Idd mooi. En geniet van jequote:Op zaterdag 7 oktober 2023 10:33 schreef Feeststemming het volgende:
![]()
Blijft een mooi nummer.
Ff eruit voor koffie![]()
![]()
Nou ik heb net 3 slokken koffie opquote:
Nee niet gezien.quote:Op zondag 8 oktober 2023 00:58 schreef cosmosis het volgende:
Iemand al gezien? WTF is een Life Action serie.... Toch maar eens gaan kijken...Aurora!
Abba daar groeide ik als kind mee op...drugs en alcohol-loos mooie pure tijden!quote:
Ik ben er ook mee opgegroeid. Vroeger ook veel naar geluisterd, af en toe zo'n nummer luisteren en je bent weer terug in die tijd.quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:09 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Abba daar groeide ik als kind mee op...drugs en alcohol-loos mooie pure tijden!
Verbazingwekkend zijn er gewoon geen nieuwe muziek generaties, zelfs de huidige jeugd (met smaak) geniet van de jaren 70-80 muziek....quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:11 schreef Shii het volgende:
[..]
Ik ben er ook mee opgegroeid. Vroeger ook veel naar geluisterd, af en toe zo'n nummer luisteren en je bent weer terug in die tijd.
heb ik dus helemqaal niuks meequote:
quote:
quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:18 schreef DeHovenier het volgende:
Jij bent echt moeilijk te doorgronden.....
[..]
There we go! Klotsende oren!quote:
Jij hebt smaak!quote:
En dat jij die hier toen postte....quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:31 schreef cosmosis het volgende:
How not to drown; Toch wel echt een van de betere nummers van de afgelopen jaren...
jusitemquote:Op zondag 8 oktober 2023 01:31 schreef Shii het volgende:
Even wat anders.... vroeger ook veel naar geluisterd....
Heerlijk TfF inderdaad!quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:31 schreef Shii het volgende:
Even wat anders.... vroeger ook veel naar geluisterd....
quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:38 schreef cosmosis het volgende:
Ik voel me wel een beetje oud worden als ik dat kijk, morgen maar weer in mn blote bast willekeurige bomen omzagen!
pics dan, wil t wel zienquote:Op zondag 8 oktober 2023 01:40 schreef Shii het volgende:
[..]![]()
Geen willekeurige bomen.Alleen bomen met een stip.
kom danquote:Op zondag 8 oktober 2023 01:46 schreef cosmosis het volgende:
Nounou niet iets voor warm te lopen hoor. Rustaghhh
ok brbquote:Op zondag 8 oktober 2023 01:51 schreef cosmosis het volgende:
Als je na dit nummer nog als een zoutzak op de bank blijft liggen kun je net zo goed jezelf een spuitje geven....
Voetjes van de vloer jeweet
Enige verdieping uitgevoerd welke je hebt gekocht? Zit te denken om deze te kopen https://nl.yamaha.com/nl/(...)rds/cp300/index.htmlquote:
Heb je wel eens dat je de dansmoves mee doet als in de clip? Geeft veel voldoening, moet je eens proberen. Pak een willekeurige clip hierboven (de laatste is zeer geschikt)quote:
klassiekerquote:Op zondag 8 oktober 2023 01:58 schreef cosmosis het volgende:
Echt als jullie hier waren dan waren de voetjes meer in de lucht dan op de vloer...Heerlijk!
ben niet zo van t dansen, jij wel?quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:00 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Heb je wel eens dat je de dansmoves mee doet als in de clip? Geeft veel voldoening, moet je eens proberen. Pak een willekeurige clip hierboven (de laatste is zeer geschikt)
Ik heb een Roland. Er zitten wel wat mogelijkheden op qua andere geluiden, maar achteraf als ik nog een keer zou kunnen kiezen, dan was ik voor een keyboard gegaan.quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:55 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Enige verdieping uitgevoerd welke je hebt gekocht? Zit te denken om deze te kopen https://nl.yamaha.com/nl/(...)rds/cp300/index.html
Er zijn wel winkels waar je veel verschillende kan uitproberen en advies kan vragen. Is ook wel fijn hoor als je kan voelen en horen of het is wat je verwacht.quote:Op zondag 8 oktober 2023 01:55 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Enige verdieping uitgevoerd welke je hebt gekocht? Zit te denken om deze te kopen https://nl.yamaha.com/nl/(...)rds/cp300/index.html
Hangt van mn mentale gesteldheid in mn hersenpan, beetje alcohol of iets anders dan is los gaan op de dansvloer totaal gene probleem, heerlijk zelfs lekker als een baviaan in het rond gaan...quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:02 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
ben niet zo van t dansen, jij wel?
quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:00 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Heb je wel eens dat je de dansmoves mee doet als in de clip? Geeft veel voldoening, moet je eens proberen. Pak een willekeurige clip hierboven (de laatste is zeer geschikt)
Als een baviaan.quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:07 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Hangt van mn mentale gesteldheid in mn hersenpan, beetje alcohol of iets anders dan is los gaan op de dansvloer totaal gene probleem, heerlijk zelfs lekker als een baviaan in het rond gaan...
Eigenlijk wil ik een Elektronische piano welke het dichtsbij komt bij een echte piano, met koptelefoon aansluiting....Meer voorwaarde heb ik nietquote:Op zondag 8 oktober 2023 02:05 schreef Shii het volgende:
[..]
Ik heb een Roland. Er zitten wel wat mogelijkheden op qua andere geluiden, maar achteraf als ik nog een keer zou kunnen kiezen, dan was ik voor een keyboard gegaan.
Die Yamaha ziet er goed uit en heeft meer mogelijkheden denk ik dan mijn piano. Belangrijk is wat je ermee wil? Wil je het geluid en gevoel van een piano? Dat heeft de Roland die ik heb in ieder geval. Welke muziek wil je spelen? Wil je alleen voor jezelf spelen of ook nog samen met een bandje? Wil je meer mogelijkheden met verschillende geluiden en effecten dan is een keyboard denk ik wel fijner. Wil je 'm meenemen naar een optreden, dan moet ie handelbaar en niet te zwaar zijn.
Die ik heb komt dichtbij een echte piano, ook qua toetsaanslag. Maar volgens mij kan die Yamaha wel veel meer en is duurder en waarschijnlijk ook wel beter dan. Dan zou ik sowieso voor die in het filmpje gaan en blijven oefenen.quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:12 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik een Elektronische piano welke het dichtsbij komt bij een echte piano, met koptelefoon aansluiting....Meer voorwaarde heb ik niet![]()
Die Yamaha CP300 heb ik van dit filmpje omdat mij de hoop geeft dat ik dit dan ook ff kan masteren
Toch??
Ik heb een Yahama YPG-235. Een compromis tussen als een echte piano voelen (weighted keys) en prijs. Ik had liever dat het voelt als een piano, dan dat het geluid precies het zelfde is.quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:12 schreef cosmosis het volgende:
Eigenlijk wil ik een Elektronische piano welke het dichtsbij komt bij een echte piano, met koptelefoon aansluiting....Meer voorwaarde heb ik niet
Bedoel je nou dat je nog niet begonnen bent?quote:Op zondag 8 oktober 2023 02:19 schreef cosmosis het volgende:
Lifegoals voor als ik met pensioen ga, heerlijke mentale gezondheid!
zenuwachtigquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |