Ik heb niet eens een PC. Stel ik zou er wel eentje hebben, Wat moet ik dan doen als ik er achter vadaan kom?quote:
Nou, dit is nu draad #197. Veel succes met opzoeken. Alles is al tientallen keren in den treure langsgekomen.quote:Op maandag 20 november 2023 16:33 schreef Ramboetan het volgende:
Moet heel eerlijk zeggen dat ik nog niemand tegen ben gekomen die Pro zwarte piet is en tegelijkertijd niet zwakzinnig is. Die zullen er vast wel zijn, (Mischien op dit forum) dus vroeg me af wat nou het echte probleem is om zoiets ouderwets af te schaffen. En dan bedoel ik echt een goede reden en niet ''Ja zwarte piet is gewoon zwart en bevalt dat je niet moet je opkankeruh naar je eige land.''
Als er iemand is die het op een normale manier uit kan leggen ben ik één en al oor. Verder bedoel ik niks sarcastisch met deze post, maar van de pro zwarte pieters die ik heb gesproken werd ik niet veel wijzer. Vandaar mijn vraag hier in dit topic.
Ik zal er vanavond eens meer doorheen bladeren, maar ik ben in die paar pagina's nog maar weinig wijzer geworden. Wat ik begrijp uit jouw reactie is dat mensen niet zozeer Pro zwart piet zijn, maar anti KOZP. Klopt dat?quote:Op maandag 20 november 2023 17:31 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Nou, dit is nu draad #197. Veel succes met opzoeken. Alles is al tientallen keren in den treure langsgekomen.
Ik zelf ben al lang klaar met de inhoudelijke behandeling, en focus me alleen nog maar op de perfide motieven van KOZP. Over de ruggen van kleine kinderen.
Goed punt. Ik had op zich niet eens zoveel problemen, maar ik vind dat ze gewoon kinderen intimideren en dat ze niet van ophouden weten. Ik ben van het poldermodel, maar als één partij alles wil, dan houdt het gewoon op.quote:Op maandag 20 november 2023 17:36 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik zal er vanavond eens meer doorheen bladeren, maar ik ben in die paar pagina's nog maar weinig wijzer geworden. Wat ik begrijp uit jouw reactie is dat mensen niet zozeer Pro zwart piet zijn, maar anti KOZP. Klopt dat?
Vooral heel hard huilen. Daarna contact opnemen met KOZP om tussen de hoogopgeleiden te gaan demonstreren en janken om mensen die dr huid zwart schminken omdat ze overal racisme in willen zien en daarin een hobby hebben gevonden.quote:Op maandag 20 november 2023 17:31 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik heb niet eens een PC. Stel ik zou er wel eentje hebben, Wat moet ik dan doen als ik er achter vadaan kom?
Ik begrijp je niet zo goed.
Vooral anti-KOZP om de manier waarop ze al 'demonstrerend' (lees: provocerend) anderen hun wil willen opleggen door een kinderfeestje bewust te verstoren met dr gedram omdat zij als klein clubje etnische drammers en helper whitey's wat vinden en DAT de waarheid is en aan iedereen opgedrongen moet worden op een trieste, intimiderende wijze.quote:Op maandag 20 november 2023 17:36 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik zal er vanavond eens meer doorheen bladeren, maar ik ben in die paar pagina's nog maar weinig wijzer geworden. Wat ik begrijp uit jouw reactie is dat mensen niet zozeer Pro zwart piet zijn, maar anti KOZP. Klopt dat?
Prima samenvattingquote:Op maandag 20 november 2023 20:21 schreef spectrumanalyser het volgende:
Wat je ook bedenkt of aangepraat is, aan het einde van de dag is het slechts een groepje uit Amsterdam Zuidoost die aan heel Nederland oplegt dat men zich niet zwart mag schminken, geen gouden oorbellen mag dragen en geen kroeshaar.
Als de groep zijn zin niet krijgt dan volgen intimidatie en ordeverstoring.
Laat Piet zwart, geen kind die er naar zal kraaien.quote:Op maandag 20 november 2023 20:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Het is een kinderfeest.
Maak Piet pimpelpaars, geen kind die er naar zal kraaien.
Laat het dan allemaal lekker gaanquote:Op maandag 20 november 2023 21:01 schreef Inbox het volgende:
[..]
Laat Piet zwart, geen kind die er naar zal kraaien.
Zeg dat maar tegen die jankballen die zo zitten te zeikenquote:Op maandag 20 november 2023 21:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Laat het dan allemaal lekker gaan
Als tienduizenden mensen zich gediscrimineerd voelen kunnen we toch als beschaafd(valt over te twisten) land zijnde de beste mannen en vrouwen een andere kleur geven? Ik kan er niet bij met mijn hoofd dat Jan de Boer van 53 jaar uit Zoetermeer dat vervelend zou vinden. Het zou toch geweldig zijn om in een land te wonen waar iedereen zich gelijk voelt. Als deze minimale aanpassing voor heel veel mensen een betere oplossing is dan is het toch waanzin als er niet naar hen zou worden geluisterd?quote:Op maandag 20 november 2023 21:03 schreef Inbox het volgende:
[..]
Zeg dat maar tegen die jankballen die zo zitten te zeiken
En als 16.950.000 mensen zich niet gediscrimineerd voelen, dan ga je toch als zichzelf respecterend land niet zwichten voor die drammers? Nee, dan laat je de meerderheid spreken die zegt 'stop met janken, ga door met je leven.'quote:Op maandag 20 november 2023 22:12 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Als tienduizenden mensen zich gediscrimineerd voelen kunnen we toch als beschaafd(valt over te twisten) land zijnde de beste mannen en vrouwen een andere kleur geven? Ik kan er niet bij met mijn hoofd dat Jan de Boer van 53 jaar uit Zoetermeer dat vervelend zou vinden. Het zou toch geweldig zijn om in een land te wonen waar iedereen zich gelijk voelt. Als deze minimale aanpassing voor heel veel mensen een betere oplossing is dan is het toch waanzin als er niet naar hen zou worden geluisterd?
Hoeveel mensen is genoeg mensen precies? Voordat er dan iets aangepast kan worden.quote:Op maandag 20 november 2023 22:12 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Als tienduizenden mensen zich gediscrimineerd voelen kunnen we toch als beschaafd(valt over te twisten) land zijnde de beste mannen en vrouwen een andere kleur geven? Ik kan er niet bij met mijn hoofd dat Jan de Boer van 53 jaar uit Zoetermeer dat vervelend zou vinden. Het zou toch geweldig zijn om in een land te wonen waar iedereen zich gelijk voelt. Als deze minimale aanpassing voor heel veel mensen een betere oplossing is dan is het toch waanzin als er niet naar hen zou worden geluisterd?
De meerderheidquote:Op maandag 20 november 2023 22:49 schreef ems. het volgende:
[..]
Hoeveel mensen is genoeg mensen precies? Voordat er dan iets aangepast kan worden.
Je weet niet eens of ze uit ZuidOost komen. Ik zag van de week op Curacao tv echte Zwarte Pieten. Ii geloof dat de roetveeg Piet daar een stuk minder populair is hoor.quote:
Airfryer en Quinsy Gario komen uit de Bijlmer. Zuid-Oost dus. Net als heel veel ander gespuis trouwensquote:Op dinsdag 21 november 2023 04:03 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Je weet niet eens of ze uit ZuidOost komen. Ik zag van de week op Curacao tv echte Zwarte Pieten. Ii geloof dat de roetveeg Piet daar een stuk minder populair is hoor.
Nee. Zwarte Piet heeft alles te maken met het spel van vermomming. Met Jupiter en Mecurius. Met het pek en de goud. Net als de Witte Page en Vrouw Holle.quote:Op dinsdag 21 november 2023 04:25 schreef Inbox het volgende:
[..]
Airfryer en Quinsy Gario komen uit de Bijlmer. Zuid-Oost dus. Net als heel veel ander gespuis trouwens
Op de Antillen wordt idd ook gewoon Sinterklaas gevoerd met Zwarte Pieten. Heel raar, als je als donker persoon in een voormalige kolonie geniet van het feest en dat clubje hier racisme! roept bij het zien van een zwarte piet. Dat gedram proberen ze ook daar over te brengen op de mensen, maar ik heb het idee dat men daar een heel stuk minder snel zwicht en zich niets aantrekt van dat gezeik.
Misschien. Maar er zijn ook een hoop mensen die NIET daar vandaan komen en toch aan de Roetveeg Piet hebben meegewerkt.quote:Op dinsdag 21 november 2023 04:25 schreef Inbox het volgende:
[..]
Airfryer en Quinsy Gario komen uit de Bijlmer. Zuid-Oost dus. Net als heel veel ander gespuis trouwens
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |