Primaquote:Op dinsdag 9 april 2024 02:57 schreef loveyoulongtime het volgende:
En om er even een post in te gooien van de fronpage, echt heel erg gejat door mij. Deze post van @:Jippie op de FP: Duitsland: Astrazeneca moet alle gegevens over hun coronavaccinaties overleggen
Vinnum wel lekker hier passen.
Die rechtszaak zet een streep door het idee dat vaccinfabrikanten onschendbaar zijn gemaakt.quote:Op dinsdag 9 april 2024 02:57 schreef loveyoulongtime het volgende:
En om er even een post in te gooien van de fronpage, echt heel erg gejat door mij. Deze post van @:Jippie op de FP: Duitsland: Astrazeneca moet alle gegevens over hun coronavaccinaties overleggen
Vinnum wel lekker hier passen.
Was dat niet vooral de Amerikaanse bedrijven, Pfizer en Moderna die dat afgedwongen hebben? Of misschien alleen voor de States afgedwongen omdat rechtszaken daar nogal snel miljarden kosten?quote:Op dinsdag 9 april 2024 05:24 schreef Wantie het volgende:
[..]
Die rechtszaak zet een streep door het idee dat vaccinfabrikanten onschendbaar zijn gemaakt.
Fabrikanten zijn altijd uitgesloten van verantwoordelijkheid als het gaat om onbekende bijwerkingen.quote:Op dinsdag 9 april 2024 20:47 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Was dat niet vooral de Amerikaanse bedrijven, Pfizer en Moderna die dat afgedwongen hebben? Of misschien alleen voor de States afgedwongen omdat rechtszaken daar nogal snel miljarden kosten?
I do not know.
We gaan het wel meemaken in de toekomst wat eruit komt.quote:Op dinsdag 9 april 2024 20:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Fabrikanten zijn altijd uitgesloten van verantwoordelijkheid als het gaat om onbekende bijwerkingen.
In deze rechtzaak wordt dan ook onderzocht of deze bijwerkingen bekend was bij AstraZeneca.
Als dat zo is, en AstraZeneca dat niet bekend heeft gemaakt zijn ze de klos.
Zag deze inderdaad ook voorbij komen, ooit was het maar een complotquote:Op dinsdag 16 april 2024 19:45 schreef Dance99Vv het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ngen-boven-3000-euro
Om erachter te komen wat dit met corona te maken heeft, lees het artikel.
Geeft wel een heel andere kijk op "witwassen"quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Zag deze inderdaad ook voorbij komen, ooit was het maar een complot
quote:Op dinsdag 16 april 2024 21:28 schreef Wantie het volgende:
Wat was dan het complot precies?
Want het gaat hier om een kabinetsvoorstel in witwassen beter aan banden te leggen, door betalingen van 3.000 euro te verbieden.
Dat is controversieel, maar nu is de vraag of de kamer er 600 miljoen voor over heeft om het witwassen niet op die manier aan te pakken.
Betalingen van 3000 euro zijn niet verboden en worden ook niet verboden, je vergeet het woordje cash/contantequote:Op dinsdag 16 april 2024 21:28 schreef Wantie het volgende:
Wat was dan het complot precies?
Want het gaat hier om een kabinetsvoorstel in witwassen beter aan banden te leggen, door betalingen van 3.000 euro te verbieden.
Dat is controversieel, maar nu is de vraag of de kamer er 600 miljoen voor over heeft om het witwassen niet op die manier aan te pakken.
Is hier ook meer nieuws over? weet nog dat de vorige uitbraak vooral onder homoseksuelen voordeed hier in NL met beperkt aantal besmettingen.quote:
Was de vogelgriep dat ook niet, h5n1 ofzo.quote:
Ach de 2e kamer heeft toch gevraagd om uitstel om de WHO de macht te geven?quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:52 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Was de vogelgriep dat ook niet, h5n1 ofzo.
Lijkt erop alsof ze met een vergrootglas op zoek zijn naar iets nieuws om corona taferelen weer tot leven te brengen
-Geen seksualiteit bashing van maken, hou het wat dat betreft gewoon op wat we weten-quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Is hier ook meer nieuws over? weet nog dat de vorige uitbraak vooral onder homoseksuelen voordeed hier in NL met beperkt aantal besmettingen.
Schijnt toch ook al prikje voor te zijn?
Mij valt op dat je niet gewoon zegt: "Wantie, ik bedoel dit complot".quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:43 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]![]()
Ga je je nu stom houden voor zaken die in het hele Covid gebeuren in alle topics die voorbij zijn gekomen en die jij ook gelezen hebt?
Je schiet jezelf nu wel een beetje af met betrekking tot BNW. Als je die dingen niet herinnert heb je minder meegelezen dan ik dacht.
Toch wel raar dat je bepaalde wetgevingen door moet voeren om aanspraak te kunnen maken op een corona fonds.quote:Op dinsdag 16 april 2024 19:45 schreef Dance99Vv het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ngen-boven-3000-euro
Om erachter te komen wat dit met corona te maken heeft, lees het artikel.
Klopt, in feite wel.quote:Op woensdag 17 april 2024 10:40 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Toch wel raar dat je bepaalde wetgevingen door moet voeren om aanspraak te kunnen maken op een corona fonds.
Is toch gewoon chantage of niet?
Die gaat gewoon op het toilet zitten.quote:Op woensdag 17 april 2024 11:19 schreef Candymannetje het volgende:
Ik krijg toch wel steeds meer respect voor Orban die zich niet laat chanteren en z'n rug recht houdt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |