Wie zegt er dat ik het haar niet gun? Ik maak er toch geen probleem van?quote:Op zondag 6 augustus 2023 23:28 schreef Metalfrost het volgende:
Best wel gaar van je dat je het geluk van je ex met een ander niet gunt, het is net of je ex van jou niet door mag gaan met haar leven. Net zoals jij dat kunt.
Totaal niet, heb er m'n naam niet onder gezet!quote:
oh dat is dan weer heel schappelijkquote:Op maandag 7 augustus 2023 00:09 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Totaal niet, heb er m'n naam niet onder gezet!
Mijn ex vriendin is sinds kort weduwe. Eigenlijk ben ik er niet rouwig om.quote:Op zondag 6 augustus 2023 23:12 schreef einzeinz het volgende:
M'n ex-vriendin heeft een nieuwe vaste vriend. Op zich niet zo bijzonder maar wel toen ik z'n auto zag staan met z'n raam half open.
Opeens maakte ik me de bedenking dat ik daar wel ff een geintje mee wilde uithalen, uiteraard zonder schade aan te richten (het is niet dat ik stront of een confettistinkbom in zijn wagen ga knallen).
Nee, het was saaier.
Heb gewoon een briefje geschreven dat '... een lekkere kut heeft en ik er steeds van genoten heb om het te vullen. Veel plezier in de toekomst'.
Meer was het eigenlijk niet. Vind het gewoon spijtig dat ik z'n reactie niet heb gezien.
Had ook de ballen niet om hem op te wachten en het hem in reallife te zeggen.
Zielig én laf, dus!quote:Op maandag 7 augustus 2023 00:09 schreef einzeinz het volgende:
Totaal niet, heb er m'n naam niet onder gezet!
Je hebt niet alleen een groot hart, maar ook een verstandige geest.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:11 schreef SebbeSwensje het volgende:
Behoorlijk matig. Mijn ex ging er vandoor met iemand waar ik veel mee omging en ik gunde ze al het geluk van de wereld, al had ik het vermoeden dat het geen lang leven zou hebben. Blijkbaar waren die vermoedens juist.
5 jaar.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |