Ik wil gewoon even 5 minuten naar de supermarkt fietsen, wat moet ik dan met zo'n helm.quote:Een meerderheid van 59 procent van de Nederlanders wil een gehele of gedeeltelijke helmplicht voor fietsers, zo blijkt uit representatief onderzoek onder het Hart van Nederland-panel. Wel is er verdeeldheid over wie de helm allemaal verplicht moet dragen; 27 procent wil dat iedereen een fietshelm gaat dragen, de andere 32 procent vindt dat het alleen voor kinderen en/of ouderen gaat gelden.
https://www.hartvannederl(...)elm-gaan-verplichten
Dan gebeuren vaak ongelukken. Ach, provinciale weg, dus hoef niet alert te zijn. Ik zie niemand dus ik steek m'n hand niet uit. Ach dat kleine stukje kan wel even zonder licht. Etc.....quote:Op donderdag 11 april 2024 14:01 schreef Zoon_John het volgende:
[..]
Ik wil gewoon even 5 minuten naar de supermarkt fietsen, wat moet ik dan met zo'n helm.
quote:Op donderdag 11 april 2024 14:02 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
5 minuten met helm op fietsen.
Neuh, het is niet cool om met zo'n ding op je knar rond te fietsen als een bejaarde. Velen zullen de bike weer weg doen.quote:Op donderdag 11 april 2024 14:45 schreef Pharkus het volgende:
Dan wanen die fatbikers zich helemaal onsterfelijk.
Dus maar 18 procent draagt überhaupt ooit een helm, maar vervolgens wil ruim de helft wel anderen of zichzelf met een verplichting opzadelen.quote:Van de ondervraagden zegt slechts 9 procent weleens een helm te dragen tijdens het regulier fietsen. Nog eens 9 procent doet dat alleen tijdens het sporten, de rest draagt nooit een fietshelm.
Ik Fok altijd met helmquote:Op donderdag 11 april 2024 17:27 schreef capuchon_jongen het volgende:
Onterechte klacht. Geloof me had ik een paar jaar geleden geen helm op gehad was ik nu niet aan het FOK!ken.
Maar moet wel zeggen dat ik vaak zonder helm rij
Ik heb mijn snorfiets verkocht want ik zag de bui al hangen, als ze zo,n helm nu ook voor de elektrische fiets gaan verplichten ga ik wel met de auto al is het 5 minuten verderop.quote:Op donderdag 11 april 2024 15:10 schreef Sapstengel het volgende:
Heb speciaal een fiets gekocht omdat ze met die domme helmplicht voor snorfiets kwamen. Als ze het ook invoeren voor fietsers ga ik wel overal met de auto naartoe.
Of een motor, dan is het dragen van een helm nog iets waard. Ga hem niet opzetten om met 20 over het fietspad te gaan.
M'n oud-leraar Nederlands en latere elftalleider viel tijdens een toertocht. Er stak een kat over op een dijk, en hij viel met z'n hoofd op een paaltje. Overleed ter plaatse.quote:Op donderdag 11 april 2024 17:27 schreef capuchon_jongen het volgende:
Onterechte klacht. Geloof me had ik een paar jaar geleden geen helm op gehad was ik nu niet aan het FOK!ken.
Maar moet wel zeggen dat ik vaak zonder helm rij
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |