Het is een winterwindow dus het niet zo dat er dan zoveel beweging is, Juventus was geinteresseerd maar konden weinig doen vanwege FFP.quote:Op donderdag 18 januari 2024 10:19 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dat verklaart niet waarom hij niet naar een grote club in een andere grote competitie (buiten Engeland/VK) gaat spelen. Dat komt echt door de geografische ligging van Nederland en de wens van zijn gezin.
Henderson is ook niet meer zo goed als vroeger, en blessuregevoelig, hoge leeftijd, dus dat kan ook allemaal een rol spelen. Ben er zelf nog niet van overtuigd dat Ajax hier geen kat in de zak koopt. Als ik lees van Liverpool-supporters over zijn laatste seizoen bij Liverpool dan begin ik te vrezen. Vooral zijn arbeid en loopvermogen zou een stuk minder zijn
Pasveer blij dat er weer iemand is die hem kan spotten in de gym.quote:Op donderdag 18 januari 2024 10:52 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dit idd, bijsturen, leidersrol oppakken, mensen meenemen (naar de gym)
linksback en een rechtsbuiten als grootste wens. Maar dat gaat in de winter niet gebeurenquote:Op donderdag 18 januari 2024 11:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is een winterwindow dus het niet zo dat er dan zoveel beweging is, Juventus was geinteresseerd maar konden weinig doen vanwege FFP.
En verder is het afwachten wat hij kan brengen, Liverpool onder Klopp is denk ik de club die de grootste roofbouw op hun middenvelders pleegt, dat je daar niet meer alle wedstrijden voluit kan spelen is vrij normaal, hij heeft het nog lang volgehouden dus dat zegt me niet zoveel.
Ik denk dat hij echt wel van waarde gaat zijn voor Ajax maar ik zie het meer als de zwaluw die nog geen zomer maakt, daar is meer voor nodig.
Je hebt geloof ik 5 linksbacks als ik Wijndal ook nog meetel, daar moeten er eerst wel wat van weg, maar eens.quote:Op donderdag 18 januari 2024 12:09 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
linksback en een rechtsbuiten als grootste wens. Maar dat gaat in de winter niet gebeuren
ja bizar, hoewel avila zichzelf niet als een back ziet en martha tot dit sezoen niet eens een back was dacht ik.quote:Op donderdag 18 januari 2024 12:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je hebt geloof ik 5 linksbacks als ik Wijndal ook nog meetel, daar moeten er eerst wel wat van weg, maar eens.
Het blijft ook een wisselwerking maar van Sosa had ik inmiddels wel wat meer verwacht, achteraf dus liever Nico gehad, niet dat hij een topper is maar brengt wel grinta, Sosa lijkt zo uit de Bulldog gestapt.quote:Op donderdag 18 januari 2024 12:19 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
ja bizar, hoewel avila zichzelf niet als een back ziet en martha tot dit sezoen niet eens een back was dacht ik.
Elke speler komt daar tekort, mqar je zou er idd eerst een paar moeten slijten, dat zullen als echt backs wel wijndal en sosa zijn.
Prima, meteen doen.quote:Ajax zou bod op Sánchez binnen hebben
Jorge Sánchez keert mogelijk terug naar zijn vaderland Mexico. De 26-jarige Ajacied, die momenteel wordt verhuurd aan FC Porto, schijnt te worden begeerd door Cruz Azul. De Mexicanen zouden zelfs al 4 miljoen euro hebben geboden. Sánchez ligt nog voor 2,5 jaar vast bij Ajax. (Bron: ESPN Mexico)
Hij schijnt zo'n beetje nu in Amsterdam te zijn.quote:Op donderdag 18 januari 2024 13:24 schreef Bofjijff het volgende:
Dat het maar snel rond komt. Eerst maar ff tekenen
Big Lebowski altijd +1quote:Op donderdag 18 januari 2024 12:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het blijft ook een wisselwerking maar van Sosa had ik inmiddels wel wat meer verwacht, achteraf dus liever Nico gehad, niet dat hij een topper is maar brengt wel grinta, Sosa lijkt zo uit de Bulldog gestapt.
[ afbeelding ]
Komt ook een beetje door de Engelse media, er zal verder weinig gebeuren denk ik want oa Sky zit er bovenop.quote:Op donderdag 18 januari 2024 14:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wel mooi hoe al die media nu meteen doen alsof Ajax Lionel Messi in zijn topdagen heeft binnen gehaald.
Ja waar staat dat dan? Lees juist meer kritische notenquote:Op donderdag 18 januari 2024 14:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wel mooi hoe al die media nu meteen doen alsof Ajax Lionel Messi in zijn topdagen heeft binnen gehaald.
Gewoon, alleen al de berichten dat hij is geland op Schiphol. Nou het is me wat hoor.quote:Op donderdag 18 januari 2024 14:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja waar staat dat dan? Lees juist meer kritische noten
Ik heb nog geen push bericht gekregen, dat komt nog denk ik.quote:Op donderdag 18 januari 2024 14:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Gewoon, alleen al de berichten dat hij is geland op Schiphol. Nou het is me wat hoor.
Als hij nou met de stoomboot was gekomen, dat was wel een push waard geweest.quote:Op donderdag 18 januari 2024 14:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb nog geen push bericht gekregen, dat komt nog denk ik.
Ik had hem eigenlijk verwacht op een arrenslee of een witte schimmelquote:Op donderdag 18 januari 2024 14:39 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als hij nou met de stoomboot was gekomen, dat was wel een push waard geweest.
Herman heeft wel formaat stoombootquote:Op donderdag 18 januari 2024 14:39 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als hij nou met de stoomboot was gekomen, dat was wel een push waard geweest.
quote:Op donderdag 18 januari 2024 14:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Herman heeft wel formaat stoomboot
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
wtactualf.quote:Op donderdag 18 januari 2024 14:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Herman heeft wel formaat stoomboot
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |