Ik heb wat getallen aangepast... maar veel hebben ze ook niet meer gewonnen..quote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:36 schreef wolfrolf het volgende:
goeie OP, lekker up to date [ afbeelding ]
Ook huilen om Frenkie? Gaat het goed komen, Tong? Of wordt het EK’tje skippen?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
quote:Op maandag 22 april 2024 20:18 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ook huilen om Frenkie? Gaat het goed komen, Tong? Of wordt het EK’tje skippen?Frenkie is onze beste speler. Dus hopen dat-ie op tijd herstelt. Maar ik zal het verder geen drama meer vinden. Dat fanatieke is er wel een beetje van af.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoop voor hem persoonlijk dat dit niet structureel is of wordt.
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
Onze Tong niet zo fanatiek meer,quote:Op dinsdag 23 april 2024 09:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Frenkie is onze beste speler. Dus hopen dat-ie op tijd herstelt. Maar ik zal het verder geen drama meer vinden. Dat fanatieke is er wel een beetje van af.Hoop voor hem persoonlijk dat dit niet structureel is of wordt.
2 grote tournooien en 1 "kleine. Twee keer gekozen in het team van het tournooi en één keer dit......quote:Op dinsdag 23 april 2024 10:13 schreef klaasweetalles het volgende:
hoeveel grote toernooien heeft hij inmiddels gespeeld en op elk toernooi onzichtbaar
Ik ben nog steeds bovengemiddeld geīnteresseerd hoor. Ha ha ha. Ben inmiddels 61 en gaat dan meer relativeren. Ben Sjakie Swart niet.quote:Op dinsdag 23 april 2024 10:35 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Onze Tong niet zo fanatiek meer,? Dat heb ik dan niet meegekregen,
. Maar ja, laten we dan maar hopen voor de gozer dat hij niet structureel in de kreukels ligt.
Gelukkig maar. We kunnen niet Tong ook nog verliezen aan een afgenomen interesse in voetbal.quote:Op dinsdag 23 april 2024 11:07 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds bovengemiddeld geīnteresseerd hoor. Ha ha ha. Ben inmiddels 61 en gaat dan meer relativeren. Ben Sjakie Swart niet.
Doe normaalquote:Op dinsdag 23 april 2024 11:04 schreef tong80 het volgende:
[..]
2 grote tournooien en 1 "kleine. Twee keer gekozen in het team van het tournooi en één keer dit......
Op 22 augustus 2018 werd bekend dat de Jong zijn debuut maakte in de voorselectie voor het Nederlands elftal, voor een oefenduel met Peru.[49] Hij verving Georginio Wijnaldum in de 46e minuut in dit oefenduel.[50] Drie dagen later debuteerde hij tegen Frankrijk in de basis tijdens de eerste wedstrijd van Oranje in de eerste editie van de UEFA Nations League. De Jong werd door zijn medespelers, voetbalanalisten en de bondscoach gezien als een aanwinst voor het Nederlands elftal, en handhaafde zich daardoor in de basis. Met Nederland bereikt hij de finale van de Nations League. De Jong wordt gekozen als grootste talent van de finaleronde van de Nations League.
Ajax ?quote:Op woensdag 24 april 2024 23:27 schreef wolfrolf het volgende:
xavi
er waren zeker geen andere geīnteresseerde clubs
Ik snap dat ‘ie dan nog liever in die slangenkuil blijft zitten (of z’n trainersschoenen aan de olijfbomen hangt)quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |