quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wellicht is Bergwijn beter op linksbuiten zonder wanstaltige linksback achter zich die nauwelijks zijn taken serieus neemt.
Sowieso is dit geen clubvoetbalquote:Op maandag 16 oktober 2023 20:39 schreef RipCity het volgende:
Dat gelul van de NOS over heksenketelAlsof die gasten niet al 20x dat soort potjes hebben gespeeld.
NOS is mokertje softquote:Op maandag 16 oktober 2023 20:39 schreef RipCity het volgende:
Dat gelul van de NOS over heksenketelAlsof die gasten niet al 20x dat soort potjes hebben gespeeld.
Ik heb daar 0 mee te maken.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:09 schreef Mansjester het volgende:
#freetarado
#Bestuurtegendemuur #110%anticocoenonlo
Zijn man laten overnemen en zelf Geert ondersteunen inderdaad, want de ruimtes werden te groot in de zestien.quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:37 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Hij wordt niet geholpen natuurlijk, dat snap ik, want de voorzet kan veel te makkelijk gegeven worden. Van Dijk? Wat had die hier moeten doen? Kolo Muani open laten?
Ja maar hij lijkt Van Dijk de schuld te geven, geen idee wat die hier aan kan doen.quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Het begon dus al voorin bij Xavi, ook bij die aanval. Daardoor kom je steeds in ondertal en moet je keuzes maken.
Stadion zit lang niet volquote:Op maandag 16 oktober 2023 20:39 schreef RipCity het volgende:
Dat gelul van de NOS over heksenketelAlsof die gasten niet al 20x dat soort potjes hebben gespeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |