was ooit een euro knaller van 1,50
Tegenwoordig meer dan 4 euro
Vroegere noemde we dat een cockmeat sandwichquote:Op donderdag 18 april 2024 22:27 schreef Cockwhale het volgende:
Je ma heeft gister nog een mcpaling-deluxe naar binnengewerkt
Zeuren als een echte Karenquote:
Hey wat leuk je quote me alweer! Ga je nog antwoord geven op mijn vraag of geef je nu maar gewoon toe dat je domme dingen roept omdat je niet zo slim bent?quote:
Enkel sociopaten bestellen bij de mac een filet o fishquote:Op woensdag 17 april 2024 12:25 schreef BiftekiMetFeta het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hoe oneerlijk is dat
Ja sick he. Hamburger euroknaller van een euro. McKroket idd 1,5. Kip6 was ook een tijd een mooie prijs.quote:Op donderdag 18 april 2024 20:57 schreef BiftekiMetFeta het volgende:
[..]
Mc Kroket was ooit een euro knaller van 1,50
Tegenwoordig meer dan 4 euro
lol, een extra blaadje sla en stukje tomaat maakt het "deluxe"?quote:Op woensdag 17 april 2024 12:42 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Is het niet, juist niet. De extra is gratis. Het is tijdelijk extra belegd voor dezelfde prijs. McDonald's meldt dat gewoon. Die extra belegging is tomaat en ijsbergsla. En als je dat niet wilt, kan het ook, dan is het zonder deluxe. Maar het was gewoon de prijs van de normale visburger. De extra krijg je er gewoon bij.
Geen extra blaadje sla, gewoon sla en tomaat. Veel mensen waarderen dat.quote:Op vrijdag 19 april 2024 15:12 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
lol, een extra blaadje sla en stukje tomaat maakt het "deluxe"?
Is het een voordeel om wat sla en tomaat op je fish filet te hebben? Als dat zo is dan is het wel voordeliger ja.quote:Op woensdag 17 april 2024 12:25 schreef BiftekiMetFeta het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hoe oneerlijk is dat
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |