Gelukkig moest ik het bij mijn schoonmoeder op hout ophangen, een houten plank boven het raam. Maar beton/steen is toch wat andere koek inderdaad.quote:Op zondag 28 januari 2024 22:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb niet naar prijzen gekeken.
Maar ik denk wel dat het voor jou de oplossing is.
Zelf rails ophangen is ook best een ding als je nog niet zo bedreven bent met een boormachine. Ik had op mijn eerste adres het geluk dat er gewoon nog rails hingen en mijn moeder de gordijnen in een avond heeft gemaakt.
Sneu voor je moederquote:Op zondag 28 januari 2024 22:34 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Nee, 30+ en bleef langer dan gewenst thuiswonen omdat mama alzheimer kreeg, allerlei dingen vergeet en doodongelukkig wordt van eenzaamheid als er een week niemand op bezoek komt. Maar bijna hetzelfde idd
Prima ervaringen met het laten opmeten door Leen Bakker, ophangen hebben zij ook gedaan, monteur was heel bijzonder, maar uiteindelijk hangt alles. We hebben grotendeels vouwgordijnen en dat komt nogal precies qua meten. Duurt wel lang hoor, voordat je de boel hebt hangen.quote:Op zondag 28 januari 2024 22:36 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Denk dat het ik het door die gasten van Leen Bakker laat doen, Kwantum rekent al 60 euro enkel voorrijkosten. Laten opmeten en ophangen zal ook niet goedkoop zijn, maar dan ben ik van het gezeik af.
Wat was je kwijt?quote:Op maandag 29 januari 2024 10:36 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Prima ervaringen met het laten opmeten door Leen Bakker, ophangen hebben zij ook gedaan, monteur was heel bijzonder, maar uiteindelijk hangt alles. We hebben grotendeels vouwgordijnen en dat komt nogal precies qua meten. Duurt wel lang hoor, voordat je de boel hebt hangen.
Als er betere alternatieven zijn hoor ik het ook graag. Rolgordijnen en luxaflex zijn niet echt mijn ding, maar misschien is dat beter?quote:Op maandag 29 januari 2024 14:26 schreef eigendeegcookie het volgende:
Je zegt dat je ramen van muur tot muur gaan. Dan hangen je gordijnen dus gedeeltelijk voor het raam als de gordijnen open zijn. Tenzij je rails neemt met een bocht aan weerskanten, dan kunnen de gordijnen voor de muur hangen en houden ze geen licht tegen wanneer ze open zijn.
Ik vind 21 werkdagen dus echt lang wachten. Of ben ik dan een zeikerd?quote:Op maandag 29 januari 2024 16:13 schreef Scriptascripta het volgende:
Onze gordijnen komen van voordeelgordijnen.nl. Enkele plooi, met haakjes. Meetinstructie was heel duidelijk. Als je alles hebt ingevuld, dun zie je gelijk wat het kost. Levertijd 21 werkdagen. Ook proefstaaltjes aanvragen gaat snel, dan zie je gelijk of je de stof mooi vindt.
Dat is je onervarenheid.quote:Op maandag 29 januari 2024 16:21 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Ik vind 21 werkdagen dus echt lang wachten. Of ben ik dan een zeikerd?
Dan worden ze wel op maat gemaakt. Bij kant en klare ben je sneller, maar ik doe liever iets goed, dan ern halfbakken oplossing die het net niet is.quote:Op maandag 29 januari 2024 16:21 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Ik vind 21 werkdagen dus echt lang wachten. Of ben ik dan een zeikerd?
Echt klote dat je 4+ weken moet wachten op gordijnen. Nooit gedacht dat dit zoveel tijd zou kosten, anders was het het eerste dat ik gedaan had toen ik de sleutel kreeg.quote:
Laat je daarover adviseren als er iemand komt kijken.quote:Op maandag 29 januari 2024 17:24 schreef Gobledygook het volgende:
In de woonkamer zit trouwens een deur naar het balkon. Is het handiger om gordijnen dan over de hele muur te hangen, of stoppen bij de deur?
Je moet misschien ook niet per se alles in een keer willen doen. Soms moet je er al even wonen om te weten wat handig is.quote:Op maandag 29 januari 2024 17:25 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Echt klote dat je 4+ weken moet wachten op gordijnen. Nooit gedacht dat dit zoveel tijd zou kosten, anders was het het eerste dat ik gedaan had toen ik de sleutel kreeg.
Ja het hoeft van mij ook niet zo 123 maar in de woonkamer zie je zowat niks op de TV als de zon goed schijnt en in de slaapkamer is het toch wel chill als er niemand naar binnen kijkt als je een keer in je blote reet ofzo loopt. Ik dacht ook ga er eerst wel wonen en gordijnen komen later, maar in de praktijk is dat toch vrij lastigquote:Op maandag 29 januari 2024 17:34 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Laat je daarover adviseren als er iemand komt kijken.
Wij kunnen dat toch moeilijk beoordelen zonder te weten hoe en wat.
[..]
Je moet misschien ook niet per se alles in een keer willen doen. Soms moet je er al even wonen om te weten wat handig is.
Wil je ook iets tegen de inkijk overdag?
Tijdelijk gewoon iets van papier op de ramen plakken, wij hebben een paar maanden met inpakpapier van het verhuizen op de ramen geleefd. Het is niet anders, er kon niet eerder gemeten worden dan dat er een vloer lag, eerder kwam Leen Bakker gewoon niet meten. Hoort er allemaal een beetje bij. Het is geen woonprogramma op tv waar ze binnen 2 dagen je hele huis aangekleed en ingericht hebben.quote:Op maandag 29 januari 2024 17:43 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Ja het hoeft van mij ook niet zo 123 maar in de woonkamer zie je zowat niks op de TV als de zon goed schijnt en in de slaapkamer is het toch wel chill als er niemand naar binnen kijkt als je een keer in je blote reet ofzo loopt. Ik dacht ook ga er eerst wel wonen en gordijnen komen later, maar in de praktijk is dat toch vrij lastig
Ik begrijp best dat je ongeduldig bent. Toen ik wou verhuizen wou ik sommige dingen ook snel maar zo gaat dat helaas niet. Desnoods plak je nu wat kranten tegen raam aan en wacht je tot je gordijnen hebt.quote:Op maandag 29 januari 2024 17:43 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Ja het hoeft van mij ook niet zo 123 maar in de woonkamer zie je zowat niks op de TV als de zon goed schijnt en in de slaapkamer is het toch wel chill als er niemand naar binnen kijkt als je een keer in je blote reet ofzo loopt. Ik dacht ook ga er eerst wel wonen en gordijnen komen later, maar in de praktijk is dat toch vrij lastig
Denk dan idd eens aan tijdelijke, goedkope oplossingen.quote:Op maandag 29 januari 2024 17:43 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Ja het hoeft van mij ook niet zo 123 maar in de woonkamer zie je zowat niks op de TV als de zon goed schijnt en in de slaapkamer is het toch wel chill als er niemand naar binnen kijkt als je een keer in je blote reet ofzo loopt. Ik dacht ook ga er eerst wel wonen en gordijnen komen later, maar in de praktijk is dat toch vrij lastig
Dit is misschien wel een idee. Zou er wel drie of vier nodig hebben per raam. Ik snap alleen niet helemaal hoe je dit aan de muur bevestigtquote:Op maandag 29 januari 2024 17:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Denk dan idd eens aan tijdelijke, goedkope oplossingen.
Ikea heeft deze bijv. https://www.ikea.com/nl/n(...)onkergrijs-90369507/
Volgens mij is het zo'n plakdingquote:Op maandag 29 januari 2024 18:11 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Dit is misschien wel een idee. Zou er wel drie of vier nodig hebben per raam. Ik snap alleen niet helemaal hoe je dit aan de muur bevestigt
Hier de montagehandleiding.quote:Op maandag 29 januari 2024 18:11 schreef Gobledygook het volgende:
[..]
Dit is misschien wel een idee. Zou er wel drie of vier nodig hebben per raam. Ik snap alleen niet helemaal hoe je dit aan de muur bevestigt
Handig. Binnenkort ff kijken hoeveel ik er nodig heb. Beter dan kartonquote:Op maandag 29 januari 2024 18:16 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Hier de montagehandleiding.
https://www.ikea.com/nl/n(...)__AA-1490700-2-2.pdf
Plakken, dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |