Het zou me niet verbazen om een titel op te geven om er meer voor terug te winnen. RBR na 2026 moet ik nog zien en of er plek is bij een topteam in 2026 ook.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Andere situatie. Hele andere situatie.
whut? jij hebt een grote glazen bol. vanaf welk jaar?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 21:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Max is weg bij RB, gewoon kijkende naar wat Max zelf zegt de afgelopen week is het vrij duidelijk dat die klaar is bij RB nu het Oostenrijkse kamp de oorlog heeft verloren. Volgende jaar dan maar een tussenjaar bij Merc en hopen dat Merc de juist keuze is voor daarna.
Dus die appjes zijn bewust gelekt om Horner weg te krijgen?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:09 schreef Middelpunt het volgende:
Verschoor weet uit betrouwbare bron dat ze net zo lang blijven stoken tot Horner weg is.
Waarom anders?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:14 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dus die appjes zijn bewust gelekt om Horner weg te krijgen?
Lijkt me ook niet dat zoiets per ongeluk gaat.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:14 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dus die appjes zijn bewust gelekt om Horner weg te krijgen?
Volgens mij gaat het vooral hier om:quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:23 schreef Jane het volgende:
Misschien een domme vraag, maar het is mij niet echt duidelijk welke concrete plannen Horner heeft waar Oostenrijk/kamp Verstappen het niet mee eens is. Ik lees wel 'machtswellusteling' e.d., maar dat soort termen gebruiken mensen meestal alleen als ze het ergens concreet mee oneens zijn. Iemand hier een idee wat het is?
quote:Het Italiaanse medium FormulaPassion meldt dat Horner in 2023 een opmerkelijk aanbod heeft neergelegd bij de Thaise aandeelhouders.
Volgens het Italiaanse medium klopte Horner in 2023 aan bij de familie Yoovidya met een aanbod het Formule 1-team helemaal of gedeeltelijk te kopen van het bedrijf. Horner zou hierbij hulp hebben gekregen van Britse investeerders. Als Horner dit voor elkaar had gekregen, had hij een rol gekregen die vergelijkbaar is met die van Toto Wolff bij Mercedes. Horner zou dit aanbod hebben gedaan zonder medeweten van de Oostenrijkse aandeelhouders. Als de overname was gelukt, waren de Oostenrijkers buitenspel gezet.
Als dit het echt is, dan snap ik het totaal.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:32 schreef Middelpunt het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het vooral hier om:
[..]
Mja, misschien.... Dit lijkt me wel een reden voor 'Oostenrijk' om boos op Horner te zijn, maar voor een coureur is het toch een beetje raar om daarom je teambaas weg te willen hebben, als je verder vindt dat hij z'n werk goed doet en het team goed leidt. Wat is de reden dat Max van Horner af wil? Denkt hij dat Horner een verkeerde weg in wil slaan? Heeft het met die nieuwe eigen motor te maken of zo?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:32 schreef Middelpunt het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het vooral hier om:
[..]
Horner zorgt voor onrust in een omgeving die geen onrust kan hebben om op de absolute top waar ze zitten te kunnen blijven presteren.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:42 schreef Jane het volgende:
[..]
Mja, misschien.... Dit lijkt me wel een reden voor 'Oostenrijk' om boos op Horner te zijn, maar voor een coureur is het toch een beetje raar om daarom je teambaas weg te willen hebben, als je verder vindt dat hij z'n werk goed doet en het team goed leidt. Wat is de reden dat Max van Horner af wil? Denkt hij dat Horner een verkeerde weg in wil slaan? Heeft het met die nieuwe eigen motor te maken of zo?
Max wil niet van Horner af, Max wil dat Helmut blijftquote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:42 schreef Jane het volgende:
[..]
Mja, misschien.... Dit lijkt me wel een reden voor 'Oostenrijk' om boos op Horner te zijn, maar voor een coureur is het toch een beetje raar om daarom je teambaas weg te willen hebben, als je verder vindt dat hij z'n werk goed doet en het team goed leidt. Wat is de reden dat Max van Horner af wil? Denkt hij dat Horner een verkeerde weg in wil slaan? Heeft het met die nieuwe eigen motor te maken of zo?
Dat laatste zeker, maar inmiddels heb ik ook wel het idee dat hij van Horner af wil. Wilde hem ook niet steunen, enz.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:48 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Max wil niet van Horner af, Max wil dat Helmut blijft
Dat zou ook niet nodig moeten zijn, Persoonlijk zou ik Horner ook niet gesteund hebben.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 23:50 schreef Jane het volgende:
[..]
Dat laatste zeker, maar inmiddels heb ik ook wel het idee dat hij van Horner af wil. Wilde hem ook niet steunen, enz.
Zo lijkt het nu wel, idd.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 00:06 schreef Evenstar het volgende:
Alleen maar verliezers straks.
Horner krijgt dan misschien zijn team, maar heeft aardig wat imagoschade opgelopen en is straks zijn beste adviseur, coureur en misschien ook wel Newey kwijt.
Max blijft loyaal aan Helmut, maar is zijn dominante team kwijt.
Gaat horner nu niet weg, dan implodeert die hele zooi.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 00:17 schreef Jane het volgende:
[..]
Zo lijkt het nu wel, idd.
Toch denk ik dat er ook iets moet meespelen v.w.b. Horners toekomstvisie voor het team o.i.d. Vooral ook omdat nu kennelijk Newey ook al geen zekerheid meer is.
Als dit zo doorgaat is dit het laatste jaar dat wie dan ook in een RBR races wint.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 00:25 schreef Red_85 het volgende:
Als het zo doorgaat is dit het laatste jaar dat Max in een RBR races wint.
Natuurlijk, hij heeft getracht met een groep investeerders het team over te nemen en misschien speelt dat nog steeds.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 00:17 schreef Jane het volgende:
[..]
Zo lijkt het nu wel, idd.
Toch denk ik dat er ook iets moet meespelen v.w.b. Horners toekomstvisie voor het team o.i.d. Vooral ook omdat nu kennelijk Newey ook al geen zekerheid meer is.
Als Max gaat, dan graag deze mee inderdaadquote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:29 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Nou Newey, GP, Helmut en Max naar Mercedes dan maar. Hop hop.
Lijkt me niet, die planning is zo strak, die hebben voor volgend jaar ook nog wel een hele goeie auto, dan is het net de vraag wie ze erin zetten.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 00:58 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Als dit zo doorgaat is dit het laatste jaar dat wie dan ook in een RBR races wint.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |