Nog ff onduidelijk.quote:
Dit is zieligquote:Op donderdag 29 februari 2024 17:09 schreef Ali_boo het volgende:
Stoere man ben je wanneer je kinder speelgoed sloopt
Hashem must be proud![]()
[ x ]
Ze zijn min of meer gedwongen om gezamenlijk naar Rafa te verhuizenquote:Op donderdag 29 februari 2024 17:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nog ff onduidelijk.
Hebben ze die mensen zodanig uitgehongerd dat ze elkaar vertrappelen. Of schieten ze gewoon op uitgehongerde mensen die drummen voor een beetje eten?
Het gelach op het achtergrond en de trots in zijn ogen terwijl die de hele winkel slooptquote:Op donderdag 29 februari 2024 17:21 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dit is zielig
Maar typerend zeker
Ja dat moet héquote:Op donderdag 29 februari 2024 17:28 schreef Ali_boo het volgende:
En dan druk ik me nog heel voorzichtig uit
Helaas ben je min of meer genoodzaakt om op eierenschalen te lopenquote:
Gelezen dat hij het gedaan heeft omdat er reeds US troops in de Gaza tunnels actief waren.quote:Op donderdag 29 februari 2024 17:44 schreef Ali_boo het volgende:
Volgens de man die zichzelf in brand heeft gestoken een paar dagen terug
Is de VS van plan om troepen naar Israel te sturen
[ x ]
En straks weer met de anti-semiet vlag zwaaien als er iemand terugslaat.quote:
Datzelfde geldt voor Gaza, daar over wordt nu gepiept dat Israël terug slaat.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 06:51 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
En straks weer met de anti-semiet vlag zwaaien als er iemand terugslaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |