Of keept klompvoet?quote:Op woensdag 19 juni 2024 11:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mokerdikke Wattimena op rechtsbuiten, een centrum Kuivenhoven/vdVoort en geen Veenstra. Dit kan écht niet.
Niels Zonneveld lijkt me een keeper Noppert een domme back, Dolle Dirk moet lekker een spits (en het gras) opvreten. Geen Veenstra is ook belachelijk inderdaad, ik moest dit jaar trouwens tegen zijn zoontje voetballen en die kon dat best aardig. Hij was twee keer te kijken dus wel een liefhebber.quote:Op woensdag 19 juni 2024 11:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mokerdikke Wattimena op rechtsbuiten, een centrum Kuivenhoven/vdVoort en geen Veenstra. Dit kan écht niet.
quote:
McDrek is geen burgerquote:Op dinsdag 20 augustus 2024 19:42 schreef Wertha het volgende:
[ afbeelding ]
Dit pareltje wil ik jullie niet onthouden.
Dit is gewoon zo smerig en met al die mensen wil ik niks te maken hebben.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 19:42 schreef Wertha het volgende:
[ afbeelding ]
Dit pareltje wil ik jullie niet onthouden.
Unlikely.quote:Op donderdag 22 augustus 2024 19:08 schreef wimderon het volgende:
Wat is dit en zitten hier nog nieuwe Koroleva's tussen @:Mani89?
Menu uitklappen. Staat daar top 501 performersquote:Op donderdag 12 september 2024 07:34 schreef heywoodu het volgende:
Ik zat even te zoeken naar Women's Series resultaten en kwam op deze pagina uit:
https://tv.dartconnect.co(...)20/performance/52533
Dartconnect ken ik uiteraard, maar die pagina met de beste legs van dat specifieke toernooi heb ik niet eerder gezien. Iemand een idee hoe je daar komt? Dit was toevallig een van de resultaten op Google, maar via de menu's binnen Dartconnect kan ik nergens vinden hoe je bij die pagina zou moeten komen?
Krijg nou wat, zit al een paar jaar resultaten te volgen daar en deze altijd over het hoofd gezien. Bedanktquote:Op donderdag 12 september 2024 07:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Menu uitklappen. Staat daar top 501 performers
Die zoekt vooral lekker overal de aandacht. En elk tv programma faaltquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |