Volgens mij ziet Jorik dat kindje amper. Als je zijn stories moet geloven is hij altijd in een club of horlogewinkel of sjieke kledingwinkel of ergens op een jacht.quote:
Ja, dacht ik ook al. Als het waar is.quote:
Ik vind het verontrustender dat ik Koen van Dijk niet ken.quote:
Koen Kardashianquote:Op dinsdag 19 december 2023 13:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind het verontrustender dat ik Koen van Dijk niet ken.
Ken ik ook niet. De enige die ik daar zou herkennen is Bruce Jenner. Omdat ik sportfan ben en hem nog ken als tienkamper.quote:
Ze zijn anders best lang uit elkaar geweest. Meestal zie je dat als een vrouw die in een gewelddadige relatie zit en eindelijk van hem los is gekomen, niet meer terugkomt. Niet na zo’n lange tijd.quote:Op dinsdag 19 december 2023 22:31 schreef Rupibma het volgende:
Je kan dit alleen begrijpen als je zelf in die situatie hebt gezeten. Het is niet het verlangen naar geld, het is de verslaving naar hem vermoed ik. De ups en downs hebben iets met haar hersenen gedaan en hij brengt haar dat shotje dopamine. Hieruit komen is moeilijk zonder psychische hulp en compleet no contact.
Op wat baseer je dit? Het is moeilijk uit zo een relatie te komen. Die van hun was zo intens, dat is verslavend.quote:Op woensdag 20 december 2023 00:14 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ze zijn anders best lang uit elkaar geweest. Meestal zie je dat als een vrouw die in een gewelddadige relatie zit en eindelijk van hem los is gekomen, niet meer terugkomt. Niet na zo’n lange tijd.
Stockholm syndroom?quote:Op woensdag 20 december 2023 09:14 schreef Michellee het volgende:
Bizar, dit had ik niet verwacht na al die interviews, en haar pogingen om een eigen bestaan op te bouwen
Ik zag haar in Boerderij van Dorst, daar vond ik haar nu niet bepaald overkomen als een sympathieke vrouw die nadacht over de belangrijke dingen. Een postzegel heeft nog meer diepgang. Wat een ongelooflijke, egocentrische dame is dat. Ik heb medelijden met hun kind. Dat ventje is nu al f..ed up for lifequote:Op woensdag 20 december 2023 12:02 schreef roos94 het volgende:
Dan zal jaimie t.z.t. wel met een lul verhaal komen waarvan je al precies weet wat er gezegd gaat worden. Jorik heeft zo hard aan zichzelf gewerkt, is in therapie geweest , hij gaat nu 100% voor ons blabla
En dat maakt het minder erg dat ze met al die bemoeizieke en gluiperige onthullingen komt?quote:Op woensdag 20 december 2023 09:25 schreef MissButterflyy het volgende:
Het is helaas vaak wel waar, de ontdekkingen die Yvonne doet.
Moet dat kind niet naar school?quote:Op maandag 8 januari 2024 18:17 schreef MissButterflyy het volgende:
Lees dat lil kleine en Jaimie samen zijn gespot in Dubai, op vakantie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |