Ik zag de bandnaam laats. Wist niet dat het dezelfde band is.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 10:15 schreef Ulx het volgende:
Afgelopen zondag heb ik de allerbeste live band van de afgelopen tien jaar (dat ik weet, ik zag ze voor het eerst in 2014 als Thee Oh Sees) weer eens gezien. Het briljante OSEES blies de Melkweg even van de heipalen op de laatste avond van hun Europese tournee. Waanzinnig.
Orinoka Crash Suite, Orange County Sound, OCS, The Oh Sees, Thee Oh Sees, Oh Sees en OSEES zijn allemaal projecten van John Dwyer.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 13:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zag de bandnaam laats. Wist niet dat het dezelfde band is.
Die laatste link.quote:Op dinsdag 11 juni 2024 14:13 schreef Ulx het volgende:
[..]
Orinoka Crash Suite, Orange County Sound, OCS, The Oh Sees, Thee Oh Sees, Oh Sees en OSEES zijn allemaal projecten van John Dwyer.
Net als Coachwhips vroeger. Hier tegen een donutsmeris:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |