quote:Het ging er ongekend heftig aan toe op 17 februari in Den Haag toen Eritreeërs in gevecht gingen met de Haagse politie. Daarbij raakten 29 agenten gewond en werden verschillende voertuigen in brand gestoken. Vandaag dient de rechtszaak tegen twaalf mensen die daarvoor zijn opgepakt, onder wie hun veronderstelde leider. Deze Johannes A., alias John Black, is de enige verdachte die nog vastzit.
https://nos.nl/l/2520767
Zachte heelmeesters..quote:
Ook in Duitsland jaarlijks rellen bij een Eritrees music festival in Gießen.quote:
quote:Yes, this man is the mastermind of what happened in Giessen on Saturday, August 20th. His name is Youhanes Abraha, nicknamed John Black, and he is also very active on Paltalk. He lives in Holland.
Schitterende verrijking voor Europa.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 08:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Ook in Duitsland jaarlijks rellen bij een Eritrees music festival in Gießen.
[..]
[ x ]
Een gevaar voor het westen dit tuig. Oppakken, stokslagen en uitzetten. Weg met dit achterlijke volk.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 08:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Ook in Duitsland jaarlijks rellen bij een Eritrees music festival in Gießen.
[..]
[ x ]
Tja, de conclusie kan dus worden getrokken dat deze mensen eigenlijk allemaal vrijuit zullen gaan. Bijzonder, een halve buurt in de fik steken en vandaliseren en niet bestraft worden. En laten we nu ook niet doen alsof er geen beelden genoeg zijn, deze mensen wordt gewoon een hand boven het hoofd gehouden en het mag ook duidelijk zijn waarom.quote:
quote:De overheid heeft slechts beperkt zicht op spanningen binnen de Eritrese gemeenschap in Nederland. Mede daardoor werden signalen gemist die vooraf wezen op het hevige geweld dat Eritreeërs medio februari pleegden in Den Haag. Dat blijkt uit onderzoek van de gezamenlijke onderzoeksredactie van de NOS en Nieuwsuur.
De politie en de gemeente Den Haag werden op 17 februari verrast door de intensiteit van het geweld bij een Eritrees feest. Festivalbezoekers werden aangevallen, maar ook de politie.
https://nos.nl/l/2520852
De NCTV ligt ook weer lekker te suffen.quote:In de dreigingsanalyses van de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV) wordt de spanning binnen de Eritrese gemeenschap of de activiteiten van oppositiegroepen niet genoemd. Waarom dat niet het geval is, wil de NCTV niet toelichten. Wel zegt de dienst geen aanwijzingen te hebben voor een 'lange arm' van de Eritrese regering.
En iedereen zal weer reageren dat ze dit totaal niet zagen aankomen en erg geschrokken zijnquote:Op zaterdag 25 mei 2024 22:42 schreef Cilantro het volgende:
[ x ]
De mannetjes met vogelnest kapseltjes gaan weer los.
Mag hopen dat het een van de nieuwe MQ9 drones is.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 22:42 schreef Cilantro het volgende:
[ x ]
De mannetjes met vogelnest kapseltjes gaan weer los.
Jammer, dit gewoon laten escaleren is op lange termijn de beste oplossing.quote:
quote:Op vrijdag 17 mei 2024 08:44 schreef Nober het volgende:
His name is Youhanes Abraha, nicknamed John Black
Dus de NOS noemt hem Johannes, terwijl hij waarschijnlijk dus eigenlijk Youhanes heet?quote:
Dat zou best raar zijn, maar idd.quote:Op zondag 26 mei 2024 20:29 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
[..]
Dus de NOS noemt hem Johannes, terwijl hij waarschijnlijk dus eigenlijk Youhanes heet?
Ik denk dat de NOS de Karelsbrug in Praag net zo benoemt, als ik het hier opschrijf.quote:Op zondag 26 mei 2024 21:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat zou best raar zijn, maar idd.Andere namen worden toch ook in principe niet vernederlandst? Ik heb het de NOS althans nog nooit over de Britse koning Karel de Derde horen hebben...
We hebben gewoon met open ogen een sluimerende burgeroorlog geimporteerd.quote:
Ga gewoon met ze in gesprek en probeer de onvrede weg te nemen. Is echt geen wiskunde.quote:Op maandag 27 mei 2024 10:41 schreef Hathor het volgende:
[..]
We hebben gewoon met open ogen een sluimerende burgeroorlog geimporteerd.
Ik heb helemaal geen behoefte om met Afrikaanse barbaren in gesprek te gaan. We hebben hier te maken met voorstanders van het regime en tegenstanders, die elkaar dus bij elke gelegenheid proberen op te zoeken. En dat vecht men dus uit in onze straten. Daarnaast kun je je afvragen wat voorstanders van het regime hier uberhaupt te zoeken hebben, die zijn dus nergens voor gevlucht, en mogelijk zijn ze zelfs met een bepaalde opdracht naar hier gekomen.quote:Op maandag 27 mei 2024 10:43 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ga gewoon met ze in gesprek en probeer de onvrede weg te nemen. Is echt geen wiskunde.²
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |