quote:Het is spannend: waar komt Sinterklaas aan en wie gaat hem ontvangen? Hoe de intocht van Sinterklaas er dit jaar uitziet, is tot deze live-uitzending nog even geheim, al zal de feestelijke ontvangst op die van 2020 lijken.
Een kade vol juichende kinderen, een burgemeester die Sinterklaas opwacht en een tocht door de stad. Het is alweer twee jaar geleden dat de goedheiligman op deze manier werd ingehaald.
Sinterklaasintocht
De Intocht Sinterklaas van dit jaar ziet er namelijk ongeveer zo uit als die van 2020. Veel wil de NTR er niet over kwijt, maar er is weer een Pietenhuis ergens in het land. Nederlandse burgemeesters konden zich opgeven om met een afvaardiging van hun gemeente bij Sinterklaas langs te gaan en hem op een originele manier te verwelkomen. Volgens de omroep zijn er veel aanmeldingen binnengekomen en is daarna een keuze gemaakt op basis van de ideeën en de regionale spreiding.
Gelukkig is één ding zeker, hoe de intocht ook eruitziet: Dieuwertje Blok en Jeroen Kramer zijn er weer bij.
Eensquote:Op zaterdag 18 november 2023 12:53 schreef GereDathan het volgende:
Dit optreden is wel next level stront.
Echt wel. We hebben de Belgische ook nogquote:Op zaterdag 18 november 2023 12:55 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zit mobiel, deel 3 zal wel niet meer komen
Twee wel. @Coco neemt de boel wel over.quote:Op zaterdag 18 november 2023 12:55 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zit mobiel, deel 3 zal wel niet meer komen
Zie liever die Rachel pohquote:Op zaterdag 18 november 2023 12:58 schreef Writersright het volgende:
Jeroen is oke. Die had ik liever bij de intocht gezien.
Jef uit GTST was ook altijd een goeie.quote:Op zaterdag 18 november 2023 12:52 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is dat niet Wilbert Gietske? Robert uit gtst
Oh laat maar, er zat iemand hier aan de knopjes te draaien, die krijgt geen pepernoten vandaagquote:Op zaterdag 18 november 2023 12:58 schreef Saekerhett het volgende:
Wat is de NPO aan het doen met het geluid?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |