Wel wat getekend en gedaan, maar niet echt iets goeds. Morgen wil ik weer even goed ervoor zitten.quote:Op dinsdag 12 september 2023 13:52 schreef gianni61 het volgende:
[..]
nog mooie schilderijen gemaakt?
en beneden hangt beter?quote:Op dinsdag 12 september 2023 13:54 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Wel wat getekend en gedaan, maar niet echt iets goeds. Morgen wil ik weer even goed ervoor zitten.
Ben nu net naar beneden gegaan, ben nogal hangerig
hoe warm is he tin het hoge noorden?quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:11 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Daar is het het koelste in huis
Mijn telefoon beweert ook 23quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:13 schreef gianni61 het volgende:
[..]
hoe warm is he tin het hoge noorden?
volgens mijn telefoon is het 23, maar het voelt veel warmer
ach ja, kantoor heeft airco.quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:14 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Mijn telefoon beweert ook 23
thuis heb ik het ook niet, maar daar wil ik het ook eigenlijk niet.quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:17 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Mijn huis niet, maar ja... een mens kan niet alles hebben
Ik vind het zonde geld. Heb gewoon een raam open, lekker frisse lucht. En ja raam dicht is koeler misschien, maar ik vind het anders helemaal zo benauwd worden met warm weer. Liever een briesjequote:Op dinsdag 12 september 2023 14:18 schreef gianni61 het volgende:
[..]
thuis heb ik het ook niet, maar daar wil ik het ook eigenlijk niet.
kost veel geld, lelijke leidingen buiten over het huis.quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik vind het zonde geld. Heb gewoon een raam open, lekker frisse lucht. En ja raam dicht is koeler misschien, maar ik vind het anders helemaal zo benauwd worden met warm weer. Liever een briesje
Oh ja, dat ook nog, die leidingen. Dan zou de huurbaas het niet eens goed vinden denk ikquote:Op dinsdag 12 september 2023 14:39 schreef gianni61 het volgende:
[..]
kost veel geld, lelijke leidingen buiten over het huis.
En in huis wordt het koeler maar je warmt de aarde nog wat extra op
woon jij "op jezelf" eigenlijk?quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:41 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh ja, dat ook nog, die leidingen. Dan zou de huurbaas het niet eens goed vinden denk ik
En je het het niet vaak nodig. En airco is niet gezond... ach, ieder zo zijn keuzes.
Jaquote:Op dinsdag 12 september 2023 14:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
woon jij "op jezelf" eigenlijk?
Die aarde warmt sowieso wel op.quote:Op dinsdag 12 september 2023 14:39 schreef gianni61 het volgende:
[..]
kost veel geld, lelijke leidingen buiten over het huis.
En in huis wordt het koeler maar je warmt de aarde nog wat extra op
door al jullie smerige aircosquote:Op dinsdag 12 september 2023 14:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die aarde warmt sowieso wel op.
Ik schoot in de lachquote:Op dinsdag 12 september 2023 14:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die aarde warmt sowieso wel op.
doe eens nietquote:Op dinsdag 12 september 2023 14:45 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja![]()
(begeleid of beschermd wonen zou ik echt nooit doen. Met al het respect voor mensen die dat wel doen, maar dan zou ik er echt uitstappen. Ik heb hulpverlening, op het moment best veel, maar woon wel zelfstandig)
Ik heb geen aircoquote:Op dinsdag 12 september 2023 14:47 schreef gianni61 het volgende:
[..]
door al jullie smerige aircos
gepost vanaf mijn bureau met airco
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |