Nu heb ik dr een paar keer een SMSje gestuurd en kreeg ze ook terug. Beetje chitchat. Eigenlijk wilde ik vanavond bellen (want date regelen), maar ik durfde t niet zo goed, heb uiteindelijk maar weer een SMSje gestuurd, en ook weer 1 teruggekregen.
Nu wilde ik eens vragen wat voor effect het zou kunnen hebben als ik morgen (valentijnsdag dus) een SMSje zou sturen met "happy valentine" oid. gewoon iets simpels om te laten weten dat ik het dus wel leuk vind zo.
Ik heb zowieso al jaren geen vrouw meer aangeraakt dus ik ben totally kwijt wat valentijnsdag inhoudt. Hoe komt dit over in zo'n "pril geluk"? Zoals ik hierboven dus omschrijf? Wat voor impact heeft dat als ik valentijnsdag misbruik in dit geval?
Maybe een erg domme vraag, voor andere mensen erg obvious, maar zoals ik al zeg: ik ben het echt helemaal kwijt, dat relatiegedoe (en na die stress om vandaag te bellen weet ik al weer helemaal waarom ik me er een tijdje vanaf gehouden heb) en heb geen idee wat ik er mee kan bereiken of kapot maken
[Dit bericht is gewijzigd door UTO op 13-02-2003 23:22]
dat sms-je met "happy valentine" is lekker algemeen en is uit te leggen als "grapje" of als "gemeend",
aan jou om in te schatten welke "labeltje" je er aan gaat hangen als ze erom vraagt
quote:Hmm jezelf remmen uit angst voor de reactie van een ander hoeft toch niet in de liefde? Gewoon doen als je dat meisje ziet zitten. Je gaat ze toch niet verkrachten? Ik wil wedden dat ze er (gezien wat je vertelt) er gecharmeerd van zal zijn. Je hoeft er geen huis, kind en hond aan te verbinden, je hebt een leuke manier om te zeggen dat je haar leuk vindt. Veel onschuldiger kun je niet zijn. Wie bang is verliest...
Op donderdag 13 februari 2003 23:14 schreef admiral_r2d2 het volgende:
niet dat ik advies kan geven (vriendin kwijt), maar ik zou het idd algemeen houden;
dat sms-je met "happy valentine" is lekker algemeen en is uit te leggen als "grapje" of als "gemeend",
aan jou om in te schatten welke "labeltje" je er aan gaat hangen als ze erom vraagt
quote:
Op donderdag 13 februari 2003 23:14 schreef Frenkie het volgende:
Bellen nu
Als je niks onderneemt gebeurt er niks en krijgen we straks weer een hele stapel topics van je!
: dus wat zeik ik nou
: ja, maar, ja maar, wie vind mij nou leuk etc
en zo gaat dat de hele tijd. Een kennis van me adviseerde om nog maar wat te blijven smsen, om zo "langzaam" naar meer te werken, maar volgens mij moet ik een beetje daadkracht laten zien anders gaat er weer iets aan me voorbij
[Dit bericht is gewijzigd door UTO op 13-02-2003 23:35]
quote:Sms je in de richting van 'ik weet niet of ik nu te opdringerig overkom maar ik probeer het toch maar. Morgen is het valentijnsdag en ik hoopte dat je misschien tijd/zin hebt om iets te gaan drinken'
Op donderdag 13 februari 2003 23:18 schreef chocolatemoeze het volgende:[..]
Pcies! Grijp die dag aan om d'r mee uit te vragen ofzo!!!
Volgens mij is dat een goede of zie ik dat verkeerd ? Het eerste komt beetje onzeker over (zal ze schattig vind en je komt ge-interesseerd over
quote:niet SMS-en. gewoon bellen.
Op donderdag 13 februari 2003 23:22 schreef UnleashMitch het volgende:[..]
Sms je in de richting van 'ik weet niet of ik nu te opdringerig overkom maar ik probeer het toch maar. Morgen is het valentijnsdag en ik hoopte dat je misschien tijd/zin hebt om iets te gaan drinken'
Volgens mij is dat een goede of zie ik dat verkeerd ? Het eerste komt beetje onzeker over (zal ze schattig vind
en je komt ge-interesseerd over
PRUTSERS
quote:Gewoon doen!
Op donderdag 13 februari 2003 23:25 schreef UTO het volgende:
Nou dat was eigenlijk mijn plan voor vanavond maar sja, drempeltje was te hoog
quote:Volgens mij heeft topicstarter al vaak genoeg aangegeven dat het drempeltje om te bellen iets te hoog is....
Op donderdag 13 februari 2003 23:23 schreef Frenkie het volgende:[..]
niet SMS-en. gewoon bellen.
PRUTSERS
quote:nou en..
Op donderdag 13 februari 2003 23:26 schreef UnleashMitch het volgende:[..]
Volgens mij heeft topicstarter al vaak genoeg aangegeven dat het drempeltje om te bellen iets te hoog is....
quote:Ook hoge drempels kan je overwinnen...
Op donderdag 13 februari 2003 23:26 schreef UnleashMitch het volgende:[..]
Volgens mij heeft topicstarter al vaak genoeg aangegeven dat het drempeltje om te bellen iets te hoog is....
quote:Das ook weer zo en volgens mij zit het idd wel goed dus ren even naar de telefoon
Op donderdag 13 februari 2003 23:28 schreef Vanquish het volgende:[..]
Ook hoge drempels kan je overwinnen...
Het is erg belangrijk dat de topicstarter belt, want als ik alles zo lees is ze echt wel geinteresseerd, en zal een telefoontje het verdere verloop van dit contact positief beivloeden.
Ze was dit weekend ergens naartoe, weekendje met vrienden, dus ik sms morgen wel "happy valentine " en dan bel ik maandag wel of zo
kan nú iig niet meer bellen
Dan ook wel doen heh. Als de drempel weer te hoog is, eerst langzaam het nummer invoeren en zo, zodat je alleen nog maar op het 'bel' knopje hoeft te drukken. Men houde de telefoon in de hand (met de duim op het 'bel' knopje) en kijke even televisie. Men wacht even tot je minderwaardigheidscomplex niet oplet en dan druk je stiekum snel even op het knopje. En dan zie je dat je telefoon belt. Als je dan ophangt, dan weet ze dat jij het was dus daar is het te laat voor :-)
(zo doe ik dat altijd als ik niet durf te bellen, werkt prima )
quote:Is lief toch?
Op donderdag 13 februari 2003 23:10 schreef UTO het volgende:Nu wilde ik eens vragen wat voor effect het zou kunnen hebben als ik morgen (valentijnsdag dus) een SMSje zou sturen met "happy valentine" oid. gewoon iets simpels om te laten weten dat ik het dus wel leuk vind zo.
Als je nou echt helemaal niet meer durft te bellen, stuur je toch sms-je over een eventuele datum en idee, waar je wilt afspreken/wat je wilt gaan doen.
Suc6 en ervoor gaan!
Vrijdag had ik gesms dat ik haar vandaag zou bellen (o ja, en ook "happy valentine" als afsluiter). NIks op teruggekregen dus ik was een beetje onzeker afgelopen weekend.
Om 20.nogwat uur gebeld, voicemail. Effe wat ingesproken dat ik nog zou terugbellen als ze er was. MOest wel effe een keer ademhalen
Half uurtje later belde ze me terug vanuit de auto en hebben we een minuut of 30-40 zitten foonen hehe, had ik me naam niet gezegd op de voicemail
Tnx for support
leuk hoor..
gewoon doen, werkt meestal het best... zoals Frenkie al zei
Wat ik nodig had toen was gewoon iemand die zei: bellen! maar ik zat net met de verkeerde te praten.
Maandag zag ik er ook wel tegenop om te bellen, maar da was minder, want het was mijn eigen manier, en dat voelt een stuk beter (ook natuurlijk omdat het foongesprek wel goed was )
vorige week donderdag beld ik haar op zoals we maandag afgesproken hadden (om dus concreet wat af te spreken), maar ze was dr niet. Kreeg ik vrijdag een smsje dat ze te laat thuis was om terug te bellen...oke, np uiteraard. Afgelopen zaterdagmiddag belde ik haar op, weer voicemail, dus ik zeg maar in de voicemail: "maybe heb je zin om iets te gaan eten, laat maar weten" maar in andere woorden natuurlijk, en sindsdien heb ik niks meer gehoord..geen enkele reactie
ik zal het nooit begrijpen
Ga dalijk nog maar eens bellen, waarschijnlijk voor het laatst
[Dit bericht is gewijzigd door UTO op 27-02-2003 20:03]
Nou ja, dat is op zich niet zo erg, maar het is toch wel normaal dat ze daar iig IETS op laat weten? Of is het normaler om maar gewoon niks te laten horen als je ineens geen interesse meer hebt
Ik heb overigens express gewacht tot vandaag (donderdag dus) want ik wil ook niet drammerig overkomen, maar een beetje duidelijkheid is wel fijn.
Heb maar weer ingesproken dat afgelopen zaterdag blijkbaar niet uitkwam, maar dat ik het wel leuk zou vinden om haar dit weekend (carnaval ) tegen het lijf te lopen, en of ze wat wil laten horen.
Ben benieuwd
Weinig hoop overigens, maar ik snap niet zo goed waarom ik ineens niks meer hoor.
Nee, niet alleen vrouwen, mannen ook. Mensen in het algemeen dus.
Het kan natuurlijk duizenden reden hebben dat ze niet reageert. Probeer niet in haar hoofd te kijken en gelijk er maar van uit te gaan, dat ze wel geen interesse zal hebben. Wat overigens wel kan hoor, maar het hoeft niet. Dat kun je dan beter daadwerkelijk vragen, en dat is makkelijker gezegd dan gedaan, ik weet het. Suc6.
Sta ik in de winkel, carnavalspakkie kope, "ring ring" is zij het
Was op zich weer relaxed gesprekje, ook effe gehad over het weekend. Helaas is ze alleen morgen hier in de stad en de rest van het weekend ergens, en moet ik juist morgenavond werken (maar ik weet nog niet tot hoe laat) maar op zich wilde ze me ook wel zien. En anders zouden we na de carnaval weer fonen en alsnog afspreken
Ik had me er eigenlijk al op ingesteld dat het niet door zou gaan, nu dit weer
Heb haar dit weekend met carnaval niet gezien, zoals ik al zei was die kans niet zo groot, aangezien zij maar 1 dag carnaval in de stad was en ik eigenlijk niet.
Bel haar zo nog even, tis niet meer zo'n probleem dat bellen geloof ik.
Moet wel zeggen dat bij mij de wil om te bellen wat minder wordt. Doe nu al een paar weekjes best wat moeite, en tot nu toe wel woorden, maar nog geen daden. Nu wil ik niet gelijk zeggen dat dat nou helemaal aan haar ligt of zo (boeit verder niet) maar ja, na een paar weken op deze manier gaat de spanning er ook wel een keertje vanaf.
Nou dalijk maar weer effe fonen
edit: duh, weer antwoordapparaat
ach ja, druk vrouwtje..op zich alleen maar positief
[Dit bericht is gewijzigd door UTO op 04-03-2003 21:16]
Voor vanavond hadden we afgesproken, krijg ik vandaag een SMS dat het niet doorgaat
maar ik hoop van harte dat t wat wordt hoor! zou goed zijn voor je zelfvertrouwen!
Duidelijk niet? Een belletje kon er in ieder geval al niet vanaf.
En dat zelfvertrouwen, dat ben ik al lang kwijt maak je daar geen zorgen over
Ik had helemaal geen verwachtingen, wilde gewoon kijken of ik een beetje vriendschap kon opbouwen en maybe van daar uit...Heb toch al zware problemen om een beetje contact op te bouwen met mensen dus in een relatie had ik al geen zin, dan gaat het veel te hard (en blijft het toch alleen maar oppervlakkig)
Maar ga niet in de put zitten, dat is echt niet goed voor je! Ga binnenkort gewoon weer es uit, wees jezelf en je zal zien dat t wel goed komt met de vriendschap die je zoekt!
quote:idd!!
Op zondag 16 maart 2003 19:53 schreef Dr.DarkXL het volgende:
good things come to those who have the patience to wait for it, maar goed, geloof me. hoe verbrijzeld je zelf vertrouwen ook is. het komt echt wel weer goed
quote:mja... ik ben t ook niet altijd met je eens en dat weet je ook
Op zondag 16 maart 2003 20:53 schreef Dr.DarkXL het volgende:
blij dat je het zo met me eens bent, komt ook niet veel voor dat mensen dat doen
maar goed! als ik dit hoor ben je een cool guy Coolguy en dan komt t allemaal wel goed
quote:ik ben een man.....ff checken....ja 100 % man
Op maandag 17 maart 2003 22:53 schreef UTO het volgende:
Ben jij een vrouw? Dan begrijp ik jou niet
Achja alvast reactie voor volgend valentijnsgedoe..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |