Oke ja ik weet niet of ze me op basis van een simpel duo screenshot een 8 jarig saldo aan pensioen gaan uitkerenquote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Waarom moet het een PDF zijn? Is een screenshot niet ook prima?
Wat wordt er gevraagd op het formulier?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:10 schreef roos94 het volgende:
[..]
Oke ja ik weet niet of ze me op basis van een simpel duo screenshot een 8 jarig saldo aan pensioen gaan uitkeren
Als jij het kan zien, kan BPFBouw dat waarschijnlijk ook opvragen. Moet je misschien toestemming voor geven.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:10 schreef roos94 het volgende:
[..]
Oke ja ik weet niet of ze me op basis van een simpel duo screenshot een 8 jarig saldo aan pensioen gaan uitkeren
BPFBouw kan niet in DUO kijken. Ze kunnen dat ook niet namens een persoon opvragen. @TS een online bewijs van inschrijving wat in DUO staat zou voldoende moeten zijn als bewijs.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Als jij het kan zien, kan BPFBouw dat waarschijnlijk ook opvragen. Moet je misschien toestemming voor geven.
Ze vragen daar niks over mn studie.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:13 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat wordt er gevraagd op het formulier?
Dat is toch vreemd, als ze moeten vaststellen voor hoeveel/welke jaren je recht hebt.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:31 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ze vragen daar niks over mn studie.
Niet onder de 18.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:36 schreef BEFEM het volgende:
Mocht je moeder overigens ook overleden zijn dan moet je dat aangeven. Dan krijg je 2x geld. Eventuele broers of zussen zou ik trouwens ook inlichten, die hebben ook recht.
Weet niet of je aan je broers en zussen refereert of aan het mogelijke overlijden van je moeder maar voor het eerste gelden dezelfde regels als voor jou, waren ze toen je vader overleed jonger dan 18 óf studeerden ze tot een maximum van 27 jaar dan hebben ze ook recht. In principe zouden ze al aangeschreven moeten zijn zolang ze in het BRP bekend zijn bij je vader. Aangezien het bij jou ook lang duurde tot ze je gevonden hadden kan een check geen kwaad.quote:
Volgens hen wel:quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:30 schreef BEFEM het volgende:
[..]
BPFBouw kan niet in DUO kijken. Ze kunnen dat ook niet namens een persoon opvragen. @:TS een online bewijs van inschrijving wat in DUO staat zou voldoende moeten zijn als bewijs.
quote:Een kind dat studeert staat ingeschreven bij de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO). Elk jaar controleren we of dit voor jouw kind nog zo is. Zo niet? Dan stopt het wezenpensioen. Is er geen inschrijving bekend bij de DUO? Dan sturen wij een studieverklaring naar je studerende kind. Je kind moet deze invullen als bewijs dat het studeert.
De vraag is of bij DUO die informatie ook achteraf zo verschaft.quote:
Heb geen siblings maar bedankt voor het meedenken.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:39 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Weet niet of je aan je broers en zussen refereert of aan het mogelijke overlijden van je moeder maar voor het eerste gelden dezelfde regels als voor jou, waren ze toen je vader overleed jonger dan 18 óf studeerden ze tot een maximum van 27 jaar dan hebben ze ook recht. In principe zouden ze al aangeschreven moeten zijn zolang ze in het BRP bekend zijn bij je vader. Aangezien het bij jou ook lang duurde tot ze je gevonden hadden kan een check geen kwaad.
En over je moeder, mocht ze overleden zijn voordat je klaar was met studeren dan heb je over dat gedeelte recht op een dubbele uitkering.
Ja dat vind ik ook raar.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 19:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat is toch vreemd, als ze moeten vaststellen voor hoeveel/welke jaren je recht hebt.
In mijnduo kan je opzoeken welke gegevens er nog van jou in de registers staan.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
De vraag is of bij DUO die informatie ook achteraf zo verschaft.
Het hele lijstje staat bij mij gewoon op duo. Vanaf middelbare school jaren tot elk jaar mbo en hbo en dat dateert van begin jaren 10.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:11 schreef sigme het volgende:
[..]
In mijnduo kan je opzoeken welke gegevens er nog van jou in de registers staan.
Maar van de AVG moeten inschrijfgegevens als je al 5 jaar nergens meer onderwijs volgt, worden vernietigd. Voor HO (HBO + Universiteit) is de wetgeving niet eenduidig, dus daarvan staan ook alle oude gegevens nog in de registers. MBO wordt wel na 5 jaar geschoond, tenzij er nog andere inschrijvingen staan. Dus in dit geval kan de HBO-inschrijving ervoor zorgen dat de oude MBO-inschrijving bewaard blijft (voor zolang het duurt, als ze de wet iets anders uitleggen is het zo foetsie).
Diplomagegevens worden veel langer bewaard (tenzij je dood bent, dan worden ze gewist).
Is je laatste inschrijving al meer dan 5 jaar oud?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:24 schreef roos94 het volgende:
[..]
Het hele lijstje staat bij mij gewoon op duo. Vanaf middelbare school jaren tot elk jaar mbo en hbo en dat dateert van begin jaren 10.
Als TS een overzicht zou moeten aanleveren van de jaren waarin ze voltijds dagopleiding volgde, hoe zou ze dat volgens jou het beste kunnen doen?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:11 schreef sigme het volgende:
[..]
In mijnduo kan je opzoeken welke gegevens er nog van jou in de registers staan.
Maar van de AVG moeten inschrijfgegevens als je al 5 jaar nergens meer onderwijs volgt, worden vernietigd. Voor HO (HBO + Universiteit) is de wetgeving niet eenduidig, dus daarvan staan ook alle oude gegevens nog in de registers. MBO wordt wel na 5 jaar geschoond, tenzij er nog andere inschrijvingen staan. Dus in dit geval kan de HBO-inschrijving ervoor zorgen dat de oude MBO-inschrijving bewaard blijft (voor zolang het duurt, als ze de wet iets anders uitleggen is het zo foetsie).
Diplomagegevens worden veel langer bewaard (tenzij je dood bent, dan worden ze gewist).
Neequote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:25 schreef sigme het volgende:
[..]
Is je laatste inschrijving al meer dan 5 jaar oud?
Oh, dan klopt het sowieso dat alles nog beschikbaar is want dan mag het wettelijk nog niet verwijderd worden.quote:
Die schermprint.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:26 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als TS een overzicht zou moeten aanleveren van de jaren waarin ze voltijds dagopleiding volgde, hoe zou ze dat volgens jou het beste kunnen doen?
Er wordt heel veel met terugwerkende kracht in digitale systemen gezet.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:30 schreef roos94 het volgende:
Vind het sws raar dat ik 14jr na dato pas dit krijg terwijl ik het al in 2010 moest krijgen. Ze hadden mn gegevens niet zeggen ze dan (alsof ik hier illegaal verblijf ofzo) en nu hebben ze ineens wel mijn gegevens gevonden?want ik heb me nergens aangemeld of wat dan ook
?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:42 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Kun je niet eens op mijn reactie reageren?
Zie post 24, 25, 26.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 20:42 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Kun je niet eens op mijn reactie reageren?
Mijn Overheid al ingelogd met DigiD en dan bij “mijn familie”?quote:
Ja gevonden.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 21:23 schreef Chinless het volgende:
[..]
Mijn Overheid al ingelogd met DigiD en dan bij “mijn familie”?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |