Maakt het nog uit ? Is al bekend tegen wie we anders zouden moeten ? Ik meen iets van Spanje/Brasil gehoord te hebbenquote:Op maandag 4 december 2023 20:29 schreef borisz het volgende:
Argentina 31–26 Congo
Nu Oranje - Tsjechië.
Zeker. Als Nederland wint nemen ze 4 punten mee naar de hoofdronde, anders 2quote:Op maandag 4 december 2023 20:36 schreef chufi het volgende:
[..]
Maakt het nog uit ? Is al bekend tegen wie we anders zouden moeten ? Ik meen iets van Spanje/Brasil gehoord te hebben
Ja. Want resultaat neem je mee.quote:Op maandag 4 december 2023 20:36 schreef chufi het volgende:
[..]
Maakt het nog uit ? Is al bekend tegen wie we anders zouden moeten ? Ik meen iets van Spanje/Brasil gehoord te hebben
Oh ja dat is op die manier ... winnen dusquote:Op maandag 4 december 2023 20:38 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Zeker. Als Nederland wint nemen ze 4 punten mee naar de hoofdronde, anders 2
Ik gok 30-23 als eindstandquote:
quote:De bondscoach van de Nederlandse handbalsters kan tevreden zijn over het spel van zijn ploeg op het WK. Maar Per Johansson windt zich op over andere zaken: de indeling is wel erg gunstig voor de gastlanden.
(...)
Dat Nederland die twee landen treft, ligt niet alleen hun sportieve prestaties. De Zweedse krant Sportbladet beschreef deze week hoe de drie gastlanden Noorwegen, Zweden en Denemarken de groepsindeling van het WK naar hun hand hebben gezet. Nog voor de loting kregen acht landen een plek toebedeeld, dit gebeurde in overleg met de bondscoaches van de drie landen.
(...)
Spanje speelde echt niet goed ... dus die moeten nu van ons winnen en hopen dat Brasil weer van Tsjechie wintquote:
Over tien minuten NL - Spanje.quote:De Nederlandse handbalsters hebben zich verzekerd van een plek in de kwartfinales van het WK in Scandinavië. De ploeg van bondscoach Per Johansson eindigen door een nederlaag van Tsjechië tegen Brazilië sowieso bij de eerste twee in hun groep.
Oranje gaat met acht punten al aan kop in groep 4 en heeft twee punten voorsprong op Brazilië, dat met 30-27 van Tsjechië won. Alleen Spanje kan de wereldkampioen van 2019 nog voorbij. De eerste twee in de poule gaan door naar de kwartfinales.
Ik ben niet zo heel erg fan van haarquote:Op zondag 10 december 2023 16:36 schreef H.Vviv het volgende:
Broch opnieuw twee minuten. Die gaat het niet lang zo volhouden
Het is mij ook een raadsel waarom ze opeens weer er bij is.quote:Op zondag 10 december 2023 17:11 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik ben niet zo heel erg fan van haar
Nog even volhouden tot na de OS in Parijs.quote:Op zondag 10 december 2023 17:11 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik ben niet zo heel erg fan van haar
Gelijkspel zou wel genoeg zijn geweest toch?quote:Op zondag 10 december 2023 17:27 schreef chufi het volgende:
Ik kijk op de Spaanse zender en vragen ze om actie en wel nu !! ... gelijkspel is niet genoeg
Ja aangezien Brasil van Tsjechie heeft gewonnen ... Jammer maar tis niet anders ... Ze blijven volgens mij wel gewoon de wedstrijden uitzendenquote:Op zondag 10 december 2023 18:04 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Gelijkspel zou wel genoeg zijn geweest toch?
Onderlinge resultatenquote:Op zondag 10 december 2023 18:11 schreef Symphonic het volgende:
Ik snap het even niet…
Tsjechië door?
Brazilië heeft een veel beter doelsaldo
Onderling resultaat dus (en het daarbij horende doelsaldo, dat is voor Tsjechië het beste).quote:Op zondag 10 december 2023 20:03 schreef chufi het volgende:
Spanje wint van Brasil , Brasil wint van Tsjechie, Tsjechie wint van Spanje .... wie wat is door .. er zal vast nog wel een factor zijn... Brasil heeft het beste doelsaldo ...
Het gaat dan alleen om het doelsaldo van die onderlinge wedstrijden. Dat ze blijkbaar minder ruim wonnen van Oekraïne en Argentinië, maakt niet zoveel uitquote:Op zondag 10 december 2023 20:03 schreef chufi het volgende:
Spanje wint van Brasil , Brasil wint van Tsjechie, Tsjechie wint van Spanje .... wie wat is door .. er zal vast nog wel een factor zijn... Brasil heeft het beste doelsaldo ...
OK ja ik vermoedde al zoiets in die richting ...quote:Op zondag 10 december 2023 20:58 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Het gaat dan alleen om het doelsaldo van die onderlinge wedstrijden. Dat ze blijkbaar minder ruim wonnen van Oekraïne en Argentinië, maakt niet zoveel uit
Vooraf had ik Denemarken daar bij gezet in plaats van Frankrijk, maar die verloren al verrassend van Japan.quote:Op zondag 10 december 2023 21:25 schreef Slobeend het volgende:
Noorwegen en Frankrijk zijn in principe de beste twee landen van dit toernooi toch.
Doe Frankrijk maar als tegenstander....quote:Op zondag 10 december 2023 21:25 schreef Slobeend het volgende:
Noorwegen en Frankrijk zijn in principe de beste twee landen van dit toernooi toch.
Ja Ten Holte staat geweldig te keepenquote:Op dinsdag 12 december 2023 20:53 schreef heywoodu het volgende:
Vrij lang geen handbal gekeken, maar is Wester niet meer wat ze ooit geweest is, is de nieuwe keepster gewoon nog beter?
Ik durf oprecht te zeggen dat Ten Holte beter is dan Wester ooit is geweest.quote:Op dinsdag 12 december 2023 20:53 schreef heywoodu het volgende:
Vrij lang geen handbal gekeken, maar is Wester niet meer wat ze ooit geweest is, is de nieuwe keepster gewoon nog beter?
En lijdt ook onbegrijpelijk balverliesquote:Op dinsdag 12 december 2023 20:56 schreef H.Vviv het volgende:
Nederland komt gewoon niet door de Noorse dekking heen.
Dat van Noorwegen kon ook niet wat een dubbele uitsluiting opleverde. Daardoor zitten we bij de rust nog in de wedstrijd.quote:
Ja dat is dan ook het enige, want als je na rust weer zo slordig passt en waardeloos afrondt ga je er alsnog kansloos afquote:Op dinsdag 12 december 2023 21:09 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat van Noorwegen kon ook niet wat een dubbele uitsluiting opleverde. Daardoor zitten we bij de rust nog in de wedstrijd.
Afgedroogd vind ik wel wat heftig. Dat klinkt alsof Noorwegen het op 90% af kon en dat was zeker niet het geval. Van Nederlandse kant was het wel gewoonweg te slordig.quote:Op dinsdag 12 december 2023 21:54 schreef Szura het volgende:
Eigenlijk gewoon afgedroogd, simple as that. Enige reden dat je nog in de buurt kwam, was dat blokje met dubbele tijdstraf.
Nu nog vooral wel even het toernooi goed uitspelen en hopelijk 5e worden. Dat zal met het oog op een gunstigere poule op het OKT echt nodig zijn.quote:Op dinsdag 12 december 2023 22:03 schreef chufi het volgende:
Niet geworden waar we op gehoopt hadden ..... klaar en over .. tis niet anders
Japan acht ik niet kansloos. Die komen op het OKT in een poule bij Hongarije (7e OKT-plek dit WK) en Kameroen en daarnaast nog het beste land op dit WK dat zich niet heeft gekwalificeerd voor de Spelen. Dat wordt de winnaar van Zweden-Duitsland of Denemarken.quote:Op dinsdag 12 december 2023 22:22 schreef chufi het volgende:
Oh OKT speelt ook nog mee ... welke landen buiten Europa zouden een kans maken?
Alleen hebben we dit toernooi nogmaals gezien dat Spanje tegenwoordig niet zo goed meer is.quote:Op vrijdag 15 december 2023 13:32 schreef franklop het volgende:
Op het OKT gaan er dus twee landen naar de OS, anders zou een poule met Spanje niet direct gunstig zijn
Maar je zal zien dat je dan toch eens verrast wordtquote:Op vrijdag 15 december 2023 15:52 schreef TheArt het volgende:
[..]
Alleen hebben we dit toernooi nogmaals gezien dat Spanje tegenwoordig niet zo goed meer is.
Je kunt beter Slovenië hebben dan Spanje of niet?quote:Op vrijdag 15 december 2023 16:16 schreef TheArt het volgende:
Na de winst tegen Montenegro zijn de opties dus dit:
Bij winst tegen Duitsland en plek 5 op het WK:
Nederland
Verliezer van Tsjechië-Montenegro
Spanje
Argentinië
Bij verlies tegen Duitsland en plek 6:
Nederland
Winnaar van Tsjechië-Montenegro
Slovenië
Paraguay
Slovenië heeft een van de beste speelsters van de wereld in Ana Gros en Spanje is tegenwoordig niet veel meer, dus ben het daar niet mee eens.quote:Op vrijdag 15 december 2023 18:21 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Je kunt beter Slovenië hebben dan Spanje of niet?
Ook de nummers 2.quote:Op zondag 17 december 2023 18:11 schreef Marcoss het volgende:
Gaat alleen de winnaar dan naar de OS of ook de nummer 2?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |