En als een PVV'er dat doet met zíjn favoriete zondebok, geldt het dan ook?quote:Op zondag 26 november 2023 00:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
Als ze dat zijn, waarom dat niet gewoon benoemen?
Waarschijnlijk nooit uit de walm van je moeders kut gekomen, meter of 10 buitenshuis.quote:Op zondag 26 november 2023 00:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
Rot op man, je hebt geen flauw idee wie of wat ik tegenkom. Dombo.
Laat hem maar lekker eerlijk zijn hoor. Beter dan al dat verhulde gebabbel.quote:Op zondag 26 november 2023 00:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En als een PVV'er dat doet met zíjn favoriete zondebok, geldt het dan ook?
Pas op achter je, een buitenlander.quote:Op zondag 26 november 2023 00:50 schreef matthijst het volgende:
[..]
Waarschijnlijk nooit uit de walm van je moeders kut gekomen, meter of 10 buitenshuis.
Dombo.
Werd 'progressief' Nederland maar eens eerlijk.quote:Op zondag 26 november 2023 00:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Laat hem maar lekker eerlijk zijn hoor. Beter dan al dat verhulde gebabbel.
Maar van rechts weet je het dus.quote:Op zaterdag 25 november 2023 23:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
Rechts die zich achter LGBTwhatever verschuilt om hun anti islam te rechtvaardigen, maar ondertussen net zo weinig opheeft met LGBTwhatever als wat de moslims verwijten, daar valt ook niet op in te gaan.
Mij boeit het niet ouwe allochtonenknuffekaar, goede baan, eigen huis. Maar voor de minder bedeelde Nederlander zie ik liever dat zij geholpen worden dan weer een sloot allochtonen die na 5 jaar nog steeds van mijn belastinggeld leven.quote:Op zondag 26 november 2023 00:51 schreef Perrin het volgende:
[..]
Pas op achter je, een buitenlander.
Gezien de leegloop van de VVD richting de pvv zit daar het probleem niet helemaal.quote:Op zondag 26 november 2023 00:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Werd 'progressief' Nederland maar eens eerlijk.
Had in ieder geval een PVV-zege voorkomen.
Oh, waar zit het dan wel?quote:Op zondag 26 november 2023 01:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Gezien de leegloop van de VVD richting de pvv zit daar het probleem niet helemaal.
Een hoop tekst weer Etto! Niet gelezen dus.quote:Op zondag 26 november 2023 00:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Integendeel.
Het is de ultieme blinde vlek bij 'progressief' Nederland, en een van de redenen dat een flapdrol als Wilders thans de grootste is.
De hypocrisie, de drammerigheid, die cognitieve dissonantie... Jan Blanke Boerenlul overal en altijd verwijten niet 'tolerant' en 'inclusief' te zijn, campagnes om voor meer 'bewustzijn' en 'acceptatie' te zorgen bij de doorsnee burgerlul die helemaal niet met identiteitspolitiek bezig is... en ondertussen de ogen stijf dicht houden voor de aartsconservatieve intolerantie jegens andersdenkenden, andersgelovigen, niet-gelovigen, vrouwen, homo's, transgenders, Joden en BOVENAL 'afvalligen' bij een veel te groot deel van die ene religieuze groepering die kosten wat kost de hand boven het hoofd gehouden moet worden... Létterlijk met een erehaag in Utrecht.
Zolang de 'progressief' zó bang is racist te worden genoemd en niet verder kan kijken dan huidskleur en etniciteit - precies datgene wat ze de tegenstanders verwijten - en de zorgen van mensen (óók van afvalligen en liberale moslims!) niet serieus neemt, is dat hele pleidooi voor 'INCLUSIETOLERANTIEDIVERSITEIT' een gigantische wassen neus. Wit paternalisme. Witte erfschuld inlossen. Deugen op LinkedIn en Facebook. En natuurlijk niet doorhebben dat het gros van Nederland, blank, zwart, man, vrouw, homo, hetero die schijthypocrisie kotsbeu is.
Dat is een deel van de PVV kiezers, misschien 10 zetels, maar er komt ook een groot deel van de PvdA en CDA.quote:Op zondag 26 november 2023 01:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Gezien de leegloop van de VVD richting de pvv zit daar het probleem niet helemaal.
Daarom heb ik ook vraagtekens bij opmerkingen als "zo werkt een democratie nou eenmaal." Te makkelijk.quote:Op zaterdag 25 november 2023 23:35 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zijn mildheid is voor de buhne. Net als zijn sociale en zorg programma.
Hij wil hier een Verenigde Staten aan de Noordzee maken met een kleine maar strenge overheid, hoge celstraffen, war on drugs, en family valjeus.
Veel mensen hebben geen idee wat voor pannenkoek ze aan de macht hebben geholpen.
Idd, dat kun je zeggen tegen die linkse kliek die Wilders alweer aan het demoniseren zijn.quote:Op zondag 26 november 2023 00:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als iets zeker is, is dat we niets leren van het verleden.
Zit ook een groot deel bij die stemt in de trant van 'kweetnie,ik stem wel pvv '.quote:Op zondag 26 november 2023 03:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is een deel van de PVV kiezers, misschien 10 zetels, maar er komt ook een groot deel van de PvdA en CDA.
VVD is nog behoorlijk groot, CDA slechts 5 zetels, en PvdA 10-14 zetels na aftrek GL.
Tja, volgens jou is het de schuld van links dat de VVD leeg loopt.quote:Op zondag 26 november 2023 01:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh, waar zit het dan wel?
(Ik heb al een vermoeden, maar humor me)
Jij bent nog nooit in je leven een allochtoon tegengekomen, misschien dat je er daarom zo bang voor bent.quote:Op zondag 26 november 2023 00:54 schreef matthijst het volgende:
[..]
Mij boeit het niet ouwe allochtonenknuffekaar, goede baan, eigen huis. Maar voor de minder bedeelde Nederlander zie ik liever dat zij geholpen worden dan weer een sloot allochtonen die na 5 jaar nog steeds van mijn belastinggeld leven.
Maar goed, ieder zn hobby, de jouwe is schijnbaar links.
[ afbeelding ]
Dank ook voor de details waarom je naar de kruidvat moest.quote:Op zondag 26 november 2023 00:11 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ik moest vandaag even drogisterij spullen kopen als deo, aftershave, en shampoo.
Liep het kruidvat in en zag overal hoofddoekjes, en hoorde vreemde talen.
Ik heb er nooit voor gekozen om tussen allemaal vreemde culturen te wonen, en ik verlang terug naar eenheid, allemaal de zelfde kijk op het leven, zelfde geloof, mensen die er Europees uit zien etc. Ik voel mij niet thuis in het Nederland van tegenwoordig.
Heb een Moslim collega, die heeft ook PVV gestemt, om dezelfde reden als de meeste stemmers.quote:Op zondag 26 november 2023 08:26 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Jij bent nog nooit in je leven een allochtoon tegengekomen, misschien dat je er daarom zo bang voor bent.
Fuck Rutte.quote:Op zondag 26 november 2023 08:14 schreef Tjoent het volgende:
Geen idee of dit al eerder is gepost, maar de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie neemt het niet zo nauw met de democratie, blijkt weer eens te meer:
[ twitter ]
https://www.dagelijksesta(...)r-navo-of-eu-topbaan
Zo kennen we de VVD weer.
In sferen in de trant van dat liedje 'Het Dorp', veilig bij Meneer Pastoor.quote:Op zondag 26 november 2023 08:27 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Dank ook voor de details waarom je naar de kruidvat moest.
Wat is dat nou met dat "gekozen", dan kom je toch naar de Biblebelt.
Blijkbaar.quote:Op zondag 26 november 2023 08:35 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Fuck Rutte.
Moet nu echt een heel land inbinden om die gladjakker aan een baantje te helpen?
Het was even wachten, maar alles begint langzaam duidelijk te worden.quote:Op zondag 26 november 2023 08:14 schreef Tjoent het volgende:
Geen idee of dit al eerder is gepost, maar de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie neemt het niet zo nauw met de democratie, blijkt weer eens te meer:
[ twitter ]
https://www.dagelijksesta(...)r-navo-of-eu-topbaan
Zo kennen we de VVD weer.
Nee, dat is natuurlijk totaal ongewenst en smakeloos.quote:Op zondag 26 november 2023 08:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[ twitter ]
Kijk deze parel oproepen tot moord.
Niets aan de hand mensen, dit is immers slim links aan het woord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |