Op zondag 19 november 2023 05:11 schreef Eagles89 het volgende:Wat een ongelofelijk zuur gezeik hier in de panelen zeg, de azijn is niet in de bonus, maar gewoon gratis af te halen bij de appie dit weekend.
Ik heb een enorm respect dat er in het absolute hart van een van de drukste wegen ter wereld een F1 race kan worden gehouden, waar je ook nog met enorm veel andere krachten te maken hebt, waar die padvinders van de hagedisclub in Zandvoort lucht bij zijn. Overigens die put deksels is een verantwoordelijkheid van de FIA trouwens, die zijn volledig verantwoordelijk voor alles binnen de grenzen van her circuit, en die zijn hartstikke Frans/Europees en is niks Amerikaans aan. Ook genant hoe hier massaal de race als dieptepunt wordt gezien, mensen die hem maar overslaan, terwijl er letterlijk nog geen één centimeter van de race is gereden. Ik herinner me nog wat ze over Baku zeiden in 2015/2016, vergelijkbaar gezeik, en dat blijkt nu bijna elk jaar de leukste race van het jaar te zijn.
En logisch dat kaartjes duur zijn, dat heet vraag en aanbod, weten jullie trouwens wat een tribuneplaats in Monaco kost? Waar je 1,5 uur naar een optocht zit te kijken, en de polesitter 9/10 keer wint.
Man man man, je mag een race niks vinden, maar dit is allemaal ook zo typisch Nederlands, alles afzeiken wat nieuw en anders is, doe normaal dan doe je al gek genoeg, en steek vooral je hoofd niet boven het maaiveld uit.
Oh, en ik vind die Sphere fantastisch, hij mag mij niet vaak genoeg in beeld komen, en nu ik weet hoe de zure azijndrinkers hier dr over denken zelfs nog veel vaker

2 miljard heeft dat ding gekost, wát een innovatie, lef, risico, ondernemerschap moet er geweest zijn om zoiets uit de grond te kunnen stampen. Hier zou er nog honderd jaar over vergaderd moeten worden waarna het zou stranden vanwege een potentieel te hoog stroomgebruik, of zoals die Binnenhof verbouwing, al 10 jaar gaande en al 10x hoger dan oorspronkelijk begroot en het einde is nog lang niet in zicht.
En Max moet eens leren zn smoel te houden, daar ben ik langzaam nu wel een beetje heel erg klaar mee, altijd dat simpele afzeiken zonder ook maar zelf enige verantwoordelijkheid te nemen, maar wel jaarlijks zn 100 miljoen ontvangen, die die voor het grootste gedeelte ontvangt vanwege de groei van de sport dankzij Liberty Media. Prima als kritiek hebt, maar put your money where your mouth is, en daar laat die het volledig afweten. Pomp zelf 10 miljoen van je 250 miljoen vermogen in die renovatie van Spa, en overtuig LM dat die race er elk jaar moet blijven, doe zelf een voorstel dan, toon zelf iniatief als je het allemaal zo goed weet. De kritiek die Max geeft is zo ontzettend makkelijk, en simpel ook. Maar goed, een hoog intellect hoeven we van de Verstappens ook niet te verwachten.