abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 19 november 2023 @ 14:11:34 #26
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_211347941
https://www.telegraaf.nl/(...)net-met-vakministers


quote:
Omtzigt: bereid premier te worden, in kabinet met vakministers
ONZE PARLEMENTAIRE REDACTIE

Aangepast: 51 min geleden1 uur geledenin BINNENLAND

DEN HAAG - Pieter Omtzigt zegt nu toch te overwegen premier te worden in een volgend kabinet, als zijn partij NSC de grootste wordt. Daar verbindt hij wel de nodige voorwaarden aan: het moet een kabinet worden met vakministers met enige afstand van de politiek.
Jammer, ikhad zo graag geziendat Dion Graus minster van Justitie zou worden

[ Bericht 46% gewijzigd door michaelmoore op 19-11-2023 14:18:37 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_211347942
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 14:03 schreef MissButterflyy het volgende:
Goed, even ontopic. Ik lees op verschillende nieuwssites dat er wordt onderhandeld over het vrijlaten van gijzelaars. Er is nog geen deal, maar binnen Israel is er steeds meer onvrede onder de bevolking omdat Netanyahu heeft gezegd niet te willen onderhandelen met terroristen, en mensen beseffen dat ze hun gegijzelde geliefden op die manier nooit meer zullen terugzien.
Ik vind het weinig geloofwaardig dat een ferme meerderheid van alle israeli's wel voor onderhandelen is.

Israel is niet zo'n groot land, komt neer op dat iedereen wel iemand kent die direct geraakt wordt door deze oorlog.

En dan ben jij vrienden/bekenden/familie kwijt, en dan ga je wel roepen dat er 'onderhandeld moet worden'.

Uh huh.

Daarbij valt hamas niks te bieden. Die gaan gewoon allemaal dood. Niet vandaag, dan morgen, of overmorgen. Scenario's als: we laten de gijzelaars gaan, in ruil voor vrije aftocht, zijn niet realistisch. Werkelijk geen land zit op die mensen te wachten.
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
  zondag 19 november 2023 @ 14:13:30 #28
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_211347955
quote:
4s.gif Op zondag 19 november 2023 14:10 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Trouwens, Heatwave, waarom begin je meteen met: en je ziet niet dat....

Ik deel slechts mede wat er in Israel over wordt gezegd en gedaan, duizenden mensen hebben een grote mars gelopen van Jesrusalem naar Tel Aviv om te eisen dat er toch onderhandeld wordt door de regering omdat ze hun geliefden terug willen. Dat is een feit, waarom ga je meteen weer op de persoonlijke toer? Kap daar eens mee.
Eeeehmmm, omdat jij het post wellicht? :').
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  zondag 19 november 2023 @ 14:16:01 #29
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211347966
quote:
Nog kleine obstakels voor akkoord over vrijlating gijzelaars, zegt Qatar
Het afsluiten van een akkoord over de vrijlating van gijzelaars door Hamas hangt nog af van 'kleine' praktische obstakels. Dat heeft de Qatarese premier zondag gezegd. Hij sprak zich niet uit over een timing.
'De uitdagingen die nog bestaan in de onderhandelingen zijn heel klein (...) Ze zijn logistiek van aard, eerder praktisch', aldus Mohammed bin Abdulrahman Al-Thani tijdens een persconferentie in Doha met de hoge vertegenwoordiger van het Europees buitenlands beleid Josep Borrell.
De onderhandelingen over een akkoord kenden 'hoogtes en laagtes in de afgelopen weken. Ik denk dat ik vandaag meer vertrouwen heb in het feit dat we voldoende dicht staan bij een akkoord zodat die mensen (de gijzelaars) veilig naar huis zullen kunnen gaan', aldus de premier.
De Palestijnse extremistische beweging Hamas ontvoerde op 7 oktober tijdens de grootschalige aanval op Israël ongeveer 240 mensen.
De krant The Washington Post meldde eerder op de dag dat er bijna een akkoord zou zijn tussen Israël en Hamas over de vrijlating van een deel van de ongeveer 240 gijzelaars die Hamas ontvoerde tijdens de grootschalige aanval op Israël op 7 oktober, in ruil voor een pauze van de gevechten van vijf dagen. Washington ontkent dat er een akkoord is, maar zegt wel dat er hard aan wordt gewerkt.
Qatar was betrokken bij de onderhandelingen die geleid hebben tot de vrijlating van vier gijzelaars: een Amerikaanse en haar dochter en twee Israëlische vrouwen. Ook vandaag vinden er gesprekken plaats in Qatar, waarbij ook de Verenigde Staten betrokken zijn.
De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft nog niet gereageerd op het nieuws over een mogelijk akkoord. Hij verklaarde wel al verschillende keren dat er geen staakt-het-vuren komt tot alle gijzelaars weer in Israël zijn.
bron: de standaard
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 19 november 2023 @ 14:39:11 #30
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_211348176
twitter

Elke dag een stukje progressiever, elke dag een stukje debieler O+.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_211348198
1 van de matties van Netanyahu wil de doodstraf invoeren. Als apartheidstaat uiteraard alleen voor de Palestijnen.

The Extremist “Itamar Ben Gvir”, Minister of National Security in the Israeli occupation government:
“On Monday, there will be the first reading of the death penalty law for Palestinian political prisoners, this law is presented by the “Otzma Yehudit” party (led by the extremist Ben Gvir) this law will be discussed in the national security committee. He added, I expect all members of the Knesset (Israeli parliament) to support this important law”.

The number of Palestinians in Israeli prisons has increased to 7000 prisoners, 64 of whom are women. And tens of children.

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zondag 19 november 2023 @ 14:58:36 #32
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211348295
Mocht iemand nog interesse hebben in daadwerkelijk nieuws:

De Houthi's (Jemen) hebben een israelisch schip gekaapt met 52 mensen aan boord.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 19 november 2023 @ 14:59:12 #33
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211348298
quote:
2s.gif Op zondag 19 november 2023 14:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Mocht iemand nog interesse hebben in daadwerkelijk nieuws:

De Houthi's (Jemen) hebben een israelisch schip gekaapt met 52 mensen aan boord.
Oei! Bron?
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 19 november 2023 @ 15:00:04 #34
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211348307
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 14:59 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Oei! Bron?
https://nos.nl/liveblog/2(...)ueerd-uit-ziekenhuis

edit: lees nu dat er geen Israeliers aan boord zijn.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_211348317
quote:
quote:
Er zouden geen Israëliërs aan boord van het schip zijn geweest.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_211348318
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 14:59 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Oei! Bron?
twitter


Israeli owned. Bemanning zullen wel de bekende 3de wereldlanders zijn.
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
  zondag 19 november 2023 @ 15:01:46 #37
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211348320
quote:
Houthi-militie kaapt Israëlisch vrachtschip op Rode Zee'

Volgens nieuwszender Al Arabiya is een Israëlisch vrachtschip op de Rode Zee gekaapt door Houthi-rebellen uit Jemen. Israëlische media zeggen dat ze het bericht proberen te verifiëren. Er zouden geen Israëliërs aan boord van het schip zijn geweest.

Een woordvoerder van de Houthi-militie zegt dat strijders zich zullen richten op "alle Israëlische schepen". Het dreigement was gericht tegen schepen die varen onder de Israëlische vlag, of worden aangestuurd door Israëlische bedrijven.

Volgens Al Arabiya is nu het schip Galaxy Leader gekaapt, dat auto's vervoert. Het vaartuig bevindt zich volgens Marine Tracker iets ten zuiden van de Saudische stad Jeddah. Er zouden 22 mensen aan boord zijn geweest, hoe het met hen gaat is niet bekend.

De Houthi's, die in oorlog verkeren met Saudi-Arabië, hebben de afgelopen weken enkele raketten gelanceerd richting Israël. De militie wordt gesteund door Iran, evenals Hamas en Hezbollah.
Bron: de vervloekte NOS
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 19 november 2023 @ 15:01:55 #38
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211348322
Alsnog wel een issue.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_211348330
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 15:01 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Bron: de vervloekte NOS
Ja, waarom kom je daar dan ook mee! :6
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
pi_211348348
China hosting foreign ministers from Palestinian Authority, 4 Muslim nations
https://www.timesofisrael(...)ty-4-muslim-nations/
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_211348439
quote:
2s.gif Op zondag 19 november 2023 15:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Alsnog wel een issue.
Ja, het zal voor sommigen ongetwijfeld een kwestie van tijd zijn, voor israel de schuld krijgt van dat die kapers de onschuldige filipijnse drommels die in de praktijk op dat soort schepen zitten, afschieten.
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
pi_211348570
Zonder Iraanse proxies wordt het voor Israel wel erg saai.
  zondag 19 november 2023 @ 15:31:03 #43
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_211348607
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 14:03 schreef MissButterflyy het volgende:
Goed, even ontopic. Ik lees op verschillende nieuwssites dat er wordt onderhandeld over het vrijlaten van gijzelaars. Er is nog geen deal, maar binnen Israel is er steeds meer onvrede onder de bevolking omdat Netanyahu heeft gezegd niet te willen onderhandelen met terroristen, en mensen beseffen dat ze hun gegijzelde geliefden op die manier nooit meer zullen terugzien.
De vraag is dan namens wie precies wordt onderhandeld: de geliefden of het land ?
Op het moment dat het land onder de immense druk - deal dat imo chantage is - gaat onderhandelen, is het hek van de dam.

Dat Israël mogelijk mensen uitruilt voor iets dat ze toch al van plan waren, besloten hadden of vanaf wilden, is dan een twijfelgeval. De eiser krijgt wat toch al het plan was en de zg. heftige verontwaardiging daarover wordt ook wel weer overleefd.

Stel voor dat Hamas, Holleeder vrij wil hebben in ruil voor een gegijzelde die ook de Nederlandse identiteit heeft ?
Moet Rutte c.s. dat - die zg alles zou - doen ?
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_211348634
Ik weet niet wat ik hiervan moet vinden. Saudi Arabië wordt gezien als een land dat koste wat kost de status quo wilt behouden. Zien ze misschien het Israëlische handelen met zegen van de Amerikanen als een bedreiging voor de status quo waardoor ze een andere pad proberen te bewandelen? Of is het simpelweg theater voor de bühne?

This is IMMENSELY significant. And confirms Gaza could well prove to be the US's Suez crisis moment.

To "formulate an international action to stop the war on Gaza", Arab-Islamic Foreign Ministers represented by Saudi Arabia say "the first stop will be China" 👇

In other words they now recognize China's legitimity as the leading force for peace here. Meaning we effectively aren't in a US-led world order anymore, in fact they likely now see the US as a disrupter of order...

Let's see how this pans out. I wrote a couple of weeks back something like this could be happening (see next tweet) and it looks like it's slowly materializing.

Over de Suez crisis
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 19 november 2023 @ 15:35:07 #45
485843 crew  Jippie
pi_211348648
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 15:01 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Bron: de vervloekte NOS
Meer media bericht erover, hier het Israelische N12

twitter
  zondag 19 november 2023 @ 15:36:56 #46
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211348665
quote:
2s.gif Op zondag 19 november 2023 15:35 schreef Jippie het volgende:

[..]
[ twitter ]
Daar zeggen ze dat het niet eens een Israëlisch schip is?
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_211348676
quote:
0s.gif Op zondag 19 november 2023 15:33 schreef Slayage het volgende:
Ik weet niet wat ik hiervan moet vinden. Saudi Arabië wordt gezien als een land dat koste wat kost de status quo wilt behouden. Zien ze misschien het Israëlische handelen met zegen van de Amerikanen als een bedreiging voor de status quo waardoor ze een andere pad proberen te bewandelen? Of is het simpelweg theater voor de bühne?

This is IMMENSELY significant. And confirms Gaza could well prove to be the US's Suez crisis moment.

To "formulate an international action to stop the war on Gaza", Arab-Islamic Foreign Ministers represented by Saudi Arabia say "the first stop will be China" 👇

In other words they now recognize China's legitimity as the leading force for peace here. Meaning we effectively aren't in a US-led world order anymore, in fact they likely now see the US as a disrupter of order...

Let's see how this pans out. I wrote a couple of weeks back something like this could be happening (see next tweet) and it looks like it's slowly materializing.

[ twitter ]
[ twitter ]
Interessant hoor. Als vertegenwoordigers van al die landen dan toch in China zijn, doen ze ook nog even navraag naar de ruim 2 miljoen Oeigoeren (moslims zoals we weten) die in de Chinese concentratiekampen zitten of is dat minder relevant?
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 19 november 2023 @ 15:40:20 #48
485843 crew  Jippie
pi_211348697
quote:
14s.gif Op zondag 19 november 2023 11:39 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Welke 'terechte woede' eigenlijk?

Het is namelijk een belachelijke video, de agressie in Oekraïne wordt vergeleken met wat Israël doet. Daar worden dus de rollen omgedraaid. Immers, zowel Oekraïne als Israël zijn aangevallen en reageren daar vervolgens op.

Alleen binnen Islamtische kringen heerst hier en daar het gestoorde idee dat wat Hamas heeft gedaan, eigenlijk rechtvaardig en zelfs goed was, dus wordt Israël gezien als de agressor. Dit benadrukt ook het vertekende wereldbeeld van deze mensen.
Zowel Hamas als de Israelische regering zijn niet vies van buitensporig geweld, wat dat betreft doen ze niet voor elkaar onder.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 19 november 2023 @ 15:42:00 #49
485843 crew  Jippie
pi_211348713
quote:
14s.gif Op zondag 19 november 2023 12:12 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit soort totaalidioten realiseren zich ook niet dat ze met dit soort belachelijke acties heel het Israëlische leger benadelen. De halve wereld zit klaar om via zulke videos hun confirmation bias te kunnen bevestigen. Meteen ontslaan en keihard bestraffen.
Deze filmer ook de zak geven?

  zondag 19 november 2023 @ 15:44:22 #50
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211348742
quote:
14s.gif Op zondag 19 november 2023 15:37 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Interessant hoor. Als vertegenwoordigers van al die landen dan toch in China zijn, doen ze ook nog even navraag naar de ruim 2 miljoen Oeigoeren (moslims zoals we weten) die in de Chinese concentratiekampen zitten of is dat minder relevant?
Ja, HowardRoark is heel begaan met deze moslims!

Dit is HET moment daar nu over te beginnen en alle stappen die in een richting gaan van onderhandelen over het vrijlaten gijzelaars en misschien wel een wapenstilstand of tijdelijke vrede in de koelkast te zetten! Nog meer gezeik, iedereen rijk.
Wie dit leest is een lezer van dit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')