Maar je hebt meer kans om de staatsloterij te winnen hoor!quote:Drie mensen neergestoken in het centrum van Leiden
In het centrum van Leiden heeft een steekpartij plaatsgevonden. Er zijn drie gewonden, onder wie twee zwaargewonden. De politie is op zoek naar de dader.
Het incident gebeurde rond 09.30 uur aan de Oude Rijn. Over een motief is nog niets duidelijk, aldus een woordvoerder.
Er is een burgernetmelding uitgegaan voor een man die gewond zou zijn aan zijn hoofd. Hij is licht getint, heeft kort haar en een baardje. De politie vraagt mensen die iets hebben gezien 112 te bellen en de verdachte niet zelf te benaderen.
Er zijn meerdere ambulances en traumahelikopters opgeroepen. Ook is er een arrestatieteam aanwezig, meldt Omroep West.
quote:Een 66-jarige man uit Leiden is vrijdagmorgen om het leven gekomen bij de steekpartij in Diaconaal Centrum De Bakkerij aan de Oude Rijn in Leiden. Dat heeft de politie vrijdag aan het begin van de middag bekendgemaakt. Twee andere slachtoffers raakten gewond, van wie één ernstig.
Het dodelijke slachtoffer raakte bij de steekpartij dusdanig gewond dat hij ter plaatse aan zijn verwondingen is overleden. De twee andere slachtoffers zijn naar het ziekenhuis overgebracht.
In het centrum van Leiden vindt een ware klopjacht plaats op de dader.
https://www.unity.nu/artikelen/leiden/slachtoffer-(66)-van-steekpartij-diaconaal-centrum-overleden
Van de NOSquote:Zwaargewonden bij steekpartij in centrum Leiden
In het centrum van Leiden zijn vanochtend drie mensen zwaargewond geraakt bij een steekpartij. De hulpdiensten zijn met onder meer twee traumahelikopters en vier ambulances aanwezig.
De verdachte is gevlucht. Het is een donker getinte man met kort haar, die gewond is aan zijn hoofd. De politie vraagt mensen op Burgernet om naar hem uit te kijken, maar hem niet te benaderen. Boven de stad cirkelt een politiehelikopter. Ook is er een arrestatieteam in het centrum.
Wat de aanleiding was voor de steekpartij is niet bekend. De aanval was in het Diaconaal Centrum De Bakkerij aan de Oude Rijn. In de kerkelijke instelling zijn verschillende hulporganisaties gevestigd.
Bepaalde kom af, lage suikerspiegel en ook 'verward'quote:
Zou wel eens kunnen, zie idd dat daar verschillende hulporganisaties zitten voor arme mensen. Zitten er heel wat, o.a:quote:Op vrijdag 14 juli 2023 10:55 schreef Akathisia het volgende:
Bij de laatste verbouwing (in 2001) is de van een glazen dak voorziene binnenplaats de centrale ingang geworden die toegang geeft tot kantoren van instellingen die voor een diaconale prijs hun werkplek huren. Deze instellingen zijn werkzaam op sociaal terrein en hun doelstelling is nauw verwant aan die van de Diaconieën: het helpen van mensen.
Achter de oude gevel van De Bakkerij gebeurt veel. Meer dan honderd mensen komen er per dag binnen en ook 's avonds wordt er druk gebruik gemaakt van de vergaderzalen.
De organisaties die er gehuisvest zijn:
https://www.debakkerijleiden.nl/organisaties
Ik vermoed dat de man hier langs is geweest/vandaan kwam:
Leids Steunloket Migranten (LSM)
Het LSM biedt een inloopspreekuur aan waar mensen terecht kunnen met vragen op het gebied van wetgeving en verblijfsvergunningen. Ook geven ze uitleg over sociale en juridische begrippen, hulp bij het invullen van formulieren, of bij het schrijven van bezwaarschriften. Daarnaast heeft LSM het project 'Sociale catering & culturele wereldkeuken’: met veel enthousiaste vrijwilligers kunnen ze een catering verzorgen voor 100-200 personen!
Ik zet in op: boos dat ze niks voor hem konden betekenen mbt verblijfsvergunning.quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:00 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bepaalde kom af, lage suikerspiegel en ook 'verward'
Gezien wat voor een organisaties daar zitten zou het mij totaal niet verbazen.quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:02 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik zet in op: boos dat ze niks voor hem konden betekenen mbt verblijfsvergunning.
Nee joh, dit (als mijn vermoeden klopt) toont hen alleen maar hoe wanhopig migranten zijn en waarom we minder regels en eisen moeten hebben.quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:05 schreef Duiveltja het volgende:
Leiden stemt links.
Ik vermoed dat de slachtoffers snel rechts zullen stemmen.
Ooit in Leiden gaan studeren omdat het daar toen nog behoorlijk blank was, maar het gaat nu ook daar helemaal mis.quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:05 schreef Duiveltja het volgende:
Leiden stemt links.
Ik vermoed dat de slachtoffers snel rechts zullen stemmen.
Je onderschat hoe achterlijk de gemiddelde Leidenaar is.quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:05 schreef Duiveltja het volgende:
Leiden stemt links.
Ik vermoed dat de slachtoffers snel rechts zullen stemmen.
quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:06 schreef Akathisia het volgende:
Nee joh, dit (als mijn vermoeden klopt) toont hen alleen maar hoe wanhopig vluchtelingen zijn en waarom we minder regels en eisen moeten hebben.
Dus als ze hun zin niet krijgen en daardoor willekeurig wat mensen gaan neersteken moeten we de regels maar verzachten, minder regels en minder eisen. Nou ik weet wat beters, laten we de regels eens aanscherpen en heel wat meer eisen stellen zodat we weten wat dit land binnenkomt en we de Nederlandse samenleving kunnen beschermen tegen dit soort excessen.quote:Op vrijdag 14 juli 2023 11:06 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Nee joh, dit (als mijn vermoeden klopt) toont hen alleen maar hoe wanhopig migranten zijn en waarom we minder regels en eisen moeten hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |