wat een toneel spelers zijn hetquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:08 schreef spapaars het volgende:
Isaac ook weer dat spelletje nadenken.
Zij is altijd al genegeerd volgens mij.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:07 schreef Yver73 het volgende:
[..]
Maar Wendy ging er wel van uit dat zij moest gaan spelen en als ze dan vervolgens zegt dat ze Marciano op de stip wil zetten, wordt dat genegeerd. Vind ik ook vreemd.
Overdreven gedoequote:Op maandag 7 augustus 2023 15:08 schreef spapaars het volgende:
Isaac ook weer dat spelletje nadenken.
Kunnen liever Marciano en Isaac uit elkaar spelen. Blijf het dom vindenquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:08 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Ze willen Rupie en Ima uiteen hebben denk ik.
Denk ook dat ze dat gaat doen. Vorige keer koos ze ook als enige op een ander.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:07 schreef Ash het volgende:
Hopelijk is Wendy lekker eigenwijs en gewoon alsnog op Marciano gestemd zodat z'n kop er weer op staat.
Dat ze eerst maar de bro’s uit elkaar halenquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:08 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Ze willen Rupie en Ima uiteen hebben denk ik.
Die speelt Zwitserland natuurlijkquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:09 schreef juul. het volgende:
Wat is dat voor een toneelstuk van Isaac
quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:10 schreef D. het volgende:
[..]
Dat ze eerst maar de bro’s uit elkaar halen
Kale mannen mogen daar kennelijk geen pet op.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:08 schreef xdiashalizx het volgende:
[..]
Wel vreemd, Japie heeft er ook één op, ook al is deze anders.
Precies, daar heb je veel meer aan!quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:09 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Kunnen liever Marciano en Isaac uit elkaar spelen. Blijf het dom vinden
Ze heeft net wel gezegd mee te stemmen. Het maakte haar niet zoveel uit zei ze.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:09 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Denk ook dat ze dat gaat doen. Vorige keer koos ze ook als enige op een ander.
Bij Isaac zie je nooit zijn ogen en daar ging het om. Hij kon dan nog altijd seinen naar anderen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:08 schreef xdiashalizx het volgende:
[..]
Wel vreemd, Japie heeft er ook één op, ook al is deze anders.
Zou het niet handig vinden, dan is ze volgende keer zeker target ....quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:07 schreef Ash het volgende:
Hopelijk is Wendy lekker eigenwijs en gewoon alsnog op Marciano gestemd zodat z'n kop er weer op staat.
Helemaal eens.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:09 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Kunnen liever Marciano en Isaac uit elkaar spelen. Blijf het dom vinden
Got it ja..quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:11 schreef lojanda het volgende:
[..]
Bij Isaac zie je nooit zijn ogen en daar ging het om. Hij kon dan nog altijd seinen naar anderen.
Wij zijn kennelijk slimmer.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:10 schreef D. het volgende:
[..]
Dat ze eerst maar de bro’s uit elkaar halen
Heeft met TV maken te maken, bij ER precies hetzelfde. Eerst de zwakken er uit en de finale bestaat altijd uit de sterkste personen. Dat is gewoon een ongeschreven TV regel/wet.quote:
ik heb zo maar het idee dat Imadiddin dit gaat halenquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:12 schreef 5thencounter het volgende:
Rare keuzes.. de ratten zijn weer gespaard , ik snap er nix van
Naderhand merkte ze wel op dat Marciano een betere keus isquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:11 schreef engine het volgende:
[..]
Ze heeft net wel gezegd mee te stemmen. Het maakte haar niet zoveel uit zei ze.
Dat zegt ze altijd en doet dan toch wat ze zelf wil.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:11 schreef engine het volgende:
[..]
Ze heeft net wel gezegd mee te stemmen. Het maakte haar niet zoveel uit zei ze.
Dat dus, vandaar dat ik steeds meer overtuigd raak dat het gestuurd wordt ....quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:13 schreef D. het volgende:
Nog maar 3 weken te gaan, en nog steeds kunnen ze niet tactisch stemmen
Deze keer nietquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:14 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Dat zegt ze altijd en doet dan toch wat ze zelf wil.
als er iemand is die aangetoond heeft dat ze goed kan focussen als er iets geleerd moet worden, dan is het Mirthe welquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:14 schreef Was-beer het volgende:
Mirthe biedt aan om Jasper te overhoren maar Jasper zegt dat het hem wel lukt. Lief van Mirthe maar zo'n ongeleid projectiel zou ik ook niet om me heen willen hebben
Wat een kwal is het toch ook, zeg dan gewoon its the game of zoquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:14 schreef engine het volgende:
Isaac "ik heb geprobeerd ze eraf te lullen"
Man man man![]()
![]()
Vindt ze kennelijk niet erg.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:11 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Zou het niet handig vinden, dan is ze volgende keer zeker target ....
Andere fase in het spel.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:15 schreef cinsan het volgende:
ik vind het niet normaal 24 uur om te leren , zoveel tijd kreeg madeleine nog niet eens met die landen
quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:14 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Heeft met TV maken te maken, bij ER precies hetzelfde. Eerst de zwakken er uit en de finale bestaat altijd uit de sterkste personen. Dat is gewoon een ongeschreven TV regel/wet.
was al bekend dat ze op jasper gingenquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:15 schreef xdiashalizx het volgende:
Ice heeft ze geprobeerd eraf te lullen, het was Japie of Bern...waarom geloof ik hier niets van.
Is ook niet waar, ik hoorde het gesprekquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:15 schreef xdiashalizx het volgende:
Ice heeft ze geprobeerd eraf te lullen, het was Japie of Bern...waarom geloof ik hier niets van.
Alleen de Nachtwacht, de rest was bullshitquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:15 schreef Verida het volgende:
[..]
als er iemand is die aangetoond heeft dat ze goed kan focussen als er iets geleerd moet worden, dan is het Mirthe wel
Dit dus!quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:16 schreef cinsan het volgende:
[..]
was al bekend dat ze op jasper gingen
Angstcultuur.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:12 schreef 5thencounter het volgende:
Rare keuzes.. de ratten zijn weer gespaard , ik snap er nix van
Nee, ik snap het ook niet, waarom nu marciano er niet op zetten. Imadiddin gaat het wel reddenquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:13 schreef D. het volgende:
Nog maar 3 weken te gaan, en nog steeds kunnen ze niet tactisch stemmen
De eerstvolgende wordt dan Isaac.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:13 schreef Yver73 het volgende:
Nou, dan weet Jappie ook dat Ice hem zojuist genaaid heeft
Onbegrijpelijk, dit zaakie stinktquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:17 schreef utopia2.0 het volgende:
Blijf het gewoon erg dom vinden. Marciano had je nu weg kunnen spelen.
Dus toch 24 uur.. Jasper had dat niet gehoord zei hij.quote:
Nou precies ditquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:18 schreef spapaars het volgende:
Begrijp niet dat Isaac of Marciano er steeds weer mee wegkomen.
Mogen ze wel op die 2 stemmen?
Ik denk meer omdat ze nog steeds willen afstraffen dat Ima en Rupie destijds zoveel gestolen hadden. Ze denken niet verder na dan wraak. Domme keuze.quote:
Je zou het bijna vermoeden ja!quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:18 schreef spapaars het volgende:
Begrijp niet dat Isaac of Marciano er steeds weer mee wegkomen.
Mogen ze wel op die 2 stemmen?
vooral erik wild al lang op 1 van die 2quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:19 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Ik denk meer omdat ze nog steeds willen afstraffen dat Ima en Rupie destijds zoveel gestolen hadden. Ze denken niet verder na dan wraak. Domme keuze.
De eliminatie is pas morgen rond de klok van 15 uurquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:14 schreef Clasientje het volgende:
Zo ik ben net optijd terug. Deze Eliminatie is lekker snel😁
Zoals gewoonlijk.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:14 schreef Yver73 het volgende:
Wendy kan er nog niet over uit dat ze niet voor Marciano zijn gegaan. Ik geef haar groot gelijk, maar niemand luistert.
Tsja, Jasper groef daarmee zijn eigen graf.quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:20 schreef juul. het volgende:
En dat iedere keer elkaar op de hoogte brengen, snap ik helemaal niet
Nee op Marciano mag je niet stemmen....wordt ie boosquote:Op maandag 7 augustus 2023 15:18 schreef spapaars het volgende:
Begrijp niet dat Isaac of Marciano er steeds weer mee wegkomen.
Mogen ze wel op die 2 stemmen?
Niemand drukt op mijn kop!quote:Op maandag 7 augustus 2023 15:17 schreef Yver73 het volgende:
Marciano die tegen Jappie zegt: don’t take it personal, hè?
Terwijl hij iedere keer als er iemand op hem stemt of maar zijn naam noemt helemaal door het lint gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |