Klopt.quote:Op vrijdag 1 september 2023 10:27 schreef ems. het volgende:
[..]
Ah ja true. Toch vermoed ik dat juist die paar extra dagen een voorname beweegreden zal zijn van mensen om wat extra centjes neer te leggen.
Ik download ze liever gratis maar voor bepaalde games maak ik een uitzondering. Zeker als ik daar later terrabytes aan mods in ga gebruikenquote:Op vrijdag 1 september 2023 11:10 schreef over_hedge het volgende:
Tijd van games downloaden heb ik wel gehad. Vroeger toen ik het geld niet had om alles te kopen deed ik het ook. Maar als volwassen man die gewoon een normale baan heeft koop ik mijn games gewoon liever.
dit ja..quote:Op vrijdag 1 september 2023 11:10 schreef over_hedge het volgende:
Tijd van games downloaden heb ik wel gehad. Vroeger toen ik het geld niet had om alles te kopen deed ik het ook. Maar als volwassen man die gewoon een normale baan heeft koop ik mijn games gewoon liever.
32:9. Teringquote:Op vrijdag 1 september 2023 17:15 schreef 2dope het volgende:
Geen OOTB 32:9 supportTwee punten aftrek.
Uiteraard alweer gefikst door modding community
Is ook, maar aan de andere kant, genoeg 10-15 jaar oude games die het wel gewoon retroactief ondersteunen. Maar goed zal wel weer een technische verklaring voor zijn die ik niet snapquote:Op vrijdag 1 september 2023 17:38 schreef jogy het volgende:
[..]
32:9. Tering. Had gewoon moeten werken uiteraard maar is misschien wel een randgevalletje.
Als het een (goede) technische verklaring had gehad dan was er ook niet op zo'n korte termijn een oplossing voor gemaakt door de mod gemeenschap. Dus het inf bestandje die de resolutie opties heeft had het er gewoon niet in staan of zo (zal niet de eerste keer zijn)quote:Op vrijdag 1 september 2023 18:31 schreef 2dope het volgende:
[..]
Is ook, maar aan de andere kant, genoeg 10-15 jaar oude games die het wel gewoon retroactief ondersteunen. Maar goed zal wel weer een technische verklaring voor zijn die ik niet snap
Yup, oplossing was de starfield.exe in zo'n hex-editor gooien en enkele hexadecimale waarden aanpassen. Er zijn trouwens ook wel games waar bepaalde resoluties bewust zijn uitgeschakeld omdat ze in de multiplayer een voordeel zouden bieden. Anyhoo, Starfield.quote:Op vrijdag 1 september 2023 18:41 schreef jogy het volgende:
[..]
Als het een (goede) technische verklaring had gehad dan was er ook niet op zo'n korte termijn een oplossing voor gemaakt door de mod gemeenschap. Dus het inf bestandje die de resolutie opties heeft had het er gewoon niet in staan of zo (zal niet de eerste keer zijn)
nog kutter is als je bijv 1080 wilt spelen op een widescreen, dat datn iet kan tenzij je windowed (niet fullscreen) gaat. Je hebt dus geen optie op blackboxes aan de zijkant.quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:15 schreef 2dope het volgende:
Geen OOTB 32:9 supportTwee punten aftrek.
Uiteraard alweer gefikst door modding community
Hmm ik had juist black bars door m'n native reso maar daar is dus een eenvoudige fix voor. Wel weer jammer dat het niet gewoon af fabriek werkt maar goed. Dat de game pauzeert als je alt-tabt is toch juist nice? Laadschermen duren hier zo'n 2-3 seconden, kan de screen tips niet eens uitlezen. Luxeproblemen bij nieuwe hardwarequote:Op vrijdag 1 september 2023 19:22 schreef Jimbo het volgende:
[..]
nog kutter is als je bijv 1080 wilt spelen op een widescreen, dat datn iet kan tenzij je windowed (niet fullscreen) gaat. Je hebt dus geen optie op blackboxes aan de zijkant.
Het is fulllscreen of niet. Verder is het borderless fullscreen maar de game draai niet door als je alt tab doet, zelfs laadschermen blijven dan hangen
Gaat zo snel dat ik geeneens de tijd heb om het te lezen...quote:Op vrijdag 1 september 2023 19:29 schreef 2dope het volgende:
[..]
Hmm ik had juist black bars door m'n native reso maar daar is dus een eenvoudige fix voor. Wel weer jammer dat het niet gewoon af fabriek werkt maar goed. Dat de game pauzeert als je alt-tabt is toch juist nice? Laadschermen duren hier zo'n 2-3 seconden, kan de screen tips niet eens uitlezen. Luxeproblemen bij nieuwe hardware
Nja ik alt-tab heel veel dus vind het wel irritant. Laadtijden zijn idd nihil.quote:Op vrijdag 1 september 2023 19:29 schreef 2dope het volgende:
[..]
Hmm ik had juist black bars door m'n native reso maar daar is dus een eenvoudige fix voor. Wel weer jammer dat het niet gewoon af fabriek werkt maar goed. Dat de game pauzeert als je alt-tabt is toch juist nice? Laadschermen duren hier zo'n 2-3 seconden, kan de screen tips niet eens uitlezen. Luxeproblemen bij nieuwe hardware
Motion blur uitzetten een optie? Ik hoor regelmatig dat dat een oplossing kan zijn voor motion sickness. In Starfield kun je't lager of helemaal uitzetten. Ik heb 't nu zelf uit omdat het daardoor meer 'crisp' oogt, maar het kan ook wel wat toevoegen (vooral op wat lagere framerates)quote:Op vrijdag 1 september 2023 19:55 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Zou het prima vinden de game eens op 1080 te proberen met black bars, vooral omdat ik het idee heb dat ik steeds meer last krijg van motion sickness op te grote resoluties, dan is dat wel ff chiller.
Vooral op 30fps ben ik wel blij met motionblur ja, mits het systeem het verder aankan.quote:Op vrijdag 1 september 2023 20:02 schreef 2dope het volgende:
[..]
Motion blur uitzetten een optie? Ik hoor regelmatig dat dat een oplossing kan zijn voor motion sickness. In Starfield kun je't lager of helemaal uitzetten. Ik heb 't nu zelf uit omdat het daardoor meer 'crisp' oogt, maar het kan ook wel wat toevoegen (vooral op wat lagere framerates)
Als 'ie in ieder geval gewoon steady 30 vasthoudt is dat prima te doen, met motion blur nog een beetje extra illusie-framerate erbij en gaan mienjongquote:Op vrijdag 1 september 2023 20:07 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Baal even een console peasant te zijn, maar ik heb gewoon de willpower en energie niet meer om zoveel geld uit te geven aan een pc.
Helaas is dat niet de oplossing hier.quote:Op vrijdag 1 september 2023 20:02 schreef 2dope het volgende:
[..]
Motion blur uitzetten een optie? Ik hoor regelmatig dat dat een oplossing kan zijn voor motion sickness. In Starfield kun je't lager of helemaal uitzetten. Ik heb 't nu zelf uit omdat het daardoor meer 'crisp' oogt, maar het kan ook wel wat toevoegen (vooral op wat lagere framerates)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |