Ik vermoed dat het voorverwarmen gaat via de grillfunctie. Zo is het iig bij onze Whirlpool. En dat gaat best snel.quote:Op zondag 24 maart 2024 14:55 schreef Karel050 het volgende:
Ik heb het inmiddels inderdaad op p4 gezien. Het is één van de handmatige functies en heet "snel verwarmen" (i.p.v. voorverwarmen elders in de handleiding).
Iedereen bedankt voor de hulp.
Tupperware voor in de oven, neem ik aan?quote:Op zondag 24 maart 2024 16:09 schreef Troel het volgende:
Mocht je Tupperware gebruiken: NOOIT in combinatie met de grill. Let er dan dus goed op dat als je de bak erin zet tijdens het voorverwarmen dat de grill dan niet aan staat
Je hebt specifieke ovendingen van Tupperware inderdaadquote:Op zondag 24 maart 2024 17:51 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Tupperware voor in de oven, neem ik aan?
Ik doe wat er in de oven moet idd eigenlijk nooit alvast in de oven, want die stoot aan grillwarmte is vaak helemaal niet bevorderlijk.
Dat soort dingen zijn vaak bestendig tot max 220 of in die buurt. Die grillstand is dan wel wat te veel.quote:Op zondag 24 maart 2024 17:53 schreef Troel het volgende:
[..]
Je hebt specifieke ovendingen van Tupperware inderdaad
Ze kunnen gewoon echt niet tegen de grillquote:Op zondag 24 maart 2024 18:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat soort dingen zijn vaak bestendig tot max 220 of in die buurt. Die grillstand is dan wel wat te veel.
Ha! Vandaar.quote:Op zondag 24 maart 2024 19:26 schreef Troel het volgende:
[..]
Ze kunnen gewoon echt niet tegen de grillDan smelten ze inderdaad. En heb er regelmatig eentje af moeten keuren voor garantie, vandaar dat ik het altijd even meld
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |