Dat kan als je in Duitsland woont.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:22 schreef VersKers het volgende:
Als ik kijk naar de leaseprijzen in Duitsland, zie ik dat het aanzienlijk goedkoper is dan in Nederland.
Heeft iemand ervaring met een auto leasen uit Duitsland? Is dit sowieso toegestaan?
Als ik kijk op de website: https://www.sixt-neuwagen(...)customerType=private
Zie ik al auto's staan vanaf 127 euro per maand.
Deze informatie is gericht op zakelijk leasenquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:26 schreef VersKers het volgende:
Ik kom deze website tegen..
https://www.carconsulting.nl/duitse-leaseauto-in-nederland-rijden
Het lijkt dus te kunnen
Je gaat in ieder geval in de problemen komen als je prive langere tijd een buitenlandse auto in NL rijd als Nederlander (of woonachtig in Nederland).quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:32 schreef VersKers het volgende:
Het schijnt een grijs gebied te zijn om een kvk registratie en postadres in Duitsland te hebben om zo een Duitse auto te kunnen leasen.
Gaat een nieuwe wereld voor me open.
Nieuwe focus met een beetje opties rij je hier lease niet onder de ¤600 pmquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:58 schreef StateOfMind het volgende:
Bizar lage prijzen daar.
Ford Focus 293 euro per maand.
Hier heb je voor die bedragen een Picanto/Aygo klasse.
Tussen kunnen en mogen zit ook nog een verschil. Jij mag als Nederlands ingezetene niet voor langere periode met een auto op buitenlands kenteken rijden (in Nederland). Wil je het dus conform de regels doen dan zal je BPM en MRB aangifte moeten doen (en dus ook betalen). Doe je dat niet en je valt door de mand bij een controle dan kan je naheffing van beide verwachten inclusief boete die kan oplopen tot 100% van dat bedrag.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:32 schreef VersKers het volgende:
Het schijnt een grijs gebied te zijn om een kvk registratie en postadres in Duitsland te hebben om zo een Duitse auto te kunnen leasen.
Gaat een nieuwe wereld voor me open.
Toch gebeurd dat best vaak denk ik. Ik ken een paar polen die al jaren hier werken en jaarrond wonen. Hun auto draagt Pools kentekenquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 16:43 schreef descon het volgende:
[..]
Je gaat in ieder geval in de problemen komen als je prive langere tijd een buitenlandse auto in NL rijd als Nederlander (of woonachtig in Nederland).
Anders reed half NL wel in een auto met een kenteken uit een goedkoop oostblok land.
Deze snap ik ook nooit, wek hier wonen en werken maar idd met een poolse auto goedkoop rond blijven rijdenquote:Op vrijdag 4 augustus 2023 23:18 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Toch gebeurd dat best vaak denk ik. Ik ken een paar polen die al jaren hier werken en jaarrond wonen. Hun auto draagt Pools kenteken
Minder makkelijk te controleren: pools persoon in poolse auto met pools rijbewijs. Zal 9/10 in polen ingeschreven staan. Moeten ze al aan gaan tonen dat die meer km’s in nl maakt dan buiten nl (en dat word lastig gezien die vaak ook ritjes polen doen etc) en vaak niet de moeite. Meeste poolse kentekens die ik hier zie zijn oude opel corsa’s ed van 20 jaar terug, dat BPM bedrag is te verwaarlozen. Natuurlijk wat anders dan een Nederlander die uit een gloedje nieuwe 60/70k auto stapt op duitskenten en zegt gooooeeeeedemorrrgen agent.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 23:18 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Toch gebeurd dat best vaak denk ik. Ik ken een paar polen die al jaren hier werken en jaarrond wonen. Hun auto draagt Pools kenteken
Laatst ook gezien, een bedrijfsbus met Nederlandse (!) belettering en Pools kenteken.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 03:23 schreef 111210 het volgende:
[..]
Deze snap ik ook nooit, wek hier wonen en werken maar idd met een poolse auto goedkoop rond blijven rijden
Dat zijn auto's die naar Nederland geïmporteerd worden...quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 15:26 schreef VersKers het volgende:
Ik kom deze website tegen..
https://www.carconsulting.nl/duitse-leaseauto-in-nederland-rijden
Het lijkt dus te kunnen
Zolang die Polen op papier nog in Polen wonen, is dat gezien de open grenzen nauwelijks te controleren.quote:Op vrijdag 4 augustus 2023 23:18 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Toch gebeurd dat best vaak denk ik. Ik ken een paar polen die al jaren hier werken en jaarrond wonen. Hun auto draagt Pools kenteken
Hier in het dorp staat al jaren een bus voor een keuken montage bedrijf. Nederlandse, bedrijfsnaam en belettering, Duits kenteken. Hoe (/of) ze dat legaal doen..?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 09:44 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Laatst ook gezien, een bedrijfsbus met Nederlandse (!) belettering en Pools kenteken.
En hoe zit het met al die auto's met een Oekraïens kenteken?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 03:23 schreef 111210 het volgende:
[..]
Deze snap ik ook nooit, wek hier wonen en werken maar idd met een poolse auto goedkoop rond blijven rijden
Dat is met een speciale vrijstelling op dit moment afaikquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 12:30 schreef VersKers het volgende:
[..]
En hoe zit het met al die auto's met een Oekraïens kenteken?
Eerste hit op Google: https://www.belastingdien(...)heemden-uit-oekrainequote:Op zaterdag 5 augustus 2023 12:30 schreef VersKers het volgende:
En hoe zit het met al die auto's met een Oekraïens kenteken?
Het ging er om dat je als nederlander belasting betaald maar als pool die hier woont en werkt gratis gebruik mag maken van ons wegennet. Idem met een oekraiens kenteken, maar dat is das een speciale vrijtellingquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 12:47 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Eerste hit op Google: https://www.belastingdien(...)heemden-uit-oekraine
Ik snap overigens niet helemaal waarom je denkt dat die situatie vergelijkbaar is. Dat zijn Oekraïners met een auto met Oekraïens kenteken. Jij wil als Nederlander een auto met een Duits kenteken.
Nou ja, dat mogen die Polen dus ook niet. Die schrijven zich echter niet in Nederland in en dat maakt het gewoon lastig controleerbaar.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 14:18 schreef 111210 het volgende:
Het ging er om dat je als nederlander belasting betaald maar als pool die hier woont en werkt gratis gebruik mag maken van ons wegennet. Idem met een oekraiens kenteken, maar dat is das een speciale vrijtelling
Ja, is heel gewoon bij een Duits bedrijf. Een BMW 5 Serie is daar spotgoedkoop, dus dat is daar gewoon een standaard auto voor een stagiaire.quote:Op zondag 6 augustus 2023 01:03 schreef Droopie het volgende:
Ik werkte even voor een duits bedrijf in Nederland.
Zelfs de 20 jarige stagaire kwam in een BMW 5 serie.
De BPM in Nederland is gewoon hoog.
Als je dat nou met een man of 26 doet en dan iedere twee weken van auto wisselen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:18 schreef von_manstein het volgende:
Je kan ook een Duitse auto huren en de auto na twee weken weer omwisselen voor een andere Duitse huurauto.
Het Duitse verhuur bedrijf regelt dan de vrijstelling die je nodig hebt om als NLer in een Duitse huur auto te mogen rijden.
Geen idee of dit goedkoper is, maar wellicht iets om te checken.
nee ik legde de link met polenquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 12:47 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Eerste hit op Google: https://www.belastingdien(...)heemden-uit-oekraine
Ik snap overigens niet helemaal waarom je denkt dat die situatie vergelijkbaar is. Dat zijn Oekraïners met een auto met Oekraïens kenteken. Jij wil als Nederlander een auto met een Duits kenteken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |