Echt een heul lelijke pruikdingquote:Op donderdag 17 oktober 2024 21:36 schreef Kanaroe het volgende:
Volgens mij droeg Aiko Beemsterboer/Nina een pruik
Misschien ook bezig met andere opnames ofzo
Beetje tamme eerste aflevering vond ik het, even inkomen
quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 08:03 schreef timmmmm het volgende:
Gewoon weer een leuk seizoen verderIdd helemaal mee eens. Leuke achtergrond jaargang maar weinig echt boeiends. Jammer maar blijf top serie. Maar minder impact dan vorig seizoen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
En na het kijken van het hele seizoen, afgelopen weekend, vind ik mij daar wel een beetje in.quote:een enorm postbus 51 seizoen
Misschien niet alles in één keer kijken, dan valt het ook minder op.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 20:52 schreef Nielojram75 het volgende:
Ik las ergens:
[..]
En na het kijken van het hele seizoen, afgelopen weekend, vind ik mij daar wel een beetje in.
Uiteraard werd er geweldig geacteerd, maar het belerende handje ben ik niet gewend van de BNN..
Ik ga het noteren, bedankt voor de suggestie!quote:Op donderdag 24 oktober 2024 21:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien niet alles in één keer kijken, dan valt het ook minder op.
Het gezeur over het "reclame gevoel" bij het gesprek over de mammografie en het baarmoederhalskanker onderzoek van vorige week bleek dus gewoon het voorzetje voor de gebeurtenissen van deze week.
Ik vind het tot nu toe erg wisselend van niveau. De aflevering van gisteren (Ben ik in beeld) was weer minder, vooral de scenes over Erik in de dierentuin, en over de ouders van Fabie. Wel mooiquote:Op maandag 28 oktober 2024 14:07 schreef roos94 het volgende:
Ik vind dit seizoen ook een beetje zozo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zijn ook de beste acteurs van deze serie imoquote:Op woensdag 27 november 2024 21:59 schreef whY... het volgende:
Vond die scène met Merel en Erik echt heel goed.
Ik heb het 1.5 maand geleden gekeken en toen kwam sint ook thuis etc. Maar ze moesten de tv-uitzendingen vertragen want oorsponkelijk was de laattse uitzending een sint-aflevering en gepland rond pakjesavond. Maar dat is dus aangepast blijkbaar?quote:Op woensdag 18 december 2024 21:29 schreef whY... het volgende:
Einde seizoen, nog maar 1 seizoen en dan is het gedaan met de serie.
Ik hoop dat ze volgend jaar echt knallen met een allerlaatste seizoen.
Met het voetballen op straat zag je even een paard met (sint) staf, maar uiteindelijk komt daar geen Scène over. Zou dat eruit geknipt zijn?
Ja ze zijn al druk aan het filmen en volgende week ook nog 'kerstappels film'.quote:Op woensdag 18 december 2024 21:32 schreef Kanaroe het volgende:
Aah, ontroerend weer allemaal
Komt er echt nog een seizoen?
Dacht dat dit het laatste was
Er was wel een sint en Piet (de ouders van Carola) maar met het voetballen buiten zag je nog net in beeld een schimmel met een staf en vermoedelijk een sint. Alleen daar is verder niks mee gedaan.quote:Op woensdag 18 december 2024 21:37 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ik heb het 1.5 maand geleden gekeken en toen kwam sint ook thuis etc. Maar ze moesten de tv-uitzendingen vertragen want oorsponkelijk was de laattse uitzending een sint-aflevering en gepland rond pakjesavond. Maar dat is dus aangepast blijkbaar?
Ah, heerlijk nog een seizoen. Dankje!quote:Op woensdag 18 december 2024 21:38 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ja ze zijn al druk aan het filmen en volgende week ook nog 'kerstappels film'.
Gister al gekeken op NPO plusquote:Op vrijdag 20 december 2024 18:14 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Ah, heerlijk nog een seizoen. Dankje!
Weet je toevallig ook wanneer Kerstappels uitgezonden wordt?
Edit: Ik heb het al gevonden 'Goudappels' zondag 29 december op NPO1 om 20.25 uur![]()
Bofkontquote:Op vrijdag 27 december 2024 10:42 schreef Butterflower het volgende:
[..]
Gister al gekeken op NPO plus
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |